masum 140. bölüm

Masum 140. Bölüm Özeti 9 Ağustos 2020 Kinjal Sahtekar mı?

Burak 08 Ağu 2020 Analizler  0

Uzun zamandır etkisi altında olduğumuz pandemi süreci maalesef bizi de vurdu. Salgın sürecinde yakaladığımız bu küçük hastalıktan dolayı paylaşımlarımıza ara vermek zorunda kalmıştık. Ama şimdi kaldığımız yerden tam gaz devam ediyoruz. Masum 9 ağustos özeti sizlerle arkadaşlar.

Masum 140. Bölüm Özeti

Urmilla eve bir eğitimli köpek alır. Dawal eve geldikten sonra köpek antrenörüne biraz para verir ve onun yerine eğitimsiz bir köpek alır. Gopi ise Anita’yı yerleştirmektedir. Anita bu sırada Gopi’nin kolundan tutar ve buraya isteyerek gelmediğini doktor için geldiğini söyler. Gopi ise istediği kadar burada kalacağını söyler. Kokila, Gopi’nin yanına giderek Anita’yı ve Ahem’i yanlış anlamaması gerektiğini söyler.

masum 9 ağustos özeti

Anita’yı insani duygulardan dolayı eve getirdiklerini söyler. Gopi ise doğru olanın bu olduğunu söyler. Kokila, Anita ve Ahem eskiden diye cümleye başlarken Gopi onu susturur ve biliyorum der. Urmilla köpeğin havladığını duyar ve bu köpek neden havlıyor der. Kinjal gelir ve köpeğe otur emri verir ama köpek oturmaz. İnsanlar buna çok şaşırır. Urmilla ise Kinjal’e birisinin kalbini bozduğunu söyler. Köpek bir anda Urmilla’ya doğru koşar.

Kokila ve Hetal’in Niles’in aradığını Raşi’den öğrenirler. Anita’nın telefonundan Niles’i aramaya karar verirler ama bunun doğru olmayacağını düşünerek Ahem’den numarayı alıp öyle aramaya karar verirler. Ahem ve Jigar gelir. Kokila numarayı ister. Jigar numarayı verecekken Ahem araya girerek Anita’nın biraz daha kendisine gelmesini beklemelerini söyler. Urmilla eve girer. Kinjal ise para saymakla meşguldür. Urmilla gelip onun yanına oturunca rahatsız olur. Yüzüne bakınca gülmeye başlar.

masum 140.. bölüm özeti

Dawal ise bu duruma kızar. Doktor geldikten sonra Urmilla köpek yüzünden aşı olması gerektiğini söyler. Her ne kadar iğneden korksa da aşıyı olur. Dawal ise onların asla değişmeyeceğini düşünmektedir. Anita Ahem’i arar ve görüntülü konuşmak istediğini söyler. Ahem ise Modi evinde bunu yapamayacağını söyler. Daha sonra Anita, Jigar’ın bilgisayarını almasını söyler. Ahem bilgisayarı alır ve görüntülü konuşmaya sırtı dönük bir şekilde başlar. Anita yüzünü dönmesini ister. Gopi şaşırır. Ahem tam yüzünü dönerken Gopi ışıkları kapatır.

masum 9 ağustos

Anita ise gülümseyerek onu çok özlediğini ve en yakın zamanda gelmesini ister. Gopi iyice kötü olur. Bu sırada Kokila gelir ve kapıyı açar. Ahem görüşürüz diyerek bilgisayarı kapatır. Neden ışıkların kapalı olduğunu sorunca Ahem alakasız bir cevap verir ve Kokila şüphe duymaya başlar. Anita çağırdığı için Gopi dışarıya çıkar. Ahem ve Gopi odada iken Anita tekrar arar ve iyi geceler öpücüğünü unuttuğunu söyler. Ahem ise Gopi’ye bir öpücük verir. Gopi kaçmak için su getireceğim der ve kaçarak gider. Daha sonra elinde bir yeşil çay ile gelir.

Çayı Ahem’in dosyasına dökünce ağlamaya başlar. Ahem bu kadar küçük meseleler için moralini bozmamasını ister. Anita ise evliliklerinde sıkıntı olduğunu düşünür. Çünkü ağlama seslerini duymuştur. Urmilla ise Kinjal’i bir zengin kadının görmeye geleceğini öğrenir ve idolün ağzından akan suyu genişletmeyi kafasına koyar.

masum 140. bölüm

Kadın geldikten sonra ağız kısmını kazar ve su basıncı ile duvar delinir. Bunu gören zengin kadın Urmilla ve Kinjal’i sahtekarlık ile suçlar. Urmilla ve Kinjal bundan dolayı karakola giderler. Kinjal, Ahem’i arayarak ondan yardım ister. Kokila ve Ahem birlikte karakola giderler. Polis ise Urmilla ve Kinjal’in kandırarak aldıkları paraları geriye vermelerini ister. Masum 9 ağustos özeti bu kadardı arkadaşlar. Yorumlarınızı eksik etmeyin lütfen, sağlıcakla kalın.

Masum 140. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.