masum 3 ağustos

Masum 134. Bölüm Özeti 3 Ağustos 2020 Gopi Masaj Yapıyor

Burak 31 Tem 2020 Analizler  0

Masum 133. Bölümde Urmilla sonunda Raşi ile birlikte parayı bulmayı başarmıştır. Ama Kinjal artık parayı onda görmüş ve peşine düşmüştür. Çarşıda yaşadıkları tantana sonucu artık para ortaya saçılmış ve başkalarına gitmiştir. Hetal ve Kokila arasındaki gerginlikte her dakika daha yüksek seviyelere çıkmaktadır. Masum 3 ağustos özeti başlıyor arkadaşlar.

Masum 134. Bölüm Özeti

Raşi yine farklı planlar içerisine girmiştir. Kendi kendine mırıldanırken Hetal gelerek ne olduğunu sorar. Raşi ise Meti’nin bile onun odasını düzgün temizlemediğini söyler. Hetal hemen Meti’yi çağırarak benim odamı temizledin mi diye sorar. Meti ise temizledim der. Kokila ise beraber kontrol etmeye gidelim der ve odaya çıkarlar.

masum 3 ağustos özeti

Odanın kapısını açtıklarında oda mükemmel bir haldedir. Meti ise benden memnun değilseniz ayrılmaya hazırım der ve ağlamaya başlar. Kokila, Meti’nin izinli olduğu günlerde Raşi’nin onun işlerini yapması gerektiğini ve Raşi’nin ne kadar iyi iş yaptığını bu şekilde görebileceklerini söyler. Hetal’de buna katılır. Herkes uzaklaştıktan sonra Gopi süpürgesi ile çıkar. Aslında odayı Raşi dağıttıktan sonra o temizlemiştir.

Meti gittikten sonra Raşi işleri yapmaya başlar. Ama birçok iş vardır. Gopi’den yardım isteyince Gopi, kaynanasının verdiği işleri yapacağını söyler. Raşi ise Neha adındaki bir arkadaşını aramıştır. Neha kapıyı çalar ve kapıyı Gopi açar. Neha Gopi’yi görünce onu övmeye başlar. Bu sırada pis elbiseleri ile Raşi gelir. Neha ona bakar ve dalga geçerek evlilik sana yaramamış der. Raşi ise onun için özel bir eşya getireceğini söyler. Neha Gopi’ye çok iyi durumdasın der.

masum 134. bölüm özeti

Neha gittikten sonra Raşi, Gopi’yi yardım etmediği için azarlamaya başlar. Gopi ise onun karşısında dik durarak neden odayı kirlettiğini ve neden mangolar hakkında yalan söylediğini sorar. Hetal ve Kokila’nın arasındaki bu sorunların ondan kaynaklandığını söyler. Raşi kendini savunmak için Gopi’ye çok konuşuyorsun der. Gopi ise artık onunla konuşmayacağını söyler ve Raşi şok olur.

Gopi odaya gider ve Ahem sırtına masaj yapmasını ister. Gopi nereye yapacağını bilmediğinden Ahem onun elini tutar ve yeri gösterir. Arkasını döndüğünde Gopi’nin rahatsız olduğunu görür ve elini bırakır. Gopi masajı yapar ve Ahem teşekkür eder. Ahem uyurken Gopi eski romantizm dolu anları düşünmektedir.

masum 3 ağustos

Baa, Kokila ve Hetal’in poja için beraber bir şeyler hazırlamasını ister. Hetal ise Gopi ve Raşi’nin de yanında olmasını ister. Urmilla’nın evine ise bir kadın gelir. Kadın sari satmaktadır. İdolden su sızdığını gören kadın Kinjal’in bazı güçlere sahip olduğunu düşünür. Gidip bunu diğer kadınlara da anlatır. Daha sonra Urmilla’nın evine gelen kadınlar Kinjal’in onu kutsamalarını ister. İkisi de çok şaşırır.

Urmilla bu şekilde kadınları kutsayarak para kazanabileceklerini söyler ama Kinjal buna karşı çıkar. Urmilla ise kadınlara daha sonra gelmelerini söyler. Kokila ve Hetal tapınağa dağıtılması için Raşi’den tatlı sipariş etmesini isterler. Raşi tatlıları sipariş ederken adres belirtmez ve tatlılar Modi evine gider. Aynı zamanda tüp gazda istemişlerdir. Raşi onu da sipariş eder.

masum 134. bölüm

Hetal, Raşi’yi arayarak tatlıları sorar. Raşi ise getireceğini söyler. Bu sırada tüp gaz gelir. Raşi adamla konuşarak onu tapınağa götürmeye ikna eder. Gopi ve Raşi adamın kamyonetine binerek tapınağa gider. Tapınağın girişinde adam benim işim buraya kadar der ve tatlı tepsisini Raşi’nin eline verir. Masum 3 ağustos özeti bu kadardı arkadaşlar.

Masum 134. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir