masum 1 ağustos

Masum 132. Bölüm Özeti 1 Ağustos 2020 Kokila Çok Sinirli

Burak 28 Tem 2020 Analizler  0

Masum 131. Bölümde inanılmaz gelişmeler yaşandı. Ahem Gopi’yi öptü ve gerçekten de çok romantik anlar yaşadılar. Bunun sebebi biraz Urmilla’nın laddoları olabilir. Urmilla ise kendi eştiği kuyuya yine ve yine düştü. Bir türlü başarılı olamayan Urmilla’nın yeni hamlesi ne olacak? Masum 1 ağustos özeti başlıyor.

Masum 132. Bölüm Özeti

Urmilla parayı gömdüğü yerden alarak kendi bahçesine götürür ve oraya gömer. Ama kafası çok güzel olduğundan daha sonra hatırlaması biraz zor gibi görünüyor. Raşi ve Hetal, Urmilla’yı götürürken Urmilla para hakkında mırıldanmaya başlar ve gömdüğünü söyler. Kinjal ise onu duyar ve bu parayı bulmak için her şeyi yapacağını kendine söyler.

masum 1 ağustos özeti

Raşi daha sonra mutfağa gider ve Kokila ve Hetal’in ayrı bir şekilde çalıştığını görür. Kokila, Raşi’nin holi elbisesi ile gelmesine kızar. Raşi birde ellerini duvarlara boyalı bir şekilde sürünce Kokila daha çok kızar. Hetal olaya atlayarak sakin olmasını ve boyanın çıkacağını söyler. Meti’den solüsyon ister. Kokila kızmadığını söyler. Sabah olunca Urmilla ve Dawal hala geceden kalmadır ve sıkıntı çıkarmaya devam ederler.

Raşi ise Urmilla’nın ağzını kapatmaya çalışmaktadır. Gopi Meti’nin yanına gelerek akşama Ahem’in sevdiği yemekten yapmasını ister. Bu sırada Ahem gelerek başının çok ağrıdığını ve çay içmek istediğini söyler. Gopi gece için kızarmaya başlamıştır. Ama Ahem pek umursamamaktadır. Kokila ve Hetal aralarındaki sıkıntıları eşlerine açarlar. Çocukları hakkında konuşurlar. Raşi ile Jigar’ın arası da bir hayli düzelmiştir.

masum 1 ağustos

Raşi dondurma yemek ister ve Hetal’i ikna eder. Ekip dondurma için dışarıya çıkar fakat Raşi yemek için tutturmaya başlar. Hetal ise eve haber verip yemeğe gidebileceklerini söyler. Raşi, Meti’yi arayarak yemeğe gelmeyeceklerini söyler. Kokila sofraya oturduğunda Hetal ve ekibinin orada olmadığını görür. Meti, yemeğe gelmeyeceklerini söyleyince Kokila sofradan kalkar. Hetal ve ekibi geri dönünde Gopi, Raşi’ye dert yanmaya başlar. Raşi ise onu azarlar. Gopi, Kokila’nın yanına giderek yemek yiyecek misin diye sorar.

masum 131. bölüm özeti

Kokila ise acıkınca yerim der. Daha sonra Ahem’e dönerek arabaları garajdan çekmeni istemiştim yaptın mı der. Ahem ise öğleden sonra ne yaptığını hatırlamadığını söyler. Bu demek oluyor ki Gopi ile yaşadıklarını da hatırlamıyor. Gopi odasına gittikten sonra Ahem için süslenir ve mücevherlerini takar. Ahem ise gelince onu görmezden gelir ve başının çok ağrıdığını, hiçbir şey hatırlamadığını söyler. Ahem uyumaya başladıktan sonra Gopi ise ağlamaya başlar.

Urmilla uyanır ve rüyasında çantasının bir kuyuya düştüğünü görmüştür. Hemen Raşi’yi arar ve parasını çaldığını söyler. Raşi ise ellerinde çamur olduğunu ve onu bahçeye gömmüş olabileceğini söyler. Bahçeyi kazmanın bir yolunu bulacağını söyler. Gopi ise mandire gitmiştir ve Ahem hakkında isim vermeden söylenmektedir. Bu sırada Ahem gelir ve ona yeşil çay hazırlamasını ister. Gopi yeşil çayı hazırladıktan sonra Ahem’in yanına gider.

masum 1 ağustos

Elinden fincanı düşürür ve fincan kırılır. Ahem fincan parçalarını toplamaya çalışırken elini keser. Bu sırada Gopi ona yardım etmek ister. Ahem dışarıda kahvaltı yapacağını söyler ve çıkar. Kokila Ahem’i sorunca Gopi dışarıda yiyeceğini söyler. Urmilla zili çalar ve kapıyı açarlar. Elinde saksılar vardır. Bunları bahçeye dikmek istediğini söyler. Masum 1 ağustos özeti bu kadardı arkadaşlar.

Masum 132. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Masum 132. Bölüm Özeti 1 Ağustos 2020 Kokila Çok Sinirli” üzerine 3 yorum

 1. deniz dedi ki:

  güz masalı
  güz masalı
  güz masalı
  güz masalı
  güz masalı
  güz masalı
  hindistan ın dizileri ve asla vazgeçemeyen dizileri seyirci nin seçme hakkı yok
  yeni dizisini 16 10 masum u 20 50 ye alması gerek seçme hakkı bizim
  masum masum masum masum masum masum masum masum
  saf her halta inanan bomboş bir kız gopi fa<la sürmez dizi 200 bölümde sev yeterden daha saçma bir hal alacak
  malesef düşüncesiz hareketler saatlerinide ayarlamasını dogru düzgün yapamıyorlar
  7 veya 8 yıllık hindistan dizileriniz 2450 bölümlük şu dizilerinizi türkiyede 560 bölüm sürüyor 20 50 en en uygun saat ..
  250 ile 800 bölüm arası diziler 16 10 da verilmesi kanal 7 nin izleyicisine gösterdigi saygı olmalı
  2 hint dizisinin saatiyle oynayın

 2. kate dedi ki:

  India channel that cannot give anything other than the array
  there is no courage to other TV series
  low success rate

 3. anako dedi ki:

  最初
  トルコ共和国
  Torukokyōwakoku
  私たちが見たいもの
  Watashitachi ga mitai mono.
  私たちのショー
  Watashitachi no shō..
  どのくらい待つ必要がありますか
  Dono kurai matsu hitsuyō ga arimasu ka.
  あなたは7年間インドに恋をしています
  Anata wa 7-nenkan Indo ni koi o shite imasu .
  日本の選手も成功している
  Nihon no senshu mo seikō shite iru.
  いくつかの知能脳トレーニング
  Ikutsu ka no chinō nō torēningu.. あなたは考えや創造的な特徴を持っていませんでした
  Anata wa kangae ya sōzō-tekina tokuchō o motte imasendeshita

  あなたはインドのドラマを崇拝しますこれは危険な執着です
  Anata wa Indo no dorama o sūhai shimasu kore wa kiken’na shūchakudesu

  私たちのシリーズも魅力的です
  Watashitachi no shirīzu mo mirikitekidesu..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.