masum 30 temmuz

Masum 130. Bölüm Özeti 30 Temmuz 2020 Urmila Mırıldanıyor

Burak 25 Tem 2020 Analizler  0

Masum 129. Bölümde Raşi, Hetal ve Kokila arasındaki fitili iyice ateşledi. Devamlı Hetal’e yakın olup onun kafasını doldurması artık sonuç vermeye başladı ve Hetal, Kokila arasında ki sürtüşmeler başladı. Kokila ise Ahem’i gerçekten kıskanmaya başladı. Masum 30 temmuz özeti başlıyor arkadaşlar.

Masum 130. Bölüm Özeti

Urmilla, Kinjal’den paraları saklamak için Modi evine Raşi’nin yanına gider. Paraları Raşi’ye vererek saklamasını ister. Kokila çantada ne olduğunu sorunca birkaç parça eşya olduğunu söyler. Raşi, Gopi’nin odasına gider ve paraları oraya saklar. Çıkarken ise Kokila ile karşılaşır. Kokila onu hesaba çekince em küm eder ve uzaklaşır.

masum 30 temmuz özeti

Daha sonra Kokila odaya girer ve idolün yerinde olmadığını söyler. Salona iner ve herkesi oraya çağırır. İdolü Raşi’nin çaldığını söyler. Bu sırada Urmilla elindeki bezi açar ve farklı bir idolü göstererek bunu Gopi’ye holi bayramı için aldıklarını ve sürpriz yapacaklarını söyler. Gopi ise Raşi’yi savunur. Raşi bu sırada ağlamaktadır.

Urmilla ve Raşi, Kokila’dan özür diler ve Kokila uzaklaşır. Daha sonra Urmilla ve Raşi mırıldanmaya başlarlar. Burada sadece Kokila’nın düşüncelerinin umursandığını ve başka kimsenin dikkate alınmadığını söylerler. Amaçları ise Hetal’in kafasını daha çok karıştırmaktır. Ahem, Gopi’den çay ister. Kokila ise Gopi’nin biraz işi olduğunu daha sonra çayı getireceğini söyler. Ahem kabul eder. Kokila, Hetal için masaj yağı hazırlamasını ister. Gopi çay ve yağı hazırlarken Raşi gelir ve çayı götürmesini söyler.

masum 130. bölüm özeti

Urmilla eve döndükten sonra Kinjal paranın nerede olduğunu sorar. Eğer vermezse onu rezil edeceğini söyler. Gopi çayı götürmek için oradan ayrılınca Raşi hemen saç yağının yerine normal yağ koyar. Rengi kırmızı olan saç yağına benzetmek için ise yağı biraz ısıtır. Çayı veren Gopi biraz sonra geri gelir ve bir koku olduğunu söyler. Raşi ise yağın dışarıda kalmasından dolayı normal olduğunu söyler.

Daha sonra Gopi teşekkür eder ve Hetal’in yanına çıkar. Hetal için yağ getirdiğini söyler ama Hetal gerek yok diyince Raşi’nin tüm planları bir anda suya düşer. Hetal’in üzgün olduğunu gören Gopi ne oldu diye sorar fakat Hetal’den ses çıkmaz. Gopi mutfağa dönerken Kokila, Hetal için yağı uyguladın mı der. Gopi hayır diyince Kokila o zaman gel bana yap der.

masum 30 temmuz

Raşi bunu görünce şok olur. Gopi tam oturup yağı sürecekken Raşi sandalyeyi çeker ve yağın dökülmesine sebep olur. Urmilla bu sırada Raşi’yi arar ve Kinjal’in paranın Modi evinde olduğundan haberi olduğunu düşündüğünü söyler ve paraya sahip çıkması gerektiğini belirtir. Kapı çalar ve Raşi kapıyı açar.

Bir adam Raşi’nin ısmarladığı zeytinyağını getirdiğini söyler. Raşi yağı alarak Hetal’in yanına gider ve Hetal ihtiyacı olmadığını söyler. Ama Raşi onu dinlemez ve ikna etmeyi başarır. Kokila ertesi gün Gopi’nin çok üzgün olduğunu görür ve ne olduğunu sorar. Gopi ise hiçbir şey diye cevap verir. Kokila ise üzülme bugün sizin için diye cevap verir ve onu mutlu etmeye çalışır. Poja için Ahem ve Gopi mandire doğru yola çıkarlar. Fakat çıkamadan Gopi ayağını incitir. Masum 30 temmuz özeti bu kadardı arkadaşlar.

Masum 130. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Masum 130. Bölüm Özeti 30 Temmuz 2020 Urmila Mırıldanıyor” üzerine 2 yorum

 1. علی dedi ki:

  ہیلو, ہمارے پاس سیریز کے آپشنز آپ کے منتظر ہیں ہم آپ کو پاکستان سیریز پیش کرتے ہیں,

 2. tony dedi ki:

  แจ้งให้เราทราบสาเหตุที่ซีรีย์ของเราอยู่ทั่วโลกและคุณไม่สนใจ..
  เรากำลังดูซีรี่ส์ประเทศของคุณ,
  เราไม่สามารถไปประเทศของเราได้เพราะไวรัสนี้.
  เราขอให้คุณออกอากาศผู้ชมของคุณที่จะรักซีรีส์ของเรา.
  หวังว่าจะรอในเดือนกันยายน
  มันจะเป็นการดีที่จะได้รับบางสิ่งบางอย่างและดูการประชุมสุดยอดด้วยความหลงใหล.
  เราหวังว่าจะถึงเดือนกันยายน,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir