masum 29 temmuz özeti

Masum 129. Bölüm Özeti 29 Temmuz 2020

Burak 23 Tem 2020 Analizler  0

Masum 128. Bölümde ev ahalisi artık Jigar’ın bir arabayı hak ettiğini düşünmeye başlamış ve Ahem’in eski arabasını ona vermiştir. Ama Raşi daha önceden Jigar ve Hetal’i doldurduğu için eski arabayı görünce ikisi de çok üzülmüş ve sinirlenmişti. Bakalım şimdi neler olacak. Masum 29 temmuz özeti başlıyor arkadaşlar.

Masum 129. Bölüm Fragmanı

Raşi kendi dikkatsizliği yüzünden yürüyerek eve dönmek zorunda kalmıştı. Hetal ve Meti mutfakta iken Kokila gelir ve Raşi’yi uzun süredir görmediğini söyler. Jigar ve Hetal tam endişeye kapılırken bir anda kapı çalar. Kapıya gidince kapıda Raşi’yi görünce şaşırırlar. Nerede olduğunu sorunca ise Kokila’nın olduğu arabaya binecekken Kokila’nın onu görmezden geldiğini söyler. Hetal sinirlenir ve Raşi’yi savunur.

masum 29 temmuz özeti

Kahvaltıda iken Jigar gazete okumaktadır. Kokila ise sinirlenir ve onun elinden gazeteyi alır. Hetal bu duruma üzülür. Hetal kıyafetlerine bakarken Raşi yanına gelir. Hetal bir sariyi göstererek onu oğlunun aldığını söyler. Bu sırada Urmilla Raşi’yi arar ve Kinjal’in bileti nereden aldığını sorar. Raşi ise bilmiyorum der ve sinyalin az olduğunu söyleyerek Hetal’in yanından uzaklaşır. Daha sonra Urmilla’ya sariden bahseder ve Urmilla bir plan sunar.

Daha sonra Raşi, Hetal’in yanına gelir ve Kokila’nın böyle elbiselerden hoşlandığını ve ona hediye etmesini söyler. Hetal Kokila’nın yanına gider ve bunu söyler. Kokila ise reddeder. Bu sırada Raşi yanlarına gelir ve Hetal’e ne pişireyim diye sorar. Hetal ise üzgün bir şekilde ne istersen der. Kokila ise reddeder ve yemek listesini söyler.

masum 129. bölüm özeti

Raşi, Jigar’ın çok büyük bir kalbi olduğunu söyler. Daha sonra ise Kokila’nın bir elbiseyi bile kabul etmediğini söyler. Hetal bir şey demeden oradan gider. Ertesi sabah 2 tane büyük gazete gelir. Kokila bu gazeteleri kim istedi der ve Raşi’ye bakar. Hetal ise ben istedim der. Kokila şaşırır ve yıllardır aynı gazeteyi Ahem’in daha sonra ise Jigar’ın okuduğunu söyler. Hetal onu umursamaz. Urmilla’nın evine vergi dairesinden adamlar gelir ve vergi borcu olduğunu söyler.

Urmilla ise her şeyin ortaya çıkacağından korkarak adının Kinjal olduğunu söyler. Kinjal ise bu sırada olanları dinlemektedir. Ahem ile Gopi beraber yola çıkarlar. Ahem onu pazara götürür. Arabayı park edene kadar Gopi’den sebzeleri almasını ister. Daha sonra eve doğru yola çıkarlar. Ahem farkında olmadan evi geçer ve Gopi onu uyarır. Daha sonra Ahem arabayı beğendin mi diye sorar. Gopi ise hem araba hem de sürücüsü çok iyi der ve onunla birlikte bir yere gitmek istediğini söyler.

masum 29 temmuz

Kokila ise Ahem’i göremeyince hemen telefona koşar. Ahem ve Gopi eve geldikten sonra nerede olduklarını sorar ve Ahem her şeyi anlatır. Pazara gittiklerini söyler. Kokila ise işe geç kalmasını istemediğini söyler. Aslında Kokila, Ahem’i kıskanmaya başlamıştır. Raşi, Hetal’in gözüne girmek için paner adında bir yemek yapar. Tam yemeği Hetal’e verirken Kokila gelir ve Raşi diye bağırır. Yıllardır bu evdesin ama Hetal’in hangi yemeğe alerjisi olduğunu bilmiyorsun der.

O sırada Gopi gelir ve Kokila ona dönerek Hetal’in hangi yemeğe alerjisi var diye sorar. Gopi ise paner diye cevap verir. Hetal ise kötü olduğunu söyleyerek uzaklaşır. Raşi’nin planı boşa çıkar ve annesini arar. Annesi ise onu azarlar. Kinjal, Urmilla’yı sıkıştırarak her şeyi duyduğunu ve kendi adına imza attığını söyler. Eğer parayı vermezse onu şikayet edeceğini belirtir. Masum 29 temmuz özeti bu kadardı.

Masum 129. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Masum 129. Bölüm Özeti 29 Temmuz 2020” üzerine 9 yorum

 1. bize cesaretini göster kanal 7 dedi ki:

  kendini geliştiren toplumda ve kanallarda kanal 7 gerilere dogru koşuyor resmen koşuyor yürümüyor
  bu hata zait akman da biraz güven meselesi diger kanallarla yarış demiyoruz
  sadece 21 00 yada 21 30 yada 23 30 24 00 gibi saatlerde hint dizileri görmek istemiyoruz
  toplumda kendi kanalınızı geliştirin diyoruz daralmak yerine genişleyin
  dön dolaş tv dizileri hz yusuf yemin emanet sırada ne var india japon güney kore pakistan malezya dizileri nerde tayland.. ve covit 19 çin dizileri bize bunlarla gel bize sonsuz cesaretini göster kanal 7

 2. ceyda nur dedi ki:

  Kanal 7 Kendini Geliştir Küçültme Büyü Başka Yabancı Dizilerle Büyü kanal 7 de üretim e cesaretiniz yok 3 tane yeni hint dizileri verebilirdiniz 18 00 aa kadar
  lutfen masum lutfen masum lutfen masum lutfen masum lutfen masum lutfen masum lutfen masum lutfen masum lutfen masum ya vazgeçin yada bu önemli diziyi geç bir saate alın
  azıcık cesaret 21 30 ideal cesaret

 3. cemre dedi ki:

  alacakaranlık gibi kanal 7 eksigi fazlasından çook kendini beyenmişlik yapıyor
  hiç izlencek dizisi yok tv dizileri gereksiz yemin emanet birde hindistan dizileri
  bari 19 00 dan sonraya vermeseler muhteşem olacak
  ay ay çocuk gibi kanal 7
  bazen sabah 10 00 dan başlayan 18 00 da bitecek şekilde yayın akışını ayarlasalar hindistan dizilerinde komik duruma düşmezler

 4. Anonim dedi ki:

  al birini vur ötekine aptal dizileri koyuyorlar alay konusu oluyorlar
  gidişat berbat ötesi kanal 7 cik cik cik cik
  emek fazla ortada ciddi birşeyler yok

 5. Deniz dedi ki:

  Merhaba arkadaslar ozetler harika cok tesekkurler ask bir ruya ozetinide berin lutfen masum ozetleri harika

 6. Biz turkmen. dedi ki:

  Salam,gowy dusuner yaly edip yazyanyz sagbolyn tanyryalkasyn,yone kanal
  7 pragrammadan bir gun yza galyanyz meselem sizin 129 bolimi kanal 7 iyul ayynyn 28 goyberyar 29 na dal.opsam den yorayin sonda hasam hezil gowy bolar.

 7. nejla dedi ki:

  masum diyor ki saçma sapan sonuçlar ortada basitlik ucuzluk komedi ne ararsan var diyor
  ve ve kanal 7 alay konusu olarak potaya giriyor
  sonuçlar traji komik oluyor

 8. naze dedi ki:

  kanal 7 de üretim e cesaretiniz yok günlük diziler vere bilirsiniz
  o kadar başka yabancı dizileri verecek kadar kendinizi geliştirmediginizden şüphe duyuluyor

 9. kanal 7 kendini geliştir küçültme büyü başka yabancı dizilerle büyü dedi ki:

  ay ay ay ay ay ay al birini vur ötekine aptal diziler seçen bir kanal var ki o kanal 7 dolu atıp boş tutulmasından asla vaz geçmeyin
  inatlık nedir sizler inat sınız inat laşıyorsunuz
  ve hiççççççççççççççç pes etmiyorsunuz
  siz kanal 7 asla ne istediginizi bilmiyorsunuz
  fazla problem çıkarıyorsunuz
  ve bundan zevk alıyorsunuz
  ukala bencil kendininizi kafdagındamı görüyorsunuz diger kanallarla bile yarışamassınız
  hindistan dizilerinden vaaz geçilmiyor ama ne kadar gereksiz dizi varsa veriliyor
  masum hiççççççççççççççç güzel dizi deyil ama siz veriyorsanız bir zahmet 21 30 a alın bu kadar düşünmeyin yapın biraz cesaret kanal 7 de üretim yok eksik dini programlar ciddiye alınacak dizi bile verilmiyor hindistan dan dışarıya çıkamadılar başka ülkelere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.