Masum 128. Bölüm Özeti 28 Temmuz 2020 Jigar’a Araba Alınıyor

Masum 127. Bölümde Raşi artık Kokila ve Hetal’in arasını açmak için elinden gelen her şeyi yapmaya başlamıştır. En büyük kozu ise akşam yapılacak olan pojaya bir pandit çağırmak oldu. Bunu ise Hetal’in eli ile yaptı ve pojaya iki pandit gelmiş oldu. Masum 28 temmuz özeti başlıyor.

Masum 128. Bölüm Özeti

Raşi her zaman yaptığı gibi yine annesini arar. Bu sefer güzel haberler verir. Urmilla ise kaynanası ve Jigar’ı her zaman elinde tutmak için Ahem’i kötü göstermesi gerektiğini söyler. Ahem banyodan çıktıktan sonra bir anda üzerindeki havlu kapıya takılır ve yere düşer. Gopi ise içeriye girer. Bu sırada Ahem kapının arkasına saklanır ve Gopi’den havluyu ister. Gopi havluyu verirken onu kahvaltıya çağırır.

masum 28 temmuz özeti

Meti Ahem için mutfakta meyve suyu hazırlamaktadır. Raşi ise gelerek Jigar için havuç suyu ister. Meti elindeki tamamladıktan sonra yapacağını söyler. Sinirlenen Raşi ben yaparım diyerekten işe koyulur. Kokila gelir ve meyve suyunu ister. Meti ne yemek yapılacağını sorunca Kokila Ahem’in sevdiği yemeklerden yapacağız der. Raşi ise Jigar’ın yaptığı yemekleri söyler. Kokila onu da yarın yaparız diyince Raşi sinirlenerek dışarıya çıkar. Hetal peşinden gider ve yarın beraber Jigar’ın sevdiği yemekleri hazırlayacağını söyler.

Raşi ise Hetal’e hizmetçi bile Ahem’e öncelik veriyor der. Kinjal ise Pazar için 500 lira ister. Urmilla ise kızarak pazara beraber gideceklerini ve ona pazarlık yapmayı öğreteceğini söyler. Pazara ise ajans sahibini görürler. Bir dükkana girerler. Dükkan sahibi ise Kinjal’i tanır ve senin biletine para çıktı der. Kinjal şaşırır. Urmilla ise konuyu değişerek günü kurtarır. Jigar tam işe çıkmak üzere iken Raşi gelir ve ateşi olduğunu söyler. Hetal dinlenmesi gerektiğini belirtir. Jigar ise bir şey olmadığını söyleyince Raşi, ilaç almadan bırakmayacağını söyler.

masum 128. bölüm özeti

Öte yandan Ahem ve Gopi’nin arasında havlu olayından dolayı bir utanma durumu yaşanmaktadır. Hetal ve Kokila ise bir konuda tartışmıştır ve Raşi’nin ektikleri biçilmeye başlanır. Jigar artık çok iyi işler başarmıştır. Ona yeni bir araba alınması gündemdedir. Fakat Ahem’in eski arabası verilmek istenmektedir. Bu konuşmalara şahit olan Raşi hemen annesini arar ve yeni bir plan bulur. Ağzından kaçırmış gibi Jigar’a araba alınacağını söyler.

Jigar ve Hetal çok mutlu olurken Jigar ona sarılır. Kokila ise Ahem’in yanına gider. Elindeki çamaşırları bırakacaktır. Ahem ise bu işleri Gopi’ye bırakması gerektiğini söyler. Kokila rahatsız mı oldun diyince Ahem bu ev senin istediğin yere girebilirsin der. Kokila çok mutlu olur ve Ahem için arabaya koltuk kılıfı almasını ister. Tüm aile bahçeye çağrılır ve Ahem, Jigar’a anahtarı verir. Jigar mutlu bir şekilde arabaya giderken Ahem arabamı çok sevdiğin için sana vermeye karar verdik der.

masum 28 temmuz

Hetal ve Jigar çok şaşırır. Daha sonra arabaya biner ve tapınağa doğru yola çıkarlar. Raşi ise yol boyunca gaz vermektedir. Şirag, Hetal’e bir sorun mu var der. Hetal ise sadece başını sallar. Tapınaktan çıkarken Raşi bir arkadaşı ile konuşmaya dalar ve iki arabada eve geri döner. Telefonunu da arabada unutan Raşi yürüyerek geri dönecektir. Masum 28 temmuz özeti bu kadardı arkadaşlar.

Masum 128. Bölüm Fragmanı

dizibilgi google play

Masum 128. Bölüm Özeti 28 Temmuz 2020 Jigar’a Araba Alınıyor (1 Yorum)

  1. aldıgınız egitim kültür boşa çıkıyor
    dizilerin saatleri türkiye cumhuriyeti ndeki izleyiciye işgence saatler saçmalık
    masum aşk bir rüya saatleri degişmeli masum gibi 8 yıllık diziler 21 00 a verilmeli
    250 ile 800 bölüm arası 16 10 a verilmeli 1200 ve 2400 bölüm arası 21 00 a verilecek