Masum 127. Bölüm Özeti 27 Temmuz 2020 Poja Yarışı

Masum 126. Bölümde Ahem, artık Gopi’siz olmayacağını anlamış durumda. Kokila ise onun bu halini görerek sevgililer gününde Urmilla’yı arayıp artık Gopi’yi geri istediğini söyledi. Ahem, Gopi’yi aldıktan sonra Kokila ve Hetal ise Urmilla’nın karşısına çıktı. Masum 27 temmuz özeti başlıyor arkadaşlar.

Masum 127. Bölüm Özeti

Ahem, Gopi’yi aldıktan sonra Kokila ve Hetal, Urmilla’ya giderek Gopi’yi sorar. Urmilla ise biraz önce Ahem onu aldı der. Biraz duran ikili eve doğru tekrar yola çıkarlar. Ahem ile Gopi yolda giderken Gopi küfli satan bir dükkan görür ve babasının her zaman onu buraya getirdiğini söyler. Ahem durarak küfli alır. Bu sırada bir kadın ellerinde güllerle gelerek gül satmak ister ve bugünün sevgililer günü olduğunu söyler.

masum 27 temmuz özeti

Ahem bir adet gül alır ve Gopi’ye verir. Mutlu sevgililer günü der. Gopi çok utanır. Ahem ise bu sırada küfli yer. Raşi ise Jigar için odayı hazırlamıştır. Jigar odayı öyle görünce neden böyle yapıyorsun der. Raşi ise senin gönlünü tekrar kazanmak için der. Kokila ve Hetal eve gelirler. Biraz sonra da Ahem ve Gopi içeriye girer. Gopi elindeki gülleri saklar.

Kokila ise Ahem’e neden habersiz iş yaptığını sorar. Ben Raşi’ye haber vermiştim der. Raşi ise sesi duyamadığını söyler. Kokila yemeğe gelmelerini söyler. Ama Ahem çok fazla küfli yediğinden yemeğe katılmaz. Kokila bu duruma çok sinirlenir. Parag onu teselli etmeye çalışırken Kokila Ahem’in onun gibi olmaması için uğraştığını söyler. Gece Raşi, Jigar’a beraber uyumayı teklif eder. Jigar kabul eder.

masum 127. bölüm özeti

Sabah kalktığında ise Gopi’nin sofrayı hazırladığını görür. Düzeni bozulduğu için Gopi’yi azarlar. Kokila ise bunu görünce o senin hem kardeşin hem de yengen ona saygılı olmalısın der. Raşi hemen annesini arar ve yeni fikirler vermesini ister. Daha sonra ise Hetal’in yanına gider. Poja için pandit çağırmak istediğini söyler. Hetal ise pandit çağırmanın Kokila’nın işi olduğunu ve bunu yapmış olması gerektiğini söyler.

Raşi ise kendi aklındaki planı uygulamak istemektedir. Hetal’e dönerek belki unutmuştur der. Hetal buna imkan vermiyor olsa da yine de Raşi onun aklını karıştırmayı başarmıştır. Raşi bir panditi arar ve telefonu Hetal’e verir. Hetal telefonu aldıktan sonra pandit ile konuşur ve onu davet eder. Akşam olmuştur ve poja için iki pandit gelmiştir. Bu durum gerçektende çok can sıkıcı bir hal almıştır. Savita ise Kokila ile dalga geçmeye başlamıştır. Kokila git gide sinirlenmektedir.

masum 27 temmuz

Raşi kendi çağırdığı panditin yanına giderek ona gaz vermeye başlar. Onun daha iyi olduğunu ve kendini ispat etmesi gerektiğini söyler. Poja boyunca panditler birbirleri ile yarışırlar. Poja bittikten sonra Kokila hiç beğenmediğini ve bu tür bir şeyin asla bir daha yaşanmaması gerektiğini söyler. Hetal ise tüm bunlar benim suçum diyerekten üzüntüye boğulur. Raşi yavaş yavaş hedefine ulaşmaya başladı. Sanırım Hetal ve Kokila’nın arasını açmaya başlayacak. Masum 27 temmuz özeti bu kadardı arkadaşlar.

Masum 127. Bölüm Fragmanı

dizibilgi google play

Masum 127. Bölüm Özeti 27 Temmuz 2020 Poja Yarışı (3 Yorum)

 1. my god
  sequence
  this girl.
  is this much pure
  Nothing is expected from the channel that does not know how to select an ar .
  a desperate channel 7.
  reckless channel. the only channel that would not be watched without their daily TV series 7
  hem var hem yok bir kanal.
  The only and first channel that will never improve itself.
  afraid to open up to other countries.
  oath. series, knowing no other series. Indian. channel that does not preach to obsession and obsession. .

  sequence
  Star TV should be given at the time of the daily series. .
  ATVs .
  give in the daily sequence time.
  oath
  sequence.
  broadcast your channel’s best indian series from you
  innocent
  innocent.
  Choose whether to remove the sequence or put it in the evening

  In the 21st century, such a channel did not appear