Masum 126. Bölüm Özeti 26 Temmuz 2020

Masum 125. Bölümde Urmilla krizi tam bir fırsata çevirdi. Yaralanmasından dolayı kendisine bakıcı arayan Urmilla, Gopi’yi kendi evine getirdi. Hemde bu sırada Raşi’nin Jigar ve Hetal’in gözüne girmesi için fırsat çıkarmış oldu.  Masum 26 temmuz özeti sizlerle arkadaşlar.

Masum 126. Bölüm Özeti

Urmilla, Gopi’yi tam bir hizmetçi gibi kullanmaya başlamıştır. Ahem ise Gopi’yi özlemektedir. Gopi’yi arar fakat Urmilla o acı çekerken telefon ile konuşmasının uygun olmadığını söyler. Ahem odasında çalışırken Meti süpürgeyi çalıştırır ve dosyaları uçuşur. Ahem Gopi olsaydı böyle olmazdı diyince Kokila ona çok sinirlenir.

Hetal ve Kokila çalışırken bir anda çekiç sesleri duyulmaya başlar. Sesleri Ahem’de duymuştur. Yukarı çıkarak Raşi’nin odasına giderler ve Raşi duvara çivi çakmaktadır. Buraya Hetal ve Şirag’ın fotoğrafını asacaktır. Kokila bir şey yapmadan önce izin al der ve çıkar. Raşi ise evin sorumlusu Kokila olabilir ama benim odama karışamaz der. Hetal ise gülümser.

masum 26 temmuz özeti

Ahem hapşurur ve mendilini aramaya başlar. Bu sırada Kokila gelir ve mendili arar. Ahem ise Gopi’nin en ufak şeyin yerini bildiğini bile söyler. Kokila mendili bulup verir ve sinirli bir şekilde sevdiği yemeği yaptığını, yemeğe katılmasını söyler. Meti odaya gelir ve Ahem’i yemeğe çağırır. Ahem ise aç olmadığını söyler. Daha sonra Gopi’nin onu aradığını görür. Hemen açar açmaz telefonu neden açmıyorsun diye azarlamaya başlar.

Gopi ise ağlayarak bir anda her şeyin olduğunu ve işlerden başını alamadığını söyler. Ahem’in yemek yemesini ister. Ahem ise tamam der ve telefonu kapatarak mutlu bir şekilde yemeğe iner. Kokila ise Urmilla ile konuşur. Evde Kinjal varken neden Gopi’yi orada tuttuğunu sorar. Urmilla ise Kinjal’in ev işlerinden anlamadığını ve 2 gün daha burada kalması gerektiğini söyler. Kokila izin verince Urmilla memnun olur. Ahem yemeğe iner ve oturur.

masum 126. bölüm özeti

Kokila onu görünce şaşırır. Aç olmadığını duyduğunu söyler. Ahem ise iş yorgunluğu ile ne dediğini bilmediğini belirtir. Ahem, Urmilla’nın evine araba gönderelim mi diye sorar. Kokila ise 2 gün daha izin verdiğini söyler ve Ahem üzülür. Gopi saat geç olmasına rağmen dayanamaz ve Ahem’i çaldırır. Ahem’den uzak olduğunu için Kokila telefona bakar  ve Gopi’nin aradığını görür. Raşi annesini arar ve durumları sorar.

Urmilla ise Gopi’yi bir dakika bile oturtmadığını söyler. Raşi yarın sevgililer günü der ve Urmilla, Hetal ile Kokila’yı uzaklaştıracak bir şeyler yapmasını ister. Sabah Raşi bugün sevgililer günü der. Hetal ise Ahem’e dönerek Gopi’yi getirecek misin der. Kokila ise getireceğini söyler. Kokila, Urmilla’yı arar ve Gopi’yi hazırlamasını ister. Urmilla ise biraz daha kalmasını ister ama Kokila sözüne sadık kal der. Raşi odasını Jigar için süslemektedir.

masum 26 temmuz

Jigar’ın toplantısı iptal edilince Ahem’e gidip Gopi’yi getirmesini ister. Kinjal ise bir buket çiçek ile not bulur. Burada, sevgililer günün kutlu olsun seni seviyorum yazmaktadır. Kinjal sinirlenir ve çöpe atar. Gopi ise Dawal’ın çok mutlu bir şekilde bunu getirdiğini söyler. Kinjal ise onu sevmediğini söyleyince Gopi üzülür. Ahem, Raşi’ye annesini aramasını ve haber vermesini ister fakat Raşi umursamaz. Ahem, Gopi’yi alır ve geri döner. Bu sırada Urmilla’nın karşısına Hetal ve Kokila çıkar. Urmilla onları görünce şok olur. Acaba ne öğrendiler? Masum 26 temmuz özeti bu kadardı arkadaşlar.

Masum 126. Bölüm Fragmanı

dizibilgi google play

Masum 126. Bölüm Özeti 26 Temmuz 2020 (3 Yorum)

  1. Ah ahem ah sen bir başına geleceklerini bir düşünsen inana bilmezsin az bunlar neden qızı götürdüler qız o qeder gözeler danışırkı inanamasın o qızı Yen’e qoyun kişinin sesini xoşlamıram çirkin danışır masum dizisine kim baxırsan kişiyi sesini sevdinizmi sevmedinizmi yazarsınız????????????????????????????????????

  2. Çok saolun bütün günin yorgunluguni azda olsa sitenizde yeni özet okurken üstümden atabiliyorum TEŞEKKÜRLER!
    ” yorumcu”