Masum 125. Bölüm Özeti 25 Temmuz 2020 Hetal Suçu Üstlendi

Masum 124. Bölümde Kokila’nın gereksiz kıskançlıkları Ahem ile arasını açmaya başladı. Ahem’in ona hediye bilezik almasından sonra bunun çok ciddiyetsiz bir davranış olduğunu düşünen Kokila onu cezalandırıp ev işi yaptırmaya ve işe gitmesine izin vermemeye başladı. Masum 25 temmuz özeti başlıyor.

Masum 125. Bölüm Özeti

Gopi, Ahem’in bu üzgün haline dayanamaz olmuştur. Bu yüzden Kokila’nın yanına gider ve artık Ahem’in cezasını bitirmesini ister. Bu üzgün haline dayanamadığını söyler. Bu sırada Jigar işten gelir ve bugünü çok zor atlattıklarını yarın kesinlikle Ahem’e ihtiyaç duyduklarını söyler. Kokila bunu yarın düşüneceğini söyler. Urmilla elindeki kağıda bir şeyler yazarken bir anda Kinjal gelir ve ne yaptığını sorar.

masum 25 temmuz özeti

Urmilla ise spor salonu için ihtiyaçları karşıladığını söyler. Kinjal buralarda spor salonunun tutmayacağını söyler. Urmilla onun kıskançlık böyle bir şey söylediğini düşünür. Raşi ise Jigar çalışırken onun yanına gider ve kardeşi olmadan işleri halledebileceğini söyler. Jigar ise Ahem olmadan hiçbir şeyin olmayacağını belirtir. Raşi mutfağa gider ve iş ister. Kokila ise onunla dalga geçerek hamburger yapabileceğini söyler.

Hetal ise tabakları yerleştirmesini söyler. Sabah olunca Jigar işe gitmek için hazırlanır. Ahem’den gelmesini ister. Ahem ise sen git der. Daha sonra Kokila Ahem’in yanına gelir ve işe gidebileceğini söyler. Ahem çok mutlu olur ve bundan sonra işine daha çok ilgi göstereceğini söyler. Tam evden çıkarken Jigar gelir ve ihaleyi aldığını söyler. Kokila ise Ahem’e sinirli gözler ile bakar. Jigar kum pojası istediğini söyler.

masum 125. bölüm özeti

Herkes poja için hazırlık yapmaya başlar. Raşi ise annesini arayarak Jigar’ın tek başına ihaleyi aldığını ve pojaya katılmasını söyler. Poja için herkes gelmiştir. Urmilla’da oradadır. Şirag, büyük oldukları için Ahem ve Gopi’yi mandire çağırır. Raşi ise buna çok sinirlenir. Orada kendisinin oturması gerektiğini düşünmektedir. Gopi odasına geldikten sonra Ahem’in banyoda olduğunu fark eder. Elbiseleri düzeltirken eli çarpar.

Masum 25 temmuz özeti devam ediyor

Ahem ne oldu diye sorar ama Gopi bir şey yok diyerek acısını saklar. Kokila, Raşi’nin yanına gelir. O sırada Raşi annesi ile konuşmaktadır. Bugünün Çarşamba olduğunu hatırlatır ve Çera ve Çutnay hazırlamasını ister. Urmilla ise her şeyi duyar ve bir plan kurar. Bu sefer Hetal’in üzerine oynayacaktır. Raşi mutfağa gider ve isteksiz davranmaya başlar. Hetal ne olduğunu sorunca Raşi ben dhoklas yapmak istiyorum der. Hetal ise yapabilirsin der. Sofrada dhoklası gören Kokila delirir ve Raşi’yi azarlar.

masum 25 temmuz

Bu sırada Hetal suçu üzerine alınır ve Kokila, Hetal’den özür diler. Daha sonra Raşi, Hetal’in yanına giderek benim yüzümden azar işittin der. Hetal ise bunu sorun etmez. Urmilla spor salonu için tüm aşamaları tamamlamıştır. Mahalleden birkaç kadın gelir ve Urmilla onlara hareket göstermeye başlar. Bu sırada yaralanır ve kadınlar gider. Daha sonra hemen Raşi’yi arar ve yaralandığını söyler. Gelip bakmasını ister.

Raşi, Jigar ile arasını yeni düzelttiğini ve gelemeyeceğini söyler. Urmilla ise o zaman Gopi gelsin der. Raşi Gopi’nin yanına gider ve olayı anlatır. İkili Kokila’dan izin alırlar ve yola çıkarlar. Kinjal ise Urmilla’nın istediği sütü uzağına koymuştur. Urmilla tam onu alacakken dengesini kaybeder ve düşerken Gopi onu yakalar. Urmilla, Gopi’nin evi süpürmesini ve diğer ev işlerini görmesini ister.

masum 125. bölüm

Raşi ise gidememiştir. Çünkü odasını su basmıştır. Kokila Raşi’nin odasını temizlemesi için orada kalmasını ister. Daha sonra Raşi, Urmilla’yı arar ve durumu sorar. Urmilla ise Gopi’nin burada 2-3 gün kalacağını ve bu sırada Jigar ile Hetal’in gözüne girebileceğini söyler. Masum 25 temmuz özeti bu kadardı arkadaşlar. Özet ve yeni bölüm hakkında değerli yorumlarınızı bekliyoruz.

Masum 125. Bölüm Fragmanı

dizibilgi google play

Masum 125. Bölüm Özeti 25 Temmuz 2020 Hetal Suçu Üstlendi (3 Yorum)

 1. İR KANALI BİLE YÖNETEMEDİGİNİZDEN ALTARNATİFLER DEGERLENDİRİLMELİ DİZİLERİN YAYIN SAATLERİ DEGİŞTİRİLMESİ TALEP EDİLİYOR.. KANAL 7 BU TALEBİ CİDDİYE ALMALI YOKSA İZLEYİCİ KAYBEDER

 2. ah ah bu kanal 7 nin boş hareketleri gereksiz halleri diziniz dizideyil kanakınız kanal deyil kendinizi küçük düşürün kendinizi aciz bırakın düşüncesiz hareketleriniz
  uyuşuk halleriniz çookkk basiysiniz
  zait akman kanal 7 yayın yönetmeni birazcık birazcık kendinizi geliştirin
  masum 21 00 a 21 00 daki dizive dizileri 16 10 a ayittir
  geet hui sabze parai 16 10 da verilmesi haktır
  sizin 7 yıllık dizileri 21 00 a ait tir 560 bölüm den oluşuyor
  BOŞ İŞLER YAPMAKTAN VAZGEÇİLSİN AZICIK HATA YAPMAKTAN VAZGEÇİN BİR KANALI BİLE YÖNETEMEDİGİNİZDEN BU SEBEPLE DÜŞÜNÜLECEK 16 10 DAKİ DİZİYLE AŞK BİR RÜYA DİZİSİNİN YERLERİNİ EN HIZLI ŞEKİLDE DEGİŞTİRİN
  KUSURLARINIZI DAHA DA BÜYÜTMEYİN
  ALTARNATİFLER DEGERLENDİRİLMELİ MASUM DİZİSİ Nİ FİNAL YAPIN YADA

 3. Yine bu ikili nin şeytan planlari devredemi? Raşinin biraz akillanmasi iyi gelmişdi izleyiciye yine eski sahneleri tekrarlayamazlar umarim.

  Yildizim kardeşim nerdesin iyimisin canim?
  ” yorumcu”