Masum 124. Bölüm Özeti 24 Temmuz 2020 Ahem Cezalandırılıyor!

Masum 123. Bölümde Raşi’nin doğum günü birçok şeyin tekrar başlamasına sebep olur. Ahem ve Gopi zorla da olsa Jigar’a hediye aldırır ve Raşi’ye vermesi için ikna eder. Urmilla ise yine kendi eştiği mezara düşmeyi başarmıştır. Bakalım yeni bölümde hangi sahneler karşımıza çıkacak.. Masum 24 temmuz özeti başlıyor arkadaşlar.

Masum 124. Bölüm Özeti

Urmilla halen hesabı nasıl ödeyeceğini düşünmektedir. Bunun için ise kendince çok güzel ama aslında haince olan bir plan hazırlar. Gopi ve Raşi’yi alarak kuyumcuya gider. Gopi’den iki bilezik seçmesini ister. Fakat Gopi almak istemez. Zorla bileziklere baktırırken Urmilla 2 tane bileziği Gopi’nin çantasına koyar. Raşi buna müdahale etmek ister ama Urmilla parayı nasıl ödeyeceğiz diye çıkışır. Dışarı çıkarken Gopi’nin ayağı takılır ve kapıdan dışarıya çıkmayı başarır.

masum 24 temmuz özeti

Otele gittikten sonra ise Urmilla adamlara kalan yiyecekleri paket yapmasını söyler. Adamlar ise böyle bir şey yapamayacaklarını söylerler. Urmilla ise o zaman bende parayı ödemem der. Urmilla’da bilezikleri aldığı için bir rahatlık vardır. Gopi’nin çantasını açınca bileziklerin orada olmadığını görür ve şaşırır. Raşi ise bunu kendisinin yaptığını söyler. Hem kameralar olduğunu hemde Gopi’nin kötü duruma düşeceğini söyler.

Bu sırada fatura gelir ve Urmilla, Raşi’ye bakar. Modi evinde ise Kokila Ahem ve Gopi’nin davranışlarından çok rahatsız olmaya başlamıştır. Bu yüzden kıskanmaktadır. Ahem ise kuyumcu ile görüşür ve Gopi’ye gidip diğer bileziği almasını söyler. Gopi ise nasıl tek başına gideceğini düşünür ve daha sonra Ahem’i arayarak tek başına gidemeyeceğini söyler. Kokila’dan izin almasını ama bir şey söylememesini ister.

masum 124. bölüm özeti

Olmayacağını anlayınca Jigar ile birlikte eve döner. Gopi ile Ahem dışarıya çıkar. Toplantı için gelen adam ise Ahem’i bekleyemeyeceğini söyler. Jigar adama çok güzel bir sunum hazırlar ve adam sunumu çok beğenerek işi onaylar. Onlar dışarıya çıkarken Ahem ve Gopi gelir. Adam Ahem’e işi onayladığını söyler ve Jigar’ı över. Ahem şaşırır. Daha sonra Kokila’ya bileziğini vermek için Gopi’ye söyler. Gopi ise Ahem’in vermesini söyler.

Masum 24 temmuz özeti devam ediyor

Ahem, Kokila’ya bileziği verince Kokila bir anda sinirlenir. Sen ciddiyetsizsin ve baban gibisin beni hayal kırıklığına uğrattın diye bağırır. Bundan sonra ise işe gitmeyeceğini söyler. Ahem bu duruma çok şaşırır ama bir şey diyemez. Baa ise Amerika’dan bir misafir geleceğini ve hazırlıklara başlanmasını ister. Raşi bu adamın dolar vereceğini düşünerek batı tarzı yemekler yaparak onu kazanmaya çalışır.

masum 24 temmuz

Ertesi gün Şirag, Ahem’e dosyaları hazırla der. Ama Ahem işe gelmeyeceğini söyler. Neden diye sorunca Kokila gelerek kafasında belirsizlikler olduğunu söyler. Ahem yine bir şey demez ve yumruğunu sıkar. Ahem Kokila’nın yanına gider ve özür diler. Kokila ise hiç yumuşamaz ve elindeki çamaşırları Ahem’e vererek ütülemesini ister. Ahem hüzne boğulmuştur.

Urmilla ise Kinjal gibi bir manken olacağını düşünmeye başlar. Bir spor salonunu arar fakat ücreti çok pahalı bulur. Dawal ise gelir ve Urmilla’ya neden bu kadar düşünceli olduğunu söyler. Urmilla spor salonundan bahseder. Dawal oraların çok pahalı olduğunu söyler. Urmilla, Dawal’ın dükkanını spor salonuna çevireceklerini söyler. Ahem ise ütü yapmaktadır. Gopi gelerek ona yardım etmek istediğini söyler. Kokila elinde daha fazla çamaşır ile gelir ve Ahem’den bunları da ütülemesini ister.

masum 124. bölüm

Gopi Ahem’e yarıdm etmeyi çok istiyordur. Ahem ise Gopi’ye işime karışma der. Amerika’dan gelen misafir ise yerel yemekleri daha çok yemiştir. Raşi’nin tüm emekleri boşa gitmiştir. Gopi ise doları alan kişi olmuştur. Raşi bu yüzden hemen annesini arar ve sevilmediğini söyler. Urmilla ise Gopi ve Kokila odluğu sürece bunun böyle gideceğini belirtir. Gopi ise Kokila’nın yanına giderek artık Ahem’i cezalandırmaması gerektiğini söyler. Masum 24 temmuz özeti bu kadardı arkadaşlar.

Masum 124. Bölüm Fragmanı

dizibilgi google play

Masum 124. Bölüm Özeti 24 Temmuz 2020 Ahem Cezalandırılıyor! (2 Yorum)

  1. Ozetler harika tesekkurler yeni ozetler lutfen ask bir ruya ozetlerini berin lutfen cokkkkkkķkk tesekkurler ozetlere