masum 123. bölüm

Masum 123. Bölüm Özeti 23 Temmuz 2020 Kokila Gözlemliyor

Burak 17 Tem 2020 Analizler  0

Masum 122. Bölümde Gopi bir kaza sonucu Ahem’i öpmüştü. Bu durum ise çok farklı yerlere gitti. Birbirinden utanan Ahem ve Gopi oldukça birbirinden uzak kalmaya çalıştı ve bu durum Kokila’yı şüphelendirmeye başladı. Kokila alttan alttan bu ikiliyi radarına taktı. Bakalım yeni bölümde neler olacak? Masum 23 temmuz özeti sizlerle arkadaşlar.

Masum 123. Bölüm Özeti

Ahem ve Gopi ayrı yerlerde uyurlar. Kokila, Ahem’i uyandırarak neden burada uyuduğunu sorar. Ahem ise Gopi’yi rahatsız etmemek için burada çalıştığını ve uyuya kaldığını söyler. Daha sonra ise odasına traş olmak için çıkar. Gopi’yi görmeyince hemen banyoya girer. Gopi’de odaya gelir ve Ahem’i görmeyince banyoya girer.

masum 23 temmuz özeti

Ahem aynada Gopi’yi görür ve Gopi geri geri adım atar. Bu sırada Ahem yüzünü keser ve Gopi hemen ilk yardım çantasını almak için aşağıya iner. Kokila ne olduğunu sorunca Gopi, Ahem’in yüzünü kestiğini söyler. Kokila’da hemen gelir ve ilk yardımı yapar. Ahem ise işe gitmesi gerektiğini söyler. Ajans sahibi Urmilla’yı arar ve parasını ister. Urmilla sesini değiştirir ve kendisini Rajpal diye birisi olarak tanıtır. Urmilla’nın bu evin eski sahibi odluğunu ve evi satın aldığını söyler. Adamda özür diler ve kapatır.

Raşi doğum gününü kimse hatırlamadığı için çok üzgündür. Annesini arar ve kimsenin hatırlamadığını söyler. Urmilla ise sabahı bekle der ve kapatır. Daha sonra Raşi, Gopi’nin yanına gider. Gopi onun doğum gününü kutlayınca hoşuna gider ve Gopi’ye sarılır. Biraz sonra kapının oradan ses gelmeye başlar. Bir bando takımı iyi ki doğdun diyerekten şarkı söylemektedir. Bir buket ve not vardır.

masum 123. bölüm özeti

Raşi’nin doğum günü olduğunu öğrenen herkes mahcup bir şekilde onun doğum gününü kutlamaya başlar. Jigar’da bu sırada Raşi’nin doğum gününü kutlar. Bu sırada Urmilla gelir ve her yerin çok boş olduğunu söyleyerek kızı için bir parti vereceğini söyler ve sinirlenerek gider. Otel ile konuşan Urmilla isteklerini iletir. Fiyat kağıdına su döküldüğü için sıfırlar silinir. Urmilla uygun olduğunu düşünerek oteli tutar. Ahem ise Gopi’ye Raşi için hediyeyi Jigar adına biz alacağız der. Çünkü Jigar onun teklifini kabul etmez.

masum 23 temmuz

Kuyumcuyu arayarak 2 burma bilezik sipariş eder ama kuyumcu bir tanesinin hazır olabileceğini söyler. Kokila’da bu konuşmaya şahit olur. Modi ailesi otele gider. Urmilla ise asıl fiyatı öğrenince kısmaya gitmeye başlar. Başka türlü çıkış yolu yoktur. Raşi Jigar için pastadan bir dilim alır ve Jigar’a götürecek iken Urmilla pastayı alır ve yer. Herkes bu duruma çok şaşırır. Ahem’e telefon gelir ve bileziklerin hazır olduğunu öğrenir.

Bilezikleri alıp geldiğinde Kokila bileziklerin kendisi için olduğunu düşünür. Ama Ahem bilezikleri Jigar’a verir. Jigar sonunda ikna olmuştur. Raşi’ye götürüp bilezikleri verince Raşi teşekkürlerini iletir. DJ ise çiftleri sahneye dans etmeye davet eder. Hetal, Dawal’dan Kinjal’i dansa kaldırmasını ister. Utanarak da olsa bunu yapar. Bir süre sonra ise Kinjal dans etmeyi bırakır.

masum 123. bölüm

Raşi ve Jigar’da dansa kalkmıştır. Raşi hemen Jigar’ın boynuna sarılır. Gopi ile Ahem ise şarkı boyunca ayakta beklerler ve şarkı bitince rahat ederler. Raşi annesinin yanına gelir ve bilezikleri gösterir. Urmilla ise bilezikleri bozdurup otelin masraflarını karşılayacağını söyler. Raşi buna çok karşı çıkar ve böyle bir şey yapamayacağını söyler. Masum 23 temmuz özeti bu kadardı arkadaşlar.

Masum 123. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Masum 123. Bölüm Özeti 23 Temmuz 2020 Kokila Gözlemliyor” üzerine 2 yorum

 1. maral dedi ki:

  ne kadar hint dizsi veriyorsunuz 2 tane haftanın 7 günü 2 yerine 3 hint dizsi ama öglenleri arka arkaya verin akşam saati ne ya biraz kanalınız kendini toplasın kanal 7 genel yayın yönetmeni
  yemin iii öglen saatine tekrar koymanız sıkıntılı sizde sıkıntı yapıyorsunuz
  yemin ee öglen tekraryok sadece öglen 11 00 dan 18 00 aa kadar 3 hint dizisi kabul göre bilir
  birazcık kanal 7 kanalınızı geliştirin ileri hep ileri geri deyil

 2. lila dedi ki:

  amanın amanın kanal 7 kendini çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk güzellllllllllllllllllllllll
  bozmuş bozuk para gibi dizilerini bile dogru seçmesini bile bilmiyorlar
  kalite yerlerde ama bu gidişle de ayak altında olacak az kaldı
  gopi gopi gelin gel kuçu kuçu der gibi
  kanal 7 kendinizi yerinizi mevkinizi küçültüyorsunuz
  Pardes Mein Hai Mera Dil… Ishqbaaz… Meri Aashiqui Tum Se Hi.. naamkaran… naagin..
  Ek Haseena Thi (İntikam Ateşi)..Pyaar Kii Ye Ek Kahaani…Geet Hui Sabse Parayi…..
  Ek Boond Ishq… Ishq Ka Rang Safed (Aşkın Rengi Beyaz)….
  Jaana Na Dil Se Door…. Phir Bhi Na Maane – Badtameez Dil.. Kitani Mohabbat Hai..
  Kaisi Yeh Yaariaan… Punar Vivaah… Humsafar (Can Yoldaşım…..
  kanal 7 kendinizi büyütürken küçülttünüz bu diziler le kendinizi tekrar büyültün
  sizin diger kanallardan neyiniz eksik eksik..sizin diger kanallardan neyiniz eksik eksik
  sizin diger kanallardan neyiniz eksik eksik…sizin diger kanallardan neyiniz eksik eksik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.