Masum 122. Bölüm Özeti 22 Temmuz 2020 Gopi Ahem’i Öpüyor

Masum 121. Bölümde Ahem ve Gopi’nin uzun zamandır uğraştığı iş bir güvercin sayesinde gerçekleşmişti. Uçurtma şenliğinde bir güvercinin yaralanması üzerinde Jigar ve Raşi ona yardım etmiş ve birbirleri ile yakınlaşma şansı bulmuşlardı. Masum 22 temmuz özeti sizlerle arkadaşlar. Keyifli okumalar dilerim.

Masum 122. Bölüm Özeti

Kokila Gopi’ye bağırırken Raşi gelir ve tabakları yıkadıktan sonra dışarıya koyduğunu ve bu yüzden güvercin tüyü geldiğini söyler. Kokila ise evin kurallarını öğrenemediği için onu azarlar. Urmilla ise Kinjal ile birlikte biletleri kontrol etmektedir. Kinjal bilete baktıktan sonra bir şey çıkmadığını görür. Urmilla ise aldığı diğer biletlere bakar.

masum 22 temmuz özeti

Aslında bu biletlerden birisini Kinjal’in bileti ile değişmiştir. Tam o bilete bakarken bir anda çığlık atar. İkramiye ona çıkmıştır. Komşuları ise büyük bir parti düzenlemesi gerektiğini söyler. Urmilla ise evde parti vereceğini ve büyük otellerden yiyecek getireceğini söyler. Modi evinde ise bir güvercin sesi vardır. Kimse bu sesin nereden geldiğini anlayamamıştır. Ama ses evin içinden gelmektedir. Jigar ve Raşi güvercinin olduğu odaya giderler.

Onu yakalamaya çalışırken Jigar bir kağıda yem döker ve güvercinin gelmesini bekler. Bu sırada ise daha da yakınlaşırlar. Ahem ve Gopi bu duruma bakarken mutlu bir şekilde gülümserler. Bir anda kapı çalar ve içeriye Urmilla girer. Urmilla güzel tatlılar getirdiğini söyler. Hetal ise evdeki tatlıların daha güzel olduğunu söyler. Hizmetçiye Raşi ve Gopi’yi çağırmasını söyler. Kızları onu bu şekilde görünce diğer ev halkı gibi şok olurlar.

masum 122. bölüm özeti

Urmilla mücevherleri Raşi’ye gösterir ve buraya vereceği partiye davet için geldiğini söyler. Gopi’yi ise es geçer. Daha sonra eve geri döner. Kinjal’den akşam yemeğini hazırlamasını ister. Kinjal ise ajansın parasını ister. Urmilla buna daha sonra bakacağız der. Kokila bir anda güvercin ile karşılaşınca çığlık atar ve herkes başına toplanır. Bunu buraya kim getirdi diye sorunca Ahem hepimiz getirdik diye cevap verir. Dışarıya çıkarmalarını söyler.

Ama Raşi dışarıda soğukta dayanamaz der. Kokila ise iyileştikten hemen sonra dışarıya çıkarmalarını ister. O zamana kadar bir köşede bakın der. Ahem ve Gopi sabah dua ederken bir anda güvercin Ahem’in omzuna konar ve Ahem korkar. Gopi’den güvercini almasını söyler. Gopi güvercini alırken güvercin gider ve Gopi’nin dudakları Ahem’in yanağına diğer. İkisi de bu duruma çok üzülür. Üstelik Ahem’in yanağında ruj izi vardır.

masum 22 temmuz

Jigar bir ses duyduğunu söyleyerek gelir. Gopi ise tabağı elinden düşürdüğünü söyler. Jigar, Ahem’in yanağındaki izi fark eder ve ona söyler. O da temizler. Kokila ve Hetal hemen peşine gelir. Ahem işe gideceğini söyler ama Kokila bugün Pazar olduğunu hatırlatır. Ahem ve Gopi gün boyunca birbirinden kaçar. Çünkü utanırlar.

Gopi, gece aynı odada uyumamak için Kokila’nın yanına gider ve bacaklarına masaj yapmaya başlar. Daha sonra orada uyuyakalır. Ahem ise salonda uyuya kalmıştır. Gece uyanan Kokila, Gopi’nin yerde yattığını görünce üzerine bir şeyler örter ve salona iner. Ahem’i de orada görünce ikisinin arasının bozuk olduğunu düşünmeye başlar. Masum 22 temmuz özeti bu kadardı arkadaşlar.

Masum 122. Bölüm Fragmanı

dizibilgi google play

Masum 122. Bölüm Özeti 22 Temmuz 2020 Gopi Ahem’i Öpüyor (1 Yorum)