Masum 121. Bölüm Özeti 21 Temmuz 2020 Yeni Yarışma

Masum 120. Bölümde Ahem ve Gopi’nin artık çok büyük bir amacı vardır. Jigar ile Raşi’yi barıştırmak. Ahem’in de el atması ile birlikte bir takım gelişmeler yaşanmaya başlamıştır. Fakat Jigar halen bu konuda çok katı davranmaktadır. Masum 21 temmuz özeti başlıyor.

Masum 121. Bölüm Özeti

Ahem ve Gopi yaptıkları işin iyi bir iş olduğunu düşünmektedir. Ama Kokila onlardan şüphe duymaya başlamış ve adım adım peşlerinde gezmeye başlamıştır. Ahem ve Gopi film arasında dışarıya çıkar ve bir anda Kokila gelerek onlara burada ne yaptıklarını sorar. Onlar ise su almaya geldiklerini söylerler. Kokila bir şey demez.

masum 21 temmuz özeti

Urmilla ise çok kötü bir durumdadır. Kendisine biletten bir şey çıkmamıştır ve Kinjal’a çıkacağını hayal etmektedir. Eve gittikten sonra Kinjal alay ederek biletin çıkıp çıkmadığını sorar. Urmilla ise yarın çıkacak diyerek geçiştirir. Kinjal’in bileti ile kendi biletini değiştirmeye çalışır fakat bunu beceremez. Kokila ise halen şüphelerinden dolayı Gopi’yi zorlamaktadır.

Ona bana bir şey anlatmak ister misin der. Gopi ise ufak sorun edilmeyecek meseleler olduğunu söyler. Raşi gelip şarj aletini isteyince kurtulur. Gopi daha sonra Ahem’e artık bunu Kokila’ya söylemeleri gerektiğinden bahseder. Ahem ise şimdilik kimseye söylememeleri gerektiğini anlatır. Uçurtma şenliği için herkes bahçeye çıkmıştır.

masum 121. bölüm özeti

Masum 21 temmuz özeti devam ediyor

Gopi bu sırada bir güvercinle ilgilenir ve onu eve götürmek ister. Kokila ise serbest iken daha iyi olacağını söyler. Daha sonra Kokila, Savita’nın evinden gelen müzik sesinden rahatsız olur ve onu uyarır. Savita ise uçurtma şenliğinde doyasıya eğlenebilirim der. Daha sonra ise ona yarış teklif eder. Kokila daha önceki kriket maçını hatırlayarak yenilmeye hiç doymuyorsun der. Savita oğlunun onu yeneceğini söyler ve Kokila teklifi kabul eder.

Ahem ile Gopi uçurtma seçer. Raşi ise kendisi ve Jigar için bir uçurtma seçer. Ama Jigar annesi ile yarışacağını söyler. Uçurtma şenliği başlar. Savita’nın oğlu bir hile yapar ve Ahem’in uçurtmasını keser. Gopi’nin uçurtması ise güvercin yüzünden kesilir ve düşer. Kokila bu olanları görünce inanılmaz sinirlenir. Daha sonra ise yerde yatan güvercini Gopi’ye gösterir.

Raşi elindeki kanı gösterir ve camlardan geldiğini söyler. Bu uçurtmanın hile ile kesildiğinden bahseder. Kokila bir şey demez. Daha sonra Raşi ve Gopi güvercinin üzerine zerdeçal sürerler. Jigar’da güvercine bakmaya gelir ve Raşi’nin ilgilendiğini görür. Bu güvercin onların yakınlaşmasını sağlar. Hatta güvercini veterinere götürmeleri gerektiğini söyler.

masum 21 temmuz

Raşi ise eğer iyileşmezse götüreceklerini söyler. Çünkü ilk yardımı onlar yapmıştır. Raşi ve Jigar güvercin ile ilgilenirken birbirlerine bakarak gülümserler. Hetal ve Gopi ise mutfakta yemek hazırlamaktadır. Bu sırada Kokila oraya gelir ve yemeğin üzerindeki güvercin tüyünü görür. Bunu görünce çok sinirlenir ve Gopi’ye bağırmaya başlar. Masum 21 temmuz özeti bu kadardı arkadaşlar.

Masum 121. Bölüm Fragmanı

dizibilgi google play

Masum 121. Bölüm Özeti 21 Temmuz 2020 Yeni Yarışma (2 Yorum)

  1. Mereba herkese iyi günler dilerim özetler harika ellerine sağlık teşekkürler.
    Mereba yorumcu ablam nasıl iymisiniz cnm çocuklarda iyimi bol şanslar dilerim canim

  2. Özet üçin teşekkür ederis çok saolun elinize saglik.

    Yildizcim nasilsin canim umarim iyisindir sana bir selam birakmak istedim canim iyi günler!
    ” yorumcu”