Masum 120. Bölüm Özeti 20 Temmuz 2020 Gopi Ailesini Düşünüyor

Masum 119. Bölümde Raşi halen Jigar’a kendini affettirmeye çalışmaktadır. Bunun için ise Gopi’den yardım almaktadır. Urmilla ise Kinjal’in parasını ödemek için piyango bileti almaya devam etmektedir. Anne kız halen plan peşinde koşuyor. Masum 20 temmuz özeti başlıyor.

Masum 120. Bölüm Özeti

Gopi, Raşi’nin Jigar’a aldığı hediyeyi paketlemiştir. Bu sırada kapı çalar ve Gopi kapıyı açmaya gider. Kapıdaki adam bir hediye paketini vererek bunun Ahem için olduğunu söyler. Gopi ise hediyeyi alarak masanın üstüne koyar. Daha sonra Raşi hediyenin nerede olduğunu sorunca masanın üzerinde der. Raşi hediyeyi alır ve Jigar’ın valizinin üzerine koyar.

masum 20 temmuz özeti

Ahem eve geldikten sonra odasında hediye paketini görür. Açınca içinden ayıcık çıkar. Gopi’nin ona neden bunu aldığına anlam veremez. Hediyeler karışmıştır. Jigar ise paketi görür ama oralı bile olmaz. Raşi’nin zorlamaları ile paketi açar ve kül tablasına benzer bir eşya görür. Bunun üzerine Raşi ile dalga geçer. Gopi ise durumu Ahem’e açıklar.

Ahem ise başkalarının işine karışmamalısın diyerek onu uyarır. Gopi ise başkaları dediğinin bizim ailemiz der. Bunun üzerine Ahem düşünmeye başlar. Ahem telefonda bir adam ile konuşur ve kapatınca Jigar’ın artık gitmesine gerek olmadığını ve toplantının iptal olduğunu söyler. Bunun üzerine Raşi sevinir. Gopi düşüncelere dalmışken Ahem gelir ve Jigar ile Raşi’yi birleştirmenin zamanının geldiğini söyler. Buda Gopi’nin sözleri sayesinde olmuştur.

masum 120. bölüm özeti

Raşi ve Gopi tanığa gider. Gopi ise Raşi’nin önüne oturmasını ister fakat Jigar buna karşı çıkar. Tapınağa gittikten sonra Ahem Gopi’yi arar ve tapınağa gelir. Gopi’yi alıp dışarı çıkarak Jigar ve Raşi’yi yalnız bırakırlar. Fakat işler istedikleri gibi gitmez. Kokila ise Gopi’yi merak eder ve arar. Telefonu Ahem açınca şaşırır. Herkes eve döndükten sonra Kokila Ahem’e neden işte değilsin diye sorar. Ahem ise dosya unuttuğunu söyler. Jigar dosyayı getirir ve beraber çıkarlar.

Masum 20 temmuz özeti devam ediyor

Kokila bir şeylerden şüphe duymaya başlar. Urmilla ise biletini çok iyi saklamaktadır. Pazarda çantasının yanına bağlar ve bir hırsız çantasını çalmaya çalışır. Hırsızı döver ve kalabalıkta hırsızı pataklar. Raşi ve Gopi odasına çıkar. Raşi planın işe yaramadığı için üzgündür. Aynı zamanda aklına rüyasında gördüğü piknik gelir. Pikniğe gitmeleri gerektiğini ve yağmurda Jigar ile baş başa kalması gerektiğini söyler. Gopi bu mevsimde yağmur yağmayacağını söyler.

masum 20 temmuz

Raşi ise o zaman sinemaya gidelim der. Gopi sinemaya daha önce hiç gitmediğini ve Kokila’nın karşı çıkacağını söyler. Raşi ise onu ikna etmesini ister. Gopi bu fikri Ahem ile konuşur ve Ahem’in hoşuna gider. Aşağıya inerek ailece sinemaya gideceklerini söyler. Kokila buna karşı çıkar  ama Baa onu ikna eder. Daha sonra sinemaya giderler ve Ahem biletleri Jigar ve Raşi’nin yan yana oturacağı şekilde alır. Şirag Jigar’ın yanına gelir ve bir şey danışır.

Kokila ise rahat konuşmaları için Raşi’nin kalkmasını söyler. Jigar patlamış mısır almaya giderken Raşi’de peşinden gider. Bu sırada Urmilla ise biletten bir şey çıkmadığını görmüş ve şok olmuştur. Kesin ona çıkacağını düşünmektedir. Jigar Raşi’ye birkaç adamın baktığını fark eder ve kolundan tutarak içeriye götürür. Ahem ve Gopi bu durumdan memnun olmuştur. Aynı zamanda sinema onları daha çok yakınlaştırmıştır. Masum 20 temmuz özeti bu kadardı arkadaşlar.

Masum 120. Bölüm Fragmanı

dizibilgi google play

Masum 120. Bölüm Özeti 20 Temmuz 2020 Gopi Ailesini Düşünüyor (4 Yorum)

 1. Salam hormatly yazyjylar. Ozuniz bir bilyanizmi diyyan gununizden yzda baryanynyzy,meselem su gun 15 iyul biz 15 bolimi gorun diyip yazanynyzy biz eyyam 14 gorduk.Bu gunki gorjegmizem 16 iyulda gorun diyip yazannyzy goryas .Opsy jemlap aydamda kanal 7 bilen bolumlerniz den gelenok sony bilip goyun bir gun yzda baryanyz.

 2. kore dizilerini veremiycek kadar hint dizilerine takıntı ve saplantılımısınız kore dizilerini deneyin kanal 7 dedi ki:

  japon dizis,
  Mischievous Kiss: Love in Tokyo
  kore dizileri
  Descendants of the Sun.. Healer.. The K2,, Strong Woman Do Bong-Soon,, Secret Garden.. Cheese In the Trap… Cinderella and Four Knights… Hwarang: The Beginning,,,
  The 1st Shop of Coffee Prince… You’re Beautiful.. blood.. The Legend of the Blue Sea…
  I’m Not a Robot.. TELL ME WHAT YOU SAW ,,, fated to love you.. CRASH LANDİNG ON YOU ,,,
  W – Two Worlds Apart … Emergency Couple (2014)… Doctor Stranger (2014) I
  The Heirs (2013… Misty (2018) Pinocchio (2014-2015)… Because This Is My First Life
  Strong Woman Do Bong Soon (2017)
  Chuno (2010)
  Missing Nine,, Mischievous Kiss (Playful Kiss),,, Inspiring Generation,,
  She Was Pretty,,, Hello Monster (Remember You),, Rooftop Prince
  Shinsaui Poomgyuk (A Gentleman’s Dignity,,,
  Kkotboda Namja (Boys Over Flowers)
  Shinui (Faith),,, Oh My Ghostess
  Keopi Peurinseu Hojeom (The 1st Shop of Coffee Prince)
  Chuno (The Slave Hunters)

 3. leyla kanal 7 zaman önemli seyirciler için zaman öglen saatleri akşam deyil dir dedi ki:

  dön dolaş aynı şeyler kanal 7 acınacak haldemisiniz bilemedim
  Ishqbaaz .. Ek Boond Ishq.. Humsafars.. Phir Bhi Na Maane – Badtameez Dil
  Ishq Ka Rang Safed (Aşkın Rengi Beyaz.. Pardes Mein Hai Mera Dil
  Meri Aashiqui Tum Se Hi,, Pyaar Kii Ye Ek Kahaani.. Geet Hui Sabse Parayi
  Jaana Na Dil Se Door.. Kitani Mohabbat Hai….. Laagi Tujhse Lagan
  Kaisi Yeh Yaariaan,,,,,, Punar Vivaah,,,pow bandi yuddh ke
  Coldd Lassi Aur Chicken Masala (2019–
  College Romance (2018–
  başka dizi seçme şansınız sınırlı 5 dizi dublajına başlayın

  Hatim 12 öd. Yeh Meri Family (2018–üllü tek dizi kanal 7