Masum 119. Bölüm Özeti 19 Temmuz 2020 Evin Gözdesi Raşi

Masum 118. Bölümde Raşi istemsiz olarak Gopi’nin yürümeye başlamasına sebep olmuştu. Bir anda evin gözde gelinlerinden birisi olmayı başarmıştı. Her ne kadar bunu istemeyerek yapsa da evdekiler ona saygı duymaya başladı. Raşi’nin bu kadar saygı değer olmasına seyirciler kadar bizler de şaşırdık arkadaşlar. Bakalım yeni bölümde neler olacak? Masum 19 temmuz özeti başlıyor.

Masum 119. Bölüm Özeti

Gopi halen daha Ahem’e teşekkür etmeyi hem de özür dilemeyi düşünmektedir. Ama bunu yüzüne söyleyecek cesareti yoktur. Bu yüzden bir mektup yazmayı düşünür ve bu mektubu yazarak ona teşekkür etmeyi başarır. Aynı zamanda iğne vurulurken yüzüne vurduğu içinde özür diler. Kinjal ise Urmilla’ya parayı ne zaman vereceğini sorar. Urmilla ise elindeki piyango biletini göstererek çok yakın zamanda zengin olacağını söyler.

masum 19 temmuz özeti

Raşi ise Jigar’ın yanına giderek eşyalarını toplamasına yardım etmek ister. Fakat Jigar dokunmamasını ister. Raşi annesini arar ve Jigar’ın davranışlarından bahseder. Annesi ise Jigar ile değil Gopi ile ilgilenmesini söyler. Raşi daha sonra Gopi’nin yanına gider ve hiç kimsenin onunla ilgilenmediğini belirtir. Ahem Gopi’nin yanına geldikten sonra Gopi, Raşi hakkında konuşmak ister ama daha sonra vazgeçer.

Raşi’nin yanına gider ve Jigar için bir çizelge hazırlamasını ister. Jigar seyahate çıkacaktır. Raşi çizelgeyi hazırlarken Jigar ışığı söndürmesini ister. Raşi’de elindeki boş kağıt ile uyuya kalır. Sabah Gopi gelir ve onu uyandırır. Raşi’nin çizelge hazırlamadığını görür ve kendi çizelgesini verir. Bunu uyarlamasını ister. Hetal ise laddo hazırlamaktadır. Baa neden bu kadar çok laddo hazırladığını sorunca oğlunu tanıdığını ve kendisi yerken insanlara ikram edeceğini söyler.

masum 119. bölüm özeti

Gopi saçlarını yıkamak istemektedir fakat bunu tek başına yapamaz. Ahem ise ona yardımcı olmak için iki koltuğu koyarak ona bir küvet yapar. Ahem onun saçlarını yıkamaya başlar ve Kokila içeriye girer. Her ikisi de utanırken Kokila, Ahem’e çıkışır. Raşi ise Jigar’a listeyi verir. Jigar beni hiç tanıyamamışsın der ve Gopi listeyi ben hazırladım der. Jigar daha çok sinirlenir.

Kokila Raşi’yi alışverişe gönderir. Ama aslında bu bir testtir. Çünkü Raşi’ye fazla para verir. Raşi paranın fazla olduğunu görünce çok sevinir ama asla hata yapmaz. Paranın geri kalanını getirir ve Kokila’ya teslim eder. Kokila bu durum karşısında çok sevinir. Ama bir süre daha Raşi’yi gözlem altında tutmakta kararlıdır.

masum 19 temmuz

Raşi ise mutfakta iş olursa beni çağırın der. Gopi, Raşi’nin yanına giderek Jigar için Seni Seviyorum yazan bir oyuncak ayı almasını söyler. Raşi’nin hoşuna gider. Hemen gidip bir oyuncak ayı alırlar. Eve geldiklerinde ise onları Kokila karşılar. Raşi’ye mutfakta iş odluğunu söyler. Gopi gelir ve ayıyı bir pakete koyması gerektiğini söyler. Raşi elleri yağlı olduğu için Gopi’den paket yapmasını ister ve Gopi paketler.

Urmilla ise halen hayal kurmaktadır. Jetu bu duruma sinirlenir. Eve eskici geldiğinde Urmilla Jetu’nun gömleğini verir ve karşılığında para alır. Para ile daha fazla bilet almayı düşünmektedir. Gözü paraya bürünen Urmilla piyangonun kesinlikle ona çıkacağını düşünüyordur. Bu kadın iflah olmaz valla arkadaşlar. Bakalım piyango çıkacak mı? Masum 19 temmuz özeti bu kadardı.

Masum 119. Bölüm Fragmanı

dizibilgi google play

Masum 119. Bölüm Özeti 19 Temmuz 2020 Evin Gözdesi Raşi (4 Yorum)

  1. Yorum çok güzel yazılıyor ama diğer kişi hiç yorum yazmıyor çok kötüydü çok biz diyoruz ki Allah cezasını versin ki akıllı olsun bıktım artık bıktım

  2. Gyw yazjak bolsanyza gowja zatlar yazyn bolmasada sul yazysynyzam bolya.sizin mal maldal sozlernizden bikdym artyk.dine ozuniz yok bul taydan.