masum 18 temmuz özeti

Masum 118. Bölüm Özeti 18 Temmuz 2020 Ahem Çıldırdı

Burak 12 Tem 2020 Analizler  0

Masum 117. Bölümde Ahem Gopi’ye bir telefon hediye etmişti. Bu durum Raşi için büyük bir fırsat olmuştu çünkü aynı tür bir şeyi Jigar’a yapmayı düşünüyordu. Ama bunu yapması için biraz maddiyata ihtiyacı vardı. Bu maddiyatı nasıl karşılayacak? Masum 18 temmuz özeti başlıyor arkadaşlar.

Masum 118. Bölüm Özeti 

Ahem Gopi’ye çok fazla ilgi göstermektedir. Bu durum Gopi’nin hoşuna gitse de Kokila’nın artık pek hoşuna gitmemeye başlamıştır. Kokila ve Gopi bezelye ayıklarken Gopi’nin telefonu çalar. Arayan ise Ahem’dir. Telefon geç açılınca Ahem neden geç açtığını sorar. Gopi ise Kokila ile bezelye ayıkladıklarını ve şu an konuşamayacağını söyler. Ahem ise sonra konuşacağız der ve kapatır. Akşam eve gelince Gopi’ye ilaçlarını alıp almadığını sorar. Gopi ise aldığını söyler.

masum 18 temmuz özeti

Daha sonra Ahem onu 10 dakika gezdirmek için ayağa kaldırır. Bu sırada telefonu çalar ve Gopi’yi unutur. Gopi yere düşer ve çığlık atmaya başlar. Ahem şok olur. Kokila hemen doktoru çağırır. Doktor geldikten sonra Gopi’nin yürüyememe ihtimali olduğunu söyler. Vicdan azabı çeken Ahem daha kötü olmaya başlar. Doktor gittikten sonra isse Kokila Ahem’e kendisini suçlamaması gerektiğini söyler. Ahem bundan sonra daha çok zaman ayırmayı planlar.

Kokila ise Raşi’nin elindeki sarileri görür ve Gopi’nin sarilerini de yıkaması gerektiğini söyler. Enfeksiyon riskinden dolayı onun sarilerinin ayrı yıkanması gerektiğini söyler. Kinjal ise bir krem ve bir piyango bileti almıştır. Urmilla piyango biletini görünce kendisinin de almak istediğini söyler. Bu sırada Raşi arar ve evdeki tüm işlerin ona kaldığını söyler. Urmilla ise Gopi’yi parka götürmesini böylece göze gireceğini söyler.

masum 118. bölüm özeti

Raşi hemen Gopi’nin yanına gider ve onu parka götüreceğini söyler. Gopi çok sevinir ama Kokila karşı çıkar. Hetal ikna eder ve parka giderler. Tekerlekli sandalye işe Raşi Gopi’yi gezdirirken telefonu çalar. Bu sırada muz kabuğuna basar ve yere düşer. Raşi yere düşünce Gopi’nin sandalyesi dikenli tellerle kaplı bir kapıya doğru gitmeye başlar. Ahem ve Jigar Gopi’yi almak için parka gelmiştir. Kokila ve Hetal’de merak ettiği için gelmiştir.

Masum 18 temmuz özeti devam ediyor

Gopi dikenli tellere doğru giderken Ahem koşmaya başlar. Bu sırada Gopi ise son anda kendini sandalyeden atar. Ahem onun ayakta olduğunu görünce çok mutlu olur. Raşi’nin onun şok tedavisi ile iyileştirdiğini söyler ve evin yolunu tutarlar. Eve geldiklerinde herkes Gopi’yi öyle görür ve bunun nasıl olduğunu sorar. Hetal Raşi sayesinde olduğunu söyler. Büyükanne ise Raşi hakkında övgülerini belirtir.

masum 18 temmuz

Raşi Urmilla’yı arar ve olayları anlatır. Sadece Jigar ve Kokila’nın ona yüz vermediğini söyler. Urmilla ise Gopi’nin bu durumunu Jigar’a karşı kullanmasını söyler. Gopi ise tüm isteiğinin mutfağa girip çalışmak olduğunu söyler. Kokila ise ayakta olmadığı sürece çalışabileceğini söyler. Gopi mutfakta çalışırken bir anda başını tutar. Tam yere düşecekken Ahem onu tutar ve kurtarır.

Bir anda Ahem çıldırır ve Gopi’nin mutfakta çalışmasından dolayı bağırmaya başlar. Kokila çok şaşırmıştır. Gopi’nin Ahem’e teşekkür etmesi gerekmektedir. Bunu ise mektup yazarak yapmayı düşünür. Gopi’nin düşünceleri de kendi kadar masumdur. Ne olacak bu kızın hali… Masum 18 temmuz özeti bu kadardı arkadaşlar.

Masum 118. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Masum 118. Bölüm Özeti 18 Temmuz 2020 Ahem Çıldırdı” üzerine 11 yorum

 1. Anonim dedi ki:

  Neden cevap vermiyorsun yıldız isim hırsızı haklı delisin
  “yorumcu”

 2. Anonim dedi ki:

  Yildiz im neden cevap vermiyor sun sen bi delisin

 3. aygul dedi ki:

  Selam bu dizinin sony iyje karisdi ya ask bir ruyada oyle hep hint dizilerin sony karysik ya ben hin dizilerden en cok seven dizilerim bir garyp ask,benimsin,bicak sirti su dizileri cok sevdim ya bi daha gonderseler iyi olajak lutfan kanal 7 sizden rija edyorum lutfan bir garyp ask bi daha gosterinya lutfan

 4. Anonim dedi ki:

  2003 ve 2004 yılları arasında en çok izlenen Hint dizilerinden biri olan Hatim, IMDb’den 8,7 puan alarak, listemizde 6. sıraya yerleşiyor. Ortaçağ’ın Orta Doğu’sunda geçen hikayede, Yemen İmparatorluğu’nda Hatim adında bir çocuk doğar. Hatim doğduğu sırada İmparator’un da Jaffar ismini verdiği oğlu dünyaya gelir. Şeytana hizmet eden Najumi adındaki büyücü ise imparatorun oğluna Dajjal (Deccal) adını verir. Jaffar büyür ve dünyayı daha iyi bir yer yapabilmek adına ülkedeki bütün bebeklerin öldürülmesi emrini verir. Gizliden gizliye şeytana hizmet eden Najumi adındaki yardımcısının teşvikleriyle böylesine acımasızca bir karar veren Jaffar, Hatim’in düşmanlığını da kazanmış olur. Yayında kaldığı süre boyunca birbirinden değerli 12 ödül kazanmayı başaran Hatim dizisi de en iyi serilerden biri olarak karşımıza geliyor.

 5. aslı dedi ki:

  Pyaar Kii Ye Ek Kahaani.. Pyaar Kii Ye Ek Kahaani.. Pyaar Kii Ye Ek Kahaani.. Meri Aashiqui Tum Se Hi,,,Meri Aashiqui Tum Se Hi,, Geet Hui Sabse Parayi.. Geet Hui Sabse Parayi Ishqbaaz . Ishqbaaz
  Ishq Ka Rang Safed (Aşkın Rengi Beyaz).. Ishq Ka Rang Safed (Aşkın Rengi Beyaz).. Jaana Na Dil Se Door.. Jaana Na Dil Se Door..Jaana Na Dil Se Door kanal 7 bu diziler öncelikli kusursuz verilecek tek dizileerrrrrrrrrrrrr .. Kitani Mohabbat Hai..Kitani Mohabbat Hai.. Kaisi Yeh Yaariaan ..
  Kaisi Yeh Yaariaan,,Kaisi Yeh Yaariaan

 6. melissa dedi ki:

  KANAL 7 KANAL 7 KANAL 7 FAZLA UZAMASIN KANAL YÖNETEN İNSAN AKILLI OLUR SİZ BU HATAYI NASIL YAPTINIZ HİÇ BİR ŞEYE GELMİYORSUNUZ 2100 21 30 22 30 GİBİ SAATLER HİNT DİZİLERİ SAATİ DEYİL
  AZICIK AKIL AKIL ÇALIŞTIRIN

 7. umut dedi ki:

  zait akman genel yayın yönetmeni ve ihsan aydın hint dizilerin saatini öglen saatlerine alın sabah 10 30 öglen 14 00 veya 14 30 aa 16 10 aa sizin yaptıgınız 3 veya 5 yaşındaki çocuklar yapmaz akşam saatine dizi vermek komik sadece komik

 8. User dedi ki:

  Özetleriniz için çoook teşekkürler özetlerin çok güzel.

 9. YILDIZ dedi ki:

  Mereba herkese iyi akşamlar arkadaşlar özet harika ellerine sağlık çok güzel olmuş teşekkürler
  Evet gopi tam masum ve saf temiz kalpli kız ya ben onu öyle seviyorum eğer rasi olmasa tabi rasi sen ne zaman akillanacaksyn ya Yeter artık bu kötülüğün

  Mereba yorumcu ablam nasıl iymisiniz cnm çocuklarda iyimi yaramazlık yapıyor mu onlar benim kiler öyle cook yaramazlık yapıyor lar ve beni ordan oraya koşturuyorlar ablam bu Arda ben sana demiştim kötü yazanlar var diye anladın mı cnm ben çok sinir ediyor ya neyse sağol ablam iyi geceler Allah rahatlık versin inşallah

 10. Anonim dedi ki:

  Özet üçün saolun elinize saglik
  ” yorumcu”

 11. Anonim dedi ki:

  Evet ya çok masum kendi kocanla konuşmak üçin mekdup ne ya alirsin karşina konuşursun teşekkür edersin bu kizin kafasi çocukluguna kalmiş hiç gelişmemiş bu kiza sadece şans yardam edebilir hem bu kivirli kocasiyla hem de.

  Yildizcim merhaba canim nasilsin iyimisin?!
  ” yorumcu”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.