masum 116. bölüm özeti

Masum 116. Bölüm Özeti 16 Temmuz 2020 Urmila’nın Planı

Burak 10 Tem 2020 Analizler  0

Masum 115. Bölümde Gopi hiç yaşamadığı kadar mutluluğu yaşamıştı. Bunun sebebi insanların ona iyi davranması ve onu hoşnut etmesi oldu. Özellikle Raşi’nin ona yakın davranması ve hizmet etmesi çok hoşuna gitmişti. Düşünceniz Gopi gibi saf ve temiz olunca geç de olsa tüm iyilikler sizi buluyor arkadaşlar. Bakalım Gopi’nin bu mutluluğu ne kadar sürecek? Masum 16 temmuz özeti sizlerle.

Masum 116. Bölüm Özeti

Urmilla son zamanlarda Raşi’yi merak etmeye başlamıştır. Bu yüzden Modi konağının yolunu tutar. Gittiğinde Gopi için geldiğini söyler ama Raşi’nin yanına gider. Raşi ise her şeyin onun yüzünden başına geldiğini söyler ve Urmilla evden çıkar. Evine geldiğinde ise Kinjal cips yemektedir. Tabağı elinden alır ve sivilce çıkacağını söyler. Bu sırada kapı çalar ve bir adam gelerek Kinjal’a bir elbise verir. Çekim için deneme yapmasını söyler.

masum 16 temmuz özeti

Raşi ise poja için hazırlıklara karışmak istemektedir. Fakat herkes onu yok saymaktadır. Bu yüzden çok canı sıkılmıştır. Büyükanne gelir ve herkesi kutsamaya başlar. Raşi ise es geçilmiştir. Daha sonra büyükanne arabada kutsal su unuttuğunu söyler ve Raşi’den getirmesini ister. Buna çok sevinerek giden Raşi suyu aldıktan sonra kaynatıp Gopi’ye içirmeye karar verir. Elinde kavanoz ile konağa girince Kokila hemen suyun bunun için kullanılmadığını ve insanların üzerine serpildiğini söyler.

Raşi ise bunu bilmediğini söyler. Artık çabaları boşa çıkmaya başlamıştır. Annesini arayarak bir daha onun sözünden çıkmayacağını söyler. Çünkü ne yaparsa yapsın kimse onu umursamamaktadır. Doktor eve geldikten sonra Gopi’nin Ahem sayesinde çok hızlı ilerleme kaydettiğini söyler. Urmilla ise Raşi’ye yeni bir görev vermiştir. Raşi artık eskiye dönmüştür.

masum 116. bölüm özeti

Urmilla bir zil almasını ve Gopi’nin odasına koymasını ister. Kokila’da bunun faydalı olacağını düşünür. Çünkü Gopi’nin bir şeye ihtiyacı olunca izle basacaktır ve Raşi getirecektir. Ama Raşi pilleri değiştirir. Daha sonra Gopi’nin odasına koyar. Annesine bunu yaptığını söyler. Urmilla ise Gopi zile basınca piller bozuk olduğu için çalmayacak ve kendisi kalkınca incinecek der. Raşi bu plan karşısında şok olmuştur. Büyükanne ise poja için herkesin gelmesini istemiştir.

Urmilla Raşi’ye bir bluetooth kulaklık takmasını ve pojaya inmesini söyler. Raşi indikten sonra duaları kendisinin okuyacağını söyler. Ama aslında duaları bilmemektedir. Annesi kulağına söyler ve o da duaları okur. Bu sayede ailenin güvenini kazanmaya başlamıştır. Gopi ise ilaç saati gelince zile basar ama zil çalmaz. Kendisi ilaçları almak için ayağa kalkar ve tam düşecekken Raşi onu yakalar. Raşi’nin planı işlemeye başlamıştır.

masum 16 temmuz

Urmilla ise Kinjal için bir maske hazırlamıştır. Kinjal maskeyi bir tereddütle de olsa yapar. Maskeyi temizledikten sonra ise yüzünde kızarıklıklar oluşmaya başlamıştır. Urmilla’ya çok kızar ve eğer çekim yapılmazsa yüklü miktarda para ödeyeceklerini söyler. Bu sırada adamlar çekim için gelirler ve Kinjal’in yüzünü görürler. Adam bu şekilde çekim yapılamayacağını söyler. Urmilla şok olmuştur. Kokila yukarıdaki gürültüyü duyar ve yukarıya çıkar.

Raşi bu sırada pilleri değişir. Kokila ne olduğunu sorunca Gopi ise zilin çalmadığını söyler. Raşi zile basar ve zil çalar. Daha sert basmasını ister. Raşi büyükanneye yaranmak için bir elbisesinin düğmesini bilerek keser ve tamir eder. Büyükanne ise ona güvenerek tüm elbiselerini tamir için verir. Raşi’den hoşlanmıştır. Bu durumdan hoşnut olmayan isim ise Kokila’dır. Masum 16 temmuz özeti bu kadardı arkadaşlar.

Masum 116. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Masum 116. Bölüm Özeti 16 Temmuz 2020 Urmila’nın Planı” üzerine 11 yorum

 1. YILDIZ dedi ki:

  Sen malsın ve utanmadan herkesin ismini kullanarak yorum yapıyorsun Allah belanı versin inşallah ya ben bu sözleri isim hırsızlık yapana diyorum

 2. Amangül dedi ki:

  Yıldız mal sensin ya utanmiyomusun birinin ismini kullanmaya ya . Ula şrfsiz önce benim ismimi kullanıyorsun sonra başkaların ismini kullanıyorsun sen sadece benle uğraş herkesin ismini yazma herkes çok korkuyo çünkü onları sevenler var ve o yazdı zannediyorlar sadece benim ismimle yaz şrfsiz bu insanların sana ne zararı dokundu pislik herif. Bana bak ula gebertirim seni başkaların ismini kullanıp onlara zarar verme benim ismimi kullan napicaksan bana yap ben zararını cekmeye razıyım
  Yildiz ablamın hiç suçu yok bu assagidaki Yıldız yazan gerçek değil ona inanmayın

 3. Yildiz dedi ki:

  Mallar naber

 4. Anonim dedi ki:

  Selam bende katilabilirmiyim

 5. Anonim dedi ki:

  Yildizim tamam canim siteyi tl açar açmaz seninin selamini söylerim.
  Canim yapdiklariniz güzel günlerde yemek nasip etsin.
  Sanada iyi geceler canim ALLAH rahatlik versin.
  ” yorumcu”

 6. Yildiz dedi ki:

  Evet ablam bilyorum zaten sen bana.guvenjegini cnm ama ben yine soyluyim dedim ablam iyi geceler yorumcu ablam senin telde diger sayfa acildimi ablam acildisa selam soyle onlara benimki acilmiyor bu gun ablam biz dometos yaptik ya baya ugrasdirdi ablam yorulduk ya bi yandan cocuklarla ugrasyorum bi yandan salca yapyorum coook yorulduuum ablam iyi gecelertatli ruyalar

 7. Anonim dedi ki:

  Bu arada ben raşi nin düzeldigine sevinmişdim salak kiz kespinden geçmicek anlaşilan yüzü çok güzel keşke kalbiyde güzel olsaymiş eeee elma agacindan uzak tüşmicekmiş…
  ” yorumcu”

 8. Anonim dedi ki:

  Yildizim AMIN cümlemize.
  Evet canim bende göriyorum saçma sapan yorumlari bunlar kendine dikgat çekmek amaćli yapilan genç kafalarin akilsizca tavirlari. Sen aldirma böyle şeylere yazar yazar giderler ben zaten seni kaç zamandir taniyorum s3nin böyle şeylerle ugraşamacagini de biliyorum nasil bir seviyedeki yorumun senin olabilecegini tanirim ben ismini kullansalar bile. O yüzden için rahat olsun canim.
  ” yorumcu”

 9. User Hdhhd dedi ki:

  Merhaba Yıldız abla ben burda yeniyim gerçekten ismini kulanaip yaziyorlarmi lütfen bunu bana söylermisin

 10. YİLDİZ dedi ki:

  Coook tesekurrlar ozetler harika.

  Ah rasi sen yine kotulege basladin ya insan kendi degisimi degistirmez diyerler sen cook kotu insansin ya

  Yorumcu ablam mereba evet Allah var dir bende inanmiyorum ama il gurrunni cnm Hepimizi Allahim oz mahrivan nazarni aylasin kullarnin gunahlarni gecsin amin. Ablam burda her turlu yazanlar var hatda isimini kullanip yazanlaryda gordum ablam bende korkyorum benimde ismimi adila kotu yazilanlara inanma ablam saol cnm benim yorumcu. Ablam

 11. User Hdhhd dedi ki:

  Özetleriniz çok güzel çoook teşekkürler ♥️♥️♥️

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.