masum 15 temmuz özeti

Masum 115. Bölüm Özeti 15 Temmuz 2020 Kinjal Bavulunu Hazırla!

Burak 08 Tem 2020 Analizler  0

Masum 114. Bölümde Gopi’ye evde inanılmaz bir ilgi vardır. Raşi’nin eve dönüşü kimseyi mutlu etmese de Gopi’yi mutlu etmiştir. Çünkü eve dönmesini o istemişti. Raşi’de bunu bildiği için hizmet etmeye başlamıştı. Kinjal ise tekrar geri dönmemek için Urmilla’nın teklifini reddetmişti. Masum 15 temmuz özeti başlıyor arkadaşlar.

Masum 115. Bölüm Özeti

Kinjal tekrar o eve dönmeyeceğini söyler. Urmilla’nın daha önce onu yakmak istediğini söyler. Urmilla ise mutfaktaki haşereyi çıkarmak için o gazı açtığını söyler. Kokila ise çoktan kararını vermiştir. Kinjal’e dönerek bavulunu hazırlamasını ister. Urmilla ise gitmeden önce Gopi’yi görmek için odasına çıkar. Yanında Ahem vardır. Dönerek Gopi’ye vücudunda çalışkan kanı olduğu için hızlı iyileşeceksin der. Ahem sert bir bakış atar ve gitmesi gerektiğini söyler.

masum 15 temmuz özeti

Urmilla ve yanındakiler evden çıkarlar. Ahem ise gelen bir telefon ile daha çok sinirlenir. Ofiste çalışanları azarlar ve Gopi bu duruma üzülür. Ofise gitmesi gerektiğini söyler. Kokila ise Ahem’e Gopi’ye bakacak çok kişi var için rahat gidebilirsin der. Ahem giderken bile ilaçları hatırlatır. Bu durum Kokila’yı çok mutlu etmektedir. Raşi ise mutfağa gider ve Hetal’a iş varmı diye sorar. Hetal ise cevap vermez. Kokila ise evi süpürmesini ister.

Kokila ile Hetal konuşurken Raşi’ye artık mutfakta iş verilmeyeceğini söylerler. Raşi bunu duyunca şok olur. Urmilla ve Kinjal eve giderken Kinjal çok üzgündür. Urmilla sana bir sürprizim var der ve Kinjal’i odasına çıkarır. Kinjal orada klimayı görünce çok sevinir. Hemen mankenlik çalışmalarına başlayacağını söyler. Ahem işten geldikten sonra odaya girer ve Gopi uyumaktadır. Gopi’nin kırık kolu onu rahatsız eder ve Ahem yardımcı olur.

masum 115. bölüm özeti

Raşi ise evde biraz daha çaba göstermesi gerektiğine inanır. Bu yüzden Gopi’ye hizmet etmektedir. Bir şeyler izlemek istediği için odasına televizyon götürür. İki kardeş güzel vakit geçirirler. Kokila ve Hetal ise poja için liste hazırlamaktadır. Raşi elinde bir liste ile gelince ikisi de şaşırır. Aynı zamanda hoşlarına gider. Raşi listeyi almak için gitmek istediğini söyler. Kokila ise Gopi için çorba götürmesini sonra gitmesini ister.

masum 15 temmuz

Raşi çorba götürür ve Gopi yemek istemez. Raşi dışarıya çıktıktan sonra annesini arar ve Gopi’nin en sevdiği yemeği sorar. Urmilla ise panapuri der. Raşi panapuri alarak eve gider ve Gopi’nin yanına girer. Panapuri aldığını söyler. Gopi çok sevinir ama doktorun yasakladığını hatırlar. Raşi ise birkaç taneden bir şey olmaz der. Bu sırada Kokila gelir ve Raşi’ye bağırmaya başlar.

Kokila, Sen hiç akıllanmayacak mısın bize neden sormadın der. Madem sevdiğini biliyorsun neden bundan önce yapmadın diyerek laf sokar. Raşi ise mutfağa izin vermediklerini ve bu yüzden dışarıdan aldığını söyler. Bu sırada Kokila’nın telefonu çalar ve Hetal büyük annenin geleceğini söyler. Jigar bu duruma çok sevinir çünkü onun gelişi Jigar’ı rahatlatacaktır.

masum 115 bölüm

Ahem ise Gopi’nin yanına gelir ve uyumasını ister. Gopi ise gün boyu uyuduğunu ve uykusunun olmadığını dile getirir. Bu sırada bir oyun görür. Ludo adı verilen bu oyunu Raşi’nin getirdiğini öğrenir. Sabaha kadar Ludo oynarlar ve işe geç kalır. Kokila neden geç kaldığını sorunca ise gece boyu ludo oynadıklarını söyler. Bu durum Kokila’yı şaşırtmıştır. Masum 15 temmuz özeti bu kadardı.

Masum 115. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Masum 115. Bölüm Özeti 15 Temmuz 2020 Kinjal Bavulunu Hazırla!” üzerine 17 yorum

 1. Leyla dedi ki:

  Amangül sana kötü rüyalar

 2. Amangül dedi ki:

  Ya Leyla ben seni gebertirim ula sana kotu kötü rüyalar asıl

 3. Leyla dedi ki:

  Şaka şaka kötü rüyalar

 4. Leyla dedi ki:

  Kalpleri guzel arkadashlar iyi ruyalar guzel guzel ruyalar hepinize

 5. Leyla dedi ki:

  Iýlenç iiiiiiiiii

 6. Anonim dedi ki:

  Neden adamlar arasyna geldinki biz mallar ile arkadas olmytoruz ki

 7. Leyla dedi ki:

  Eeeeee neler oluyor ben ozet varmi diye bakmaya gelmistim bende Leylayim ana diger leyla sen hangi mal bilyotmusun domuz haram domuzsyn ruyanda domuz gorersin inshalla

 8. Anonim dedi ki:

  Leyla galiba sn bizi kendinle karistirdin. Yoksa niye böyle yazicaksinki dimi. Kendin mal olduğun için bizide mal gibi görüyorsun.

  Herkese iyi geceler demek için gelmiştim tatlı tatlı rüyalar hepinize.

  Mal arkadaşım Leyla senide unutmadım sanada kötü kötü rüyalar hiç rüya görme kiyabus gör emi hadi canım uyu sn iyi kiyabuslar

 9. Anonim dedi ki:

  Bugün yeni özet vermicekmisiniz?
  ” yorumcu”

  1. Anonim dedi ki:

   Mal yorumcu

 10. Leyla dedi ki:

  Arkadaşlar siz bir malsiniz

 11. Anonim dedi ki:

  Amin yorumcu ablam teşekkür ederim tekrardan bana böyle bir fikir verdiğin için

 12. Anonim dedi ki:

  Merhaba Yildizim
  Biz iyiyis canim ALLAHIMA bin şükür olsun. Çocuklarda tabi tatil oldugundan evdeler. ALLAH BÜYÜKDIR canim hepimizi korur ol. Ben o söylentilere pek inanmiyorum ama yinede tekbiri elden birakmamak gerek havada çok sicak zaten o yüzden evden çikmiyorus bizde bu zamanlar. ALLAHIM bizi görünir görünmez tüm belalardan korusun hakgimizda hayirlisi olsun.
  ” yorumcu”

 13. YİLDİZ dedi ki:

  Cooook tesekkurlar ellernize saglik yeni ozetler bekleriz cok begenyoruz lutfan ask bir ruya ozeti eklarmisiniz admin efandim cok tesekkurlar saolun.

  Yorumcu ablam mereba iyi gunler cocuklaryn sende iymi cnm biraz korkutucu sozler varda o yuzden diyyorum ablam sizde durum nasil ben cocuklarmi kresden cikartdim cok korkyorum giripden cnm ablam kendinize iyi bakin saol

 14. Yaz dedi ki:

  Masum kanal7-de neden tekrar yok

 15. Anonim dedi ki:

  Elinize emeginize saglik teşekkür ederis özet üçün saolun
  ” yorumcu”

 16. Leyla dedi ki:

  Coookkk tesekkurler yine yeni ozetleri bekliyoruz admin cok tesekkur edyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir