Masum 114. Bölüm Özeti 14 Temmuz 2020 Ahem Ağlıyor

Masum 113. Bölümde Gopi’nin başına gelenlere herkes üzülmüştür. Raşi bile üzülmüşken bu durum Urmilla’nın umrunda bile değildir. Ama Jetu’nun zoru ile Gopi için lazım olan kanı vermeye karar vermiştir. Vicdansız Urmila’yı ikna etmek hiç de koay olmamıştı ama bunu başaran isim Raşi olmuştu. Masum 14 temmuz özeti başlıyor arkadaşlar.

Masum 114. Bölüm Özeti

Doktor herkesin ortasında kötü haberi  kötü haberi verir. Gopi’nin durumunun kritik olduğunu ve kimin kan vereceğini sorar. Daha sonra Raşi annesini öne iter. Urmilla kan vermek için gider. Ahem ise Gopi’nin yanına girer ve onunla konuşmaya çalışır. Yeşil çayını getirmesini ister ama Gopi’de kıpırdama bile yoktur. Ahem ağlamaya başlar. Bu sırada Kokila içeriye girer ve Ahem gözyaşlarını siler.

masum 14 temmuz özeti

Daha sonra Kokila Gopi’nin gözlerinin açık olduğunu fark eder ve hemşire dışarıya çıkarak Gopi’nin uyandığını söyler. Herkes onu tek tek görür ama en son Ahem çıkar. Raşi ise Jigar’ın yanına gider ve tekrar af diler. Jigar ise çıkışarak onun yüzünden Gopi’nin bu halde olduğunu ve affetmeyeceğini söyler. Üzülen Raşi hemen Gopi’nin yanına gider ve ondan özür diler.

Bu durum herkesin hoşuna gitmiştir. Urmilla ise kan verir ve dışarıya çıktıktan sonra ağlamaya başlar. Herkes onun ağlamasına şaşırmıştır. Raşi onu kolundan tutarak dışarıya çıkarır. Bir süre hastanede kalan Gopi’nin yanında her zaman Ahem olmuştur. Gopi eve geldikten sonra ise Kokila ile konuşur ve Raşi’nin artık eve dönmesini ister. Kokila bu duruma çok sinirlenir.

masum 114. bölüm özeti

Kokila ve Hetal Raşi’yi almak için yola koyulurlar. Bu sırada Urmilla ise halen Kokila’dan şikayetçidir. O sırada kapı açılı ve Kokila ile Hetal görünür. Urmilla şaşırır. Kokila ise Raşi’nin hemen hazırlanmasını ister. Raşi apar topar hazırlanırken Urmilla Kokila’ya teşekkür eder. Raşi gelince Urmilla evde 2. Gelin sen olacaksın der ve Raşi bu duruma çok sinirlenir. Annesini azarlar ve yola çıkarlar.

Ahem ise tekerlekli sandalye ile Gopi’yi eve getirir. Doktor 1 ay boyunca evde istirahat etmesi gerektiğini söyler. Bu sırada Kokila ve Hetal ile birlikte Raşi gelir. Jigar onu görünce çok şaşırır. Jigar ve Ahem Raşi’yi görmezden gelir. Ahem halen Gopi ile ilgilenmektedir. Gopi ise Ahem’e işe git der. Bu sırada Ahem’in telefonu çalar ve ofisten gelen bir telefondur. Telefonda duyduğu şeye çok kızan Ahem ofise gelmeyeceğini söyler.

masum 14 temmuz

Raşi’nin çabalarına rağmen evdeki herkes ona karşı saf almıştır. Kimse onunla ilgilenmemektedir. Ama Gopi sayesinde bu evde olduğunun farkındadır. Bu yüzden ona hizmet etmeye başlar. Kinjal’de hizmet etmekten geri çekilmez çünkü o da aynı düşünmektedir. Daha sonra bir anda kapı çalar. Kapıda ise Urmilla vardır. Urmilla’yı gören Kokila şaşırır. Ne istediğini sorunca Urmilla ise Kinjal’i istediğini söyler. Çünkü artık Raşi bu evdedir. Kinjal’ın ise Urmilla’nın yanında olması gerekmektedir. Bunu duyunca Kinjal bir anda huzursuzluğa kapılır. Ama Raşi mutludur. Kinjal biranda gitmek istemediğini söyleyince herkes şok olur. Masum 14 temmuz özeti bu kadardı.

Masum 114. Bölüm Fragmanı

dizibilgi google play

Masum 114. Bölüm Özeti 14 Temmuz 2020 Ahem Ağlıyor (27 Yorum)

 1. User canım sen gel bizim sayfaya yaz ben sana şimdi adresi yolluyorum.
  Dizibilgi hedef tapki paraya yazarsan rahat konuşuruz orda Azize ablamda var oda senin buyugun. Birkaç günden sonra bile cevap geliyordur cevap gelmedi diye sakın çekip gitme hoşçakal kendine iyi bak seni Sevan bı ablan.

  Elim değdiği zaman kaynasiriz

 2. Teşekkür ederim anonim peki boyleise beni tanirlarmi ki bundan sonra öyle yaparım kaç yaşındasın evlimisin çoluk çocuk varmı benden buyukmusun kizmisin erkekmisin

 3. Selam arkadaşlar nasılsınız bende buraya katıla bilir miyim şey benlede arkadaş olabilirmisiniz lutfen. Bişey soylicem kimse bee arkadaş olmuyor çünkü biri benim ismimi kullanıp kötü eyler yaziyo napicam akıl fikir verirmisiniz sürekli gelicem buraya görüşmek üzere

 4. yanarım yanarım böyle mal dizilerin varlıgına kanal 7 nin bilmişligi ama aslında hiç birşey bilmiyor
  izleyiciyi dinlemiyor
  kulaklarını kapatıp kendi isteklerini yerine getiriyor ve başarısız oluyor olmak ta zorunda hiç bir dizisini izleyici seçmiyor
  o kadarda bilmişlik hiç iyi birşey deyil eylül e çok var agustosta düzgün diziler taleb ediliyor
  pyaar kii ye ek kahaani
  lshqbaaz
  lshq supan allah
  lshq ka rang safed gibi diziler masum çook mu izleniyor sabah 09 00 09 30 da uygun

 5. Merebalar iy gunler arkadaslar.
  Aaaaaaaa cnm ablam iymisin seninde cocuklarin iymi. Suan tatildir ya onlara nasillar ablam is guc ay sen sorama cnm bende oraya kac zamandir telim giremiyor neden oyle hiiiic anlimiyorum yaa tabi elim degdigi zaman sitemiz acilana kadar buraya yazarim ablam saol yorumcu ablam

 6. Yildiz zaman buldukça gel buraya en azindan bizim site açana kadar burdan konuşali olurmu canim.
  ” yorumcu”

 7. Canim Yildizim merhaba canim
  Kiz seni taniyamaz olurmuyum ben tabi tanidim nasilsin bu arada çocuklarda iyilermi öp onlari benim adimdan.
  Ahhh Yildizim ahh benimde tl o siteyi açmiyor hemde 1 ay kadar olmuşdur bende oradakilan hepsini özledim hemde çookkk.
  ” yorumcu”

 8. Mereba herkese nasil iymisiniz arkadaslar. Ozetler harika ellernize saglik.
  Meerebaaaa yorumcu ablam ben seni taniyorum cnm sende beni tanirsin kardesin ben cnm ablam nasillar ben oraya telim suan int acilmiyor tatlim abim herkes iylermi selam soyle onlara cnm ablam telimi yeniledim ama neden diger sayfalar acilmiyor anlamadim ya.

 9. Mavi kizim sende çok tuhafsin
  Çok garip bi konuşma şeklin varmiş seninde bu halini insana yakişdiramadim belki benide kendine benzetmişsindir….
  ” yorumcu”

 10. Özetler hap harika olmuş ellerinize sağlık aynen bu hızla devam merhaba arkadaşlar nasilsiniz

 11. Tesekurler ozetlere lutfen yeni ozetler Kanal 7 tesekurler hind diziler ucin merhaba arkadaslar ozetler ucin cok saolun

 12. Ayyy saolun teşekkürler
  Özetlere ayni hiz devam edin!!!
  Devamini sabirsizlikla bekliyorus.
  ” yorumcu”