masum 12 temmuz

Masum 112. Bölüm Fragmanı 12 Temmuz 2020 Raşi Tehlikede

Burak 05 Tem 2020 Analizler  0

Masum 111. Bölümde Raşi ve Urmilla’nın çabaları devam etmişti. Her ne kadar uğraşsalar da Jigar, artık Raşi’ye karşı çok büyük bir tepki koymuş ve onu tekrar affetmeme kararı almıştı. Urmilla ise Raşi’yi tekrar o eve girmesi için zorlamakta. Raşi kendini affettirebilecek mi? Masum 12 temmuz özeti başlıyor.

Masum 112. Bölüm Özeti

Raşi ve Urmilla artık her türlü planı yapmıştır. Ama bu planların sonucu her zaman hüsran olur. Urmilla TV izlerken bir haber görür. Haberde ise bir gelinin kaçırıldığı yazmaktadır. Bunu gören Urmilla’nın aklına yeni bir fikir gelir. Bu fikir ise Raşi’yi kaçırmış gibi göstermektir. Bunun üzerine Raşi’yi bir odaya kapatır ve eline kamera alır. Kamera ile onu o şekilde kaydeder.

Daha sonra Modi evinde ise herkes Raşi’nin gelip nasıl kendini ve ailesini rezil ettiğini konuşmaktadır. Bu sırada kapı çalar. Kokila kapıyı açtıktan sonra kapıda kimseyi göremez ama bir CD vardır. CDyi aldıktan sonra eve girer ve CD yi açarlar. Oynatınca Raşi’yi görüntülerde görürler. Raşi’nin kaçırıldığını görünce herkes bir anda şok olur. Ama Kokila çok inanmamıştır.

masum 12 temmuz özeti

Jigar ise onu kurtarmak için her şeyi yapmakta kararlı olduğunu söyler. Kokila tekrar oynatılmasını ister. Bir yere gelince ise durun der. Urmilla’nın kamerayı tutarken yansımasını gösterir ve herkes bir anda şok geçirir. Kokila ise onların çok utanç verici bir durumda olduğunu söyler. Umrilla halen Modi evinden birisinin onu neden aramadığını merak eder ve Raşi’yi arar. Raşi ise telefonunu evde unutmuştur.

Birkaç adam ise çarşıda sarı bir sari giyen kadını kaçıracaktır. Şans o ki Raşi’de sarı bir sari giymiştir. Kurulan plan bir anda gerçek olur ve adamlara Raşi’yi kaçırır. Adamlar Jigar’ı arar ve eşinin elinde olduğunu aynı zamanda 10 lak para istediklerini söylerler. Jigar bu duruma inanmaz ve adamlara bağırarak telefonu kapatır. Daha sonra adamlar Urmilla’yı arar. Urmilla’da bu söylenilenlerin Kokila’nın bir planı olduğunu düşünür.

masum 112. bölüm özeti

Raşi telefonu alıp gerçekten kaçırıldığını söyleyince işler bir anda değişir. Hemen Urmilla ve kocası Jetu Modi konağına giderler. Kokila kapıyı açtıktan sonra Urmilla olanları anlatır. Kokila ise ona inanmadığını söyler ve yolladığı CD yi Jetu’ya gösterir. Jetu hemen Urmilla’nın kolundan tutar ve onu sürüklemeye başlar. Kokila ise kapıyı kapatır.

Jetu, Urmilla’ya dönerek tüm saygınlığımı senin yüzünden yitirdim der. Urmilla ise her şeyi kızı için yaptığını söyler ve karakola giderler. Karakolda polisler ise Urmilla’nın daha önce defalarca yalan beyan ile geldiğini ve artık ifadesini almayacaklarını söylerler. Jetu bir hayal kırıklığına daha uğramıştır ve aynı şekilde Urmilla’yı yine tutarak karakoldan çıkarır.

masum 12 temmuz

Jetu olayın gerçeğini öğrenmiştir ama kızı konusunda endişelidir. Bu yüzden Modi evini arar ve telefona Gopi çıkar. Gopi ile konuşan Jetu, Şirag’ı ister. Onun evde olmadığını söyleyince Jetu, Raşi’nin gerçekten kaçırıldığını söyler ve Gopi’den insanları ikna etmesini ister.  Daha sonra Gopi ağlayarak yemek masasına gider ve Jetu’nun söylediklerini anlatır. Onun asla yalan söylemeyeceğini söyler. Urmilla’nın yanına gidip gerçeği öğrenmek istediğini belirtir. Ahem’de seninle geleceğim der.

masum 112. bölüm

İkili Urmilla’nın yanına gider. Adamlar ise Raşi’nin kimliğine bakarak yanlış kadını kaçırdıklarını anlarlar. Ama Modi ailesi de zengin bir ailedir. Bu sırada Urmilla’yı ararlar ve telefonu Jetu açar. Sesi hoparlöre verir. Adamlar eğer 10 lak getirmezseniz Raşi ölecek der. Ahem bunları duymuştur. Adamlar ise saat 3 te bir kadın ile parayı getirin derler. Daha sonra Gopi parayı ben götüreceğim der. Ahem bende geleceğim der. Şirag ve Parag parayı almaya giderken Jigar ise ise bende geleceğim der. Bakalım Raşi kurtulabilecek mi? Masum 12 temmuz özeti bu kadardı.

Masum 112. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Masum 112. Bölüm Fragmanı 12 Temmuz 2020 Raşi Tehlikede” üzerine 3 yorum

 1. alara dedi ki:

  kanal 7 üretemiyorsunuz 7 yıldır hint dizileri veriyorsunuz ama ne kadar başarı elde edildi
  hiç başka ülkelere geçiş yapamıyorsunuz diger ülkeler ve kanallardan neyiniz eksik eksiklik yyapamama korkusudur
  siz üretmekten korkuyorsunuz başarısızlıktan yeni ülkelere açılmaktan korkuyorsunuz
  oysa her ülkeye dizi verile bilir
  siz tutturmuşunuz 2 hint dizisi hergün veriyorsunuz
  öglenleri başlayıp saat 19 00 a kadar 3 hint dizisi ve başka ülkelerin dizileride verile bilir vazgeçin 21 00 ve 21 30 dan sonra hint dizisi vermekten Pyaar Kii Ye Ek Kahaani.. tujhse hai raabta
  Ishqbaaz .. Ishq Ka Rang Safed.. japon kore pakistan tayland önemli olan yenilikçilik gerilikçilik degil

 2. başak dedi ki:

  tujhse hai raabta.. Coldd Lassi Aur Chicken Masala. Ishqbaaz .. Ishq Ka Rang Safed
  Pyaar Kii Ye Ek Kahaani.. Jaana Na Dil Se Door.. dizileri en kısa sürede kanal 7 de görmek üzere

 3. pelin dedi ki:

  kanal 7 ye bir soru soralım dizilerinize o kadar bagımlısınız ki hata üstüne hata yapıyorsunuz
  ve asla bu hatayı kabullenme zahmeti çekmiyorsunuz
  masum 558 bölüm 1 ekim 2021 final ama 350 bölümden sonra dizi bozuyor
  asla hindistan dizilerinden vazgeçmiyceksiniz ama sizlere deger veren ve sizin kanal ınızı izleyen izleyicilere azıcık saygı duyun
  7 veya 8 yıllık dizilerinizi akşam a 2 veya 4 sezonluk dizilerinizi 16 10 a a alma zahmetinde bulunun zait akman bey kanal 7 nin genel yayın yönetmeni elinizi taşın altına sokun kaya istemiyoruz
  bütün saatleri sizler belirliyorsunuz bu küçücük iyiligi de yapın masum 21 00 veya 21 30 diger dizi ve diziler 16 10 a alın geet hui sabze parai.. . Ishqbaaz .. Ishq Ka Rang Safed (Aşkın Rengi Beyaz)
  Meri Aashiqui Tum Se Hi.. Pyaar Kii Ye Ek Kahaani.. Jaana Na Dil Se Door.. Kitani Mohabbat Hai
  Kaisi Yeh Yaariaan,, Hatim.. tujhse hai raabta.. Coldd Lassi Aur Chicken Masala..Ek Boond Ishq
  bundan başkada dizi kalmadı seç beyen uygula
  ama masum u ya akşam saatine al yada final yap sizin dizilerinizi türkiye cumhuriyetindeki kadınlar izliyor ve biz kadınların istegi sizin isteginizden çoookkk önemli ve mümkünse bu yıldn itibaren 3 yeni hint dizisiyle başlayalım ha arada bir japon kore pakistan tayland dizilerinie düşünelim özellikle tayland

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir