masum 11 temmuz

Masum 111. Bölüm Özeti 11 Temmuz 2020 Kinjal Özür Diliyor

Burak 04 Tem 2020 Analizler  0

Masum 110. Bölümde Urmilla’nın Nani planı da çöp oldu. Yaptıkları bu güzel plan tam sonuç verecek iken Kokila her şeyi tüm çıplaklığı ile birlikte Nani’ye anlattı ve Nani artık gerçekleri öğrenmiş oldu. Raşi ve Urmilla ise evlerine geri döndüler. Urmilla’nın yeni planı ne olacak? Masum 11 temmuz özeti başlıyor.

Masum 111. Bölüm Özeti

Bir kez daha başarısız olmanın acısını yaşayan Urmilla kızını da yanına alarak eve döner ve yeni planlar yapmaya başlar. Ama artık Dawal’ın dükkanını açıp çalıştırmaları gerekmektedir. Raşi’nin istekleri onu sıkmaya başlamıştır. Modi evinde musluk bozulmuştur ve Gopi musluğu yapamaz. Bunun üzerine Dawal gelerek tamir edebileceğini söyler. Dawal musluğu tamir ederken Kokila gelir ve Gopi’ye onu yormaması gerektiğini söyler. Sonuç olarak o da bu evin hukuki oğludur. Kinjal ise Dawal’ın bu evden gitmesini istemektedir.

masum 11 temmuz özeti

Gopi eşyalarını dolabına yerleştirirken sığdıramaz. Ahem ise bunu fark eder ve kendi dolabına koyabileceğini söyler. Gopi bu durumdan dolayı çok mutlu olur. Raşi ve Urmilla ise Dawal’ın dükkanını açmış ve çalıştırmaya başlamıştır. Ama işler hiç iyi gitmemektedir. Bir adam gelerek 80’lik atlet istemiştir. Raşi ise 90’lık vermiş ve olacağını savunmuştur. Adamda aldığı hizmeti beğenmeyerek gitmiştir.

Raşi gelen birkaç müşteriye daha böyle davranmıştır. Urmilla Dawal olmadan bu işi yapamayacaklarını anlar. Raşi, Dawal’ı arar ama Dawal, Kinjal’in burada olduğunu ve dönemeyeceğini söyler. Raşi ise eski işlerine yani dikiş işlerine geri dönmeleri gerektiğini söyler. Bu durum Urmilla’nın da hoşuna gider.

masum 111. bölüm özeti

Dawal daha önce Ahem’in saatini çok beğendiğini söylemiştir. Bu durum Kinjal için bir fırsattır. Ahem’in saatini alır ve saklar. Gopi’ye ise tırnaklarına oje sürmesini ister. Daha sonra bir anda saatin alarmı çalar. Kinjal neye uğradığını şaşırır. Gopi sesin nereden geldiğini merak eder ama Kinjal önemli bir şey değil der. Daha sonra aşağıya inerler ve Ahem saatinin kaybolduğunu söyler.

Masum 11 temmuz özeti devam ediyor…

Kinjal, saati Dawal’a getirir ve takmasını söyler. Dawal ise bu saat benim değil der. Ahem bu saat benim der. Kinjal, Dawal’ın eşyaları arasında bulduğunu söyler. Kokila hemen tepki gösterir ve laflarına dikkat etmesini söyler. Gopi ise eşyaları koyarken karıştırmışım diyerek olayı kapatır. Kinjal, Gopi’ye neden yalan söyledin der. Bunun üzerine Gopi oje izlerini görünce her şeyi anladığını söyler. Gopi bazı ufak kazalar geçirir ama Ahem hepsinde onu kurtarır.

masum 11 temmuz

Hetal, Jigar’ın son zamanlardaki davranışlarından dolayı kendisine bir şey yapacağından korkmaktadır. Ama Kokila, Jigar’ın böyle bir şey yapmayacağını söyler. Kinjal ise evin listesini değiştirmek ister. Gopi buna karşı çıkar ve Kokila’nın kızacağını söyler. Kinjal, Gopi’yi azarlamaya başlayınca Kokila hemen oraya gelerek Gopi ile bu şekilde konuşamayacağını ve özür dilemesini söyler. Kinjal en başta kendisini savunur ama Kokila her şeyin farkındadır. Kinjal sonunda özür diler.

masum 111. bölüm

Raşi ise Jigar’ı arar ama Jigar cevap vermez. Raşi hemen ofise gider. Arkası dönük olan kişiyi Jigar sanarak ötmeye başlar. Ahem arkasını dönünce burada ne yapıyorsun der. Bu sırada Jigar gelir ve aynı soruyu sorar. Raşi ise başka çaresi kalmadığını söyler. Kokila ofise gelince Raşi’yi görünce çıldırır ve hemen onu kolundan tutarak dışarıya atar. Raşi, Urmilla’yı arar ve her şeyi anlatır. Urmilla tekrar dene der ve Raşi içeriye saklanır. Burada mahsur kalmıştır. Urmilla geç saatlerde bir merdiven ile gelir ve Raşi’yi kurtarır. Masum 11 temmuz özeti bu kadardı arkadaşlar.

Masum 111. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Masum 111. Bölüm Özeti 11 Temmuz 2020 Kinjal Özür Diliyor” üzerine 10 yorum

 1. Amangül canım userime dedi ki:

  Canım userim ben seni hiç unuturmuyum. Deme öyle. Gel canım ben seni hiç unutmadım. Nolur gel. Ben hep burdayım bekleyeceğim seni.

 2. Amangül dedi ki:

  Userim canım bak ben geldim ablam geldi gel nolur gel.

 3. User dedi ki:

  Meraba abla beni unutunmu

 4. Güneş dedi ki:

  Hu hu kimse yokmu?

 5. User dedi ki:

  Abla neden yazmiyorsun iyisin dimi endişeleniyorum

 6. User dedi ki:

  Abla geçmiş olsun ve sana kan veren kişiden Allah razı olsun ve abla o kışi sana neden böyle dediki sen onun hayatını kurtardın ama onun dediğine bak sana teşekkür etmesi kerekirken söyledigine bak sen şunun ama ablacım sen bunlara kafanı takma sen sadece iyi olda geri kalan herşey önemsiz önemli olan senin sağlığın. Abla buraya gelirsen haber ver konuşalım uzun zamandır sende mavidende haber alamadım neyseki senden haber aldım bu arada abla sen mavinin neden gelmediğini bilyormusun. Ablacım umarım çabuçak iyleşisin bunu unutma abla sen benim için çok önemlisin dualarım seninle abla iyi mutlu günler dilerim.

 7. Amangül dedi ki:

  Gülüm buraya yazabilirsin. Arkadaşıma kamyonet çarpıyordu ben koşarak onu ittim ama tabi o bana çarptı. 2 gün hastanede yattım. Kana ihtiyaç duymuşlar. Sağolsun evlilik teklifi eden çocuk bana kan vermiş. Onun kanı dolaşıyor bende artık. Çok utanıyorum. Neyse sonra. Kurtardigim arkadaşım geldi bana dedi ki kahraman olduğunu saniyormusun. Sanma. Keşke olseydin dedi. Neden acaba çok kötü oldum. Şimdi iyim ama biraz ağrılar var. Eee senden naber

 8. burak dedi ki:

  200 bölüm raşi ölünce dizi bozuluyor
  herkes birbiriyle ilişkiye giriyor esmen diziyi bozmuşlar raşi den sonra ahem ölüyor öldükten 20 bölüm sonra ahem raşi nin oglu olarak diziye dahil oluyor ve gopiyle yakınlaşıyorlar komedi dükkanı ya kanal 7 nin gereksiz dizi seçimleri

 9. Mavi dedi ki:

  Merebalar ozetler harika ellernize saglik

  Evet rasi sen kotusun ve kinjalda oyle ya bu ne utanmazlik ya kokila sen cok guclu kadinsin aferin sana

 10. Anonim dedi ki:

  Raşiye üziliyorum onu hep annesi yanliş yönlendirdi bugünki yalnişliklarinin günahkari annesinin yalniş terbiyesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir