masum 10 temmuz

Masum 110. Bölüm Özeti 10 Temmuz 2020 Raşi’nin Çabaları

Burak 04 Tem 2020 Analizler  0

Masum 109. Bölümde Raşi ve Urmilla halen pes etmemiştir. Amaçları doğrultusunda yapacakları her şeyin kar olduğunu düşünen ikili bu sefer ise Nani’ye gitmiştir. Nani Kokila’nın annesidir ve bu işi halletse halletse onun halledeceğini düşünürler. Nani de bunu kabul etmiştir. Masum 10 temmuz özeti sizlerle.

Masum 110. Bölüm Özeti

Kinjal her ne kadar Modi evine gelmiş olsa da davranışları çok rahatsız edici olmaya başlamıştır. Gopi onun yanına gelerek bir şeye ihtiyacı olup olmadığını sorar. Kinjal ise ayakkabılarını cilalamasını söyler. Aslında bunu aşağılamak için söylemiştir. Gopi ise ayakkabılarını köşeye koy der. Masum Gopi aile bireylerinden kim olursa olsun sözünü ikiletmiyor valla bu devirde böyle gelin bulmak zor arkadaşlar.

Kokila bu sırada Kinjal’e sandaletlerimi parlat der. Kinjal şaşırır ve bunu neden benden istiyorsun der. Kokila az önce aynı şeyi Gopi’ye yaptığını söyler. Kinjal, Gopi’nin kendi isteği ile bunu yaptığını söyler. Kokila ise onun hayır deme yeteneği yok der. Kokila’nın da burada hakkını vermek lazım kendi kızına yapıştırdı lafı neyse daha sonra Gopi, Jigar’ın yanına giderek aşağıya gelmesini söyler. Jigar ise aç değilim der ve elindeki yazdıklarını fırlatır. Gopi ona çok üzülmektedir.

masum 10 temmuz özeti

Raşi ve Urmilla ise tekrar Nani’nin yanına gider. Amaçları bellidir. Nani en başta onları tekrar tanıyamaz ve daha sonra olayı anlatırlar. Nani ise taksi ile o eve gideceğini söyler. Urmilla para ile taksi tutar ve onu götürür. Nani buraya ne için geldiklerini sorar ve Urmilla şaşırır. Raşi’yi evden attılar diyince bunu nasıl yaparlar diyerek eve girer.

Nani eve girdikten sonra Urmilla ve Raşi olanları yan bahçeden izlemeye başlarlar. Kokila annesini görünce bir anda şaşırır. Daha sonra ise neden buraya habersiz geldin der. Nani, Kokila’ya Urmilla diye seslenince bir anda herkes şok olur. Nani resmen bunamıştır. Ahem bu sırada gelir ve kendini tanıtır. Nani ise Jigar’ın kilo aldığını söyler. Kinjal’in amacı ise Dawal’ı Nani’ye göstermemektir. Gizli gizli dışarıya çıkarmaya çalışırken bir anda Nani onu görür ve soyguncu diye çığlık atar.

masum 110. bölüm özeti

Masum 10 temmuz özeti devam ediyor…

Herkes bir anda oraya gelir ve Dawal’ı görürler. Kokila, Nani’ye dönerek onun Kinjal’ın eşi olduğunu söyler. Daha sonra Kokila’ya dönen Nani, sen bu evi dağıtıyorsun ben ise birleştirmeye çalışıyorum der. Raşi’yi evden atmak doğru bir karar değildi der. Kokila ve Hetal şok olmuştur. Kokila her şeyin Gopi’nin ağzından çıktığını düşünmeye başlamıştır. Nani ise burada bir dakika daha kalmam diyerek çıkmaya başlar.

Bu sırada Gopi gelir ve Kokila hemen onu azarlamaya başlar. Nani ise olan biteni anlatmaya başlar. Raşi ve Urmilla’nın geldiğini söyler. Bunun üzerine Kokila, Gopi’den özür diler ve Nani’nin peşine gider. Her şeyi anlatmaya başlar. Nani de Kokila’dan özür diler. Kokila kalmasını ister fakat Nani daha sonra geleceğini söyleyerek Kokila’nın çağırdığı taksiye biner. Bu sırada Raşi ve Urmilla ise Savita’nın bahçesinde yakalanmıştır.

masum 10 temmuz

Savite onları polise vermekle ve Kokila’ya söylemekle tehdit eder. Raşi ise ondan özür dileyerek annesini de alarak bahçeden çıkar. Urmilla ve Raşi, Nani’nin her şeyi unuttuğunu düşünmeye başlamıştır. Araba yanlarında durur ve Nani onlara her şeyi öğrendiğini ve yardım etmeyeceğini söyler. Raşi ve Urmilla’nın bir umudu daha yok olmuştur. Kokila ise onları görünce kapıyı yüzlerine kapatır ve bu eve giremeyeceklerini söyler. Masum 10 temmuz özeti bu kadardı arkadaşlar. Değerli yorumlarınızı bırakmayı unutmayın.

Masum 110. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Masum 110. Bölüm Özeti 10 Temmuz 2020 Raşi’nin Çabaları” üzerine 7 yorum

 1. Anonim dedi ki:

  Kokkila çok iyi Osmanlı bir kadını urmila raşi şeytanmı şeytan hetal garibim çok sessiz oğluda öyle çok sinir oluyorum urmila ve raşiye

 2. Anonim dedi ki:

  Merhaba Gülsara
  Raşiye benziyorsun derken hangi anlamda dedin canim dizideki raşiyden minbahs etdin yoksa raşi diye rumuz koyan yorumculan biri mi sandin eger öyleyse hayir can8m ben o degilim. Ben eskiden buraya yazdigimda ismimi “yorumcu” olarak yazardim anonim olup giriyordum ama yorumumun sonunda “yorumcu” diye isim koyuyordum.

 3. Gülsara dedi ki:

  Anonim sen raşi ye benziyorsun

 4. Anonim dedi ki:

  Merhaba Gülsara
  Merhaba Alma
  Bagişla Gülsara ismimi yazmak istemiyorum, ben diger sitelen birine düzenli olarak yazan biriyim ve şu zamanlar o site açilmadindan dolayi arkadaşlam lada konuşamiyorum ama yinede her yerde ismimin geçmesini istemedigimden dolayi şuanlik ismimi yazmakdan sakiniyorum.

 5. Alma dedi ki:

  Masum kaç bölümde final yapıyor ama gerçek söyleyeň Lütfen

 6. Gülsara dedi ki:

  Haklısın anonim fakat ismini yazsan çok güzel olur arkadaşım

 7. Anonim dedi ki:

  Kokilaya karşi çikmadigin muddatça kokila iyi birisi hatda çok adaletli ve akilli birazda sert tabi ufak hatayida büyüte bilen birisi ama yinede ha kizi olsun hada gelini her şeyi adaletli çözüyor.
  Ve bu aptal raşiii. Hep yarim akil annesine uyup kendi evini kendi yikti, şimdide kendini af etdirmek yerine sütem ederek geri dönmeye çalişiyor akilsiz kiz ne olucak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir