masum 9 temmuz

Masum 109. Bölüm Özeti 9 Temmuz 2020 Nani Hamlesi

Burak 03 Tem 2020 Analizler  0

Masum 108. Bölümde Raşi’nin evden atılması Urmilla’yı çok etkiledi. Hatta çok fazla şeyi göze alarak gelip evin önünde yatma kararı aldı. Üstelik haince bir plan ile polisleri kapının önüne dikti. Bakalım 109. Bölümde neler olacak? Masum 9 temmuz özeti başlıyor.

Masum 109. Bölüm Özeti

Kinjal artık Raşi ve Urmilla’dan çok bıkmıştır. Bu evden bir an önce gitmek istemektedir. En sonunda dediğini yapar ve bavullarını toplayarak Modi evine gider. Bavulları ile birlikte Modi evinin kapısını açar. Kapı açılır ve Kinjal ağlayarak onlara artık dayanamadığını söyler. Kokila karşısında onu görünce şok olur. Ah be Kokila hep senin yüzünden, manken olacak kızı gittin Dawal ile evlendirdin…

masum 9 temmuz özeti

Ahem onu teselli eder ve onu geri göndermeyeceklerini söyler. Dawal ise eve gelir ve Raşi’yi görür. Raşi halen gitmedi mi der ve Urmilla onu azarlayarak susturur. Dawal, Kinjal’in evde olmadığından haberdar değildir. Modi evinde ise herkes kendi köşesine çekilmiştir. Şirag eve gelince Kinjal’in geldiğini öğrenmiştir. Kinjal’i hiç buraya almamalıydınız diyince Kokila kırılır.

Gopi Kinjal’in odasının kapısını çalar. Uzun bir süre ses gelmeyince hemen aşağıya koşarak Kinjal’den haber alamadığını söyler. Herkes hemen Kinjal’in odasının önüne gider ve tekrar kapıyı çalar. Banyodan çıkan Kinjal kapıyı açar ve herkesi karşısında görür. Kokila uzun zamandır kapıyı açmadığı için merak ettiklerini söyler. Kinjal, Gopi’ye gereksiz telaş yarattığı için kızar.

masum 109. bölüm özeti

Herkes akşam yemeği için salona gelir. Kinjal herkesten önce masaya oturmuştur. Yemekleri Gopi yapmıştır. Yemeği tuzlu bulan Kinjal, Gopi’yi eleştirir. Fakat Ahem yemeğin gayet güzel olduğunu söyleyince Gopi mutlu olur. Bu sırada Dawal, Kinjal’i arayarak nerede olduğunu sorar. Kinjal ise Modi evinde olduğunu söyleyerek kapatır. Kokila Şirag’ın isteği üzerine Urmilla ile görüşmeye gider. Girmeden önce Dawal’ın iş yerine uğrayarak ondan iş yerini kapatmasını ister.

Şaşıran Dawal dediğini yapar. Daha sonra anahtarları Kokila alır ve olan biten her şeyi anlatır. Dawal ise bu olanlardan hiç haberim yoktu der. Dawal ve Kokila, Urmilla’nın yanına giderken Kokila kendisini desteklemesini ister. Urmilla hemen geri geleceğini biliyordum der. Kokila ise Dawal’ı almaya geldiğini söyler. Dawal, benim yerim kadınımın yanıdır der. İkili eve geri dönerler.

masum 9 temmuz

Kokila kiralık bir ev bulunana kadar Dawal’ın burada kalacağını söyler. Kinjal ise bu standartlarda bir ev istediğini ve aksi takdirde gelmeyeceğini söyler. Dawal buna üzülür. Kokila ise Gopi’ye dönerek Dawal’ın isteklerini yerine getirmesini söyler. Dawal’ın gömleğine su dökülünce Gopi onu alarak ütülemeye gider. Gopi evin hizmetçiliğini burada da yapmaya devam ediyordur. Bu sırada kapı çalar.

Kapıda Ahem ile arkadaşları vardır. Kapıyı Dawal atlet katına açınca Ahem bir anda şaşırır. Arkadaşları bu kim diye sorunca kardeşim der. Daha sonra Kokila gelir ve damadımız der. Kokila, Ahem’e Dawal’ın gömleğine su döküldüğünü ve kendi gömleklerinden birisini vermesini söyler. Ahem bir anda benim gömleğim mi diye tepki verir. Kokila, Gopi’ye git getir der. Gopi, Ahem’in gözlerine bakar ve onayı alır.

masum 109. bölüm

Bu sırada Dawal kendini çok ezik hissetmeye başlamıştır. Urmilla ve Raşi ise pes etmemiştir. Bir çare olarak Nani’nin yanına giderler. Nani ise Kokila’nın annesidir. Kendilerini Kokila’nın dünürü olarak tanıtırlar. Nani’ye olanları anlatırlar. Raşi’nin evden atıldığını ve Kokila’nın sebep olduğunu söylerler. Nani ise Kokila ile görüşmeyi kabul eder. Urmilla ise yarın gelip onu götüreceklerini söyler. Bakalım Nani hamlesi başarılı olacak mı arkadaşlar. Masum 9 temmuz özeti bu kadardı.

Masum 109. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.