masum 108. bölüm

Masum 108. Bölüm Özeti 8 Temmuz 2020 Raşi Evden Atıldı

Burak 02 Tem 2020 Analizler  0

Masum 107. Bölümde Raşi’nin foyaları artık bir bir ortaya çıkmaya başladı. Kokila olanları Gopi’den öğrendikten sonra artık daha fazla bekleyemedi ve Raşi’nin yediği haltları herkesin önünde söyledi. Hetal ise onun hemen evden gitmesini istedi. Modi ailesinde ortlaık git gide karışırken bakalım yeni bölümde neler olacak? Masum 8 temmuz özeti başlıyor.

Masum 108. Bölüm Özeti

Raşi’nin evden kovuluşu herkesin canını sıkmıştır. Buna en çok üzülen kişi ise Gopi’dir. Sırf Raşi gitti diye gözyaşı dökmeye başlamıştır. Kokila ise onun yanına gelerek toparlanmasını ister. Çünkü Raşi ve Urmi yıllarca ona çok kötülük yapmıştır. Hetal gibi birisi bile artık onlara sinirlidir.

masum 8 temmuz özeti

Bir anda kapı çalar. Hetal ve Kokila kapıya gider. Gittiklerinde ise birçok misafirin kapıda olduğunu görürler. Misafirler ise Raşi ve Jigar’ın evlilik yıl dönümü için geldiklerini söylerler. Kokila ise bazı sağlık problemlerinden dolayı bunu iptal ettiklerini söyler. Gopi, Hetal ve Jigar’ın yanına gider. Onlara bir şeyler yemesini söyler. Ahem ise Jigar’ı teselli etmekle meşguldür.

Urmilla Raşi’yi tekrar eve sokmak için bir şeyler düşünmeye başlamıştır. Kapı tekrar çalar. Açıldığınsa ise bu sefer kapıda Raşi ve Urmilla vardır. Hetal artık onların bu evde yeri olmadığını söyler. Urmilla ise bir anda Raşi’yi savunmaya başlar. Hetal onları dinlemeyerek gitmelerini söyler ve onları kovar. Daha sonra Urmilla ise onları alana kadar kapıda yatacağını söyleyerek kapının önüne uzanır ve orada yatar.

masum 108. bölüm özeti

Gopi onu öyle görünce kalkması için yalvarmaya başlar. Urmilla ise her şeyin onun yüzünden olduğunu ve gitmesini istediğini söyler. Gopi tekrar geri döner ve herkese Urmilla ve Raşi’nin halen burada olduğunu söyler. Kapının önünde ise olayları izleyen bir kalabalık vardır. Modi ailesini eleştirmeye başlarlar. Daha sonra Kokila ve yanındakiler dışarıya çıkar.

Masum 8 temmuz özeti devam ediyor…

Kokila Urmilla’ya ne yaparsa yapsın onu içeriye almayacağını söyler. Artık her şeyin sona erdiğini belirtir. Kalabalığı dağıtır ve tekrar içeriye girer. Gece geç saatler olmuştur. Kokila, Gopi’ye dışarı çıkmamasını söyler. Gopi ise gizlice dışarıya çıkıp Urmilla ve Raşi’ye bakmaya karar verir. Dışarı çıktığında onların halen orada olduğunu görür. Raşi eve gitmek istemektedir. Kokila ise Gopi’yi takip etmiştir.

masum 8 temmuz

Gopi’yi gören Raşi ve Urmilla hemen peşine Kokila’yı görürler. Kokila laf vurarak biraz utanmaları varsa eve gitsinler der. Daha sonra ise Gopi’ye içeri girmesini söyler. Gopi kapıları kapatır ve ikisi de şok olur. Gopi halen çok kötüdür. Kendisinin yatağında yatarken Raşi ve Urmilla’nın dışarıda olması onu çok kötü etmektedir. Ahem bunu fark eder ve ne olduğunu sorar. Gopi ise her şeyi anlatır.

Ahem, bununla annem ilgilenir sen düşünme ve uyu der. Hetal ise kapının önünde halen bekleyenler için endişelenmeye başlamıştır. 4 saat geçmesine rağmen Raşi ve Urmilla halen oradadır. Raşi artık çok rahatsız olduğunu ve eve gitmek istediğini söyler. Zaten kimse bizi umursamıyor der. Urmilla ise eve gideceğiz ve sütçü gelmeden geri döneceğiz der. Biraz zaman geçtikten sonra Urmilla ve Raşi geri dönerler.

masum 108. bölüm

Urmilla, Raşi’ye kollarını incit der. Raşi bunu yapar ve biraz sonra kapı çalar. Kapıda polis vardır. Modi ailesini Raşi’ye zor kullanmakla suçlar ve Raşi’nin kolundaki izleri gösterir. Kokila ise kameralarda her şeyi görebilirsiniz diyerek onları kamera odasına götürür. Kameraların süslü olduğunu görünce şok olur. Kameraları Navrati şenliği için Gopi çiçeklerle süslemiştir. Yine herşey Gopi’nin başına patlayacak gibi görünüyor. Masum 8 temmuz özeti bu kadardı.

Masum 108. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Masum 108. Bölüm Özeti 8 Temmuz 2020 Raşi Evden Atıldı” üzerine 1 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Bu salak Gopide her seyi mahfediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.