Masum 107. Bölüm Özeti 7 Temmuz 2020 Kokila Herşeyi Öğrendi

Masum 106. Bölümde Raşi ile Jigar’ın arası daha da kötü bir duruma gelmeye başlamıştı. Bunun en büyük sebebi ise Raşi’nin şekerler ile intihar etmesi oldu. Annesinin aklına uyan Raşi bu duruma geldi ve Jigar ondan nefret etti. Hetal’de bir şeylerin farkında varmaya başladı. Ortalık iyice kızışacak gibi duruyor. Masum 7 temmuz özeti sizlerle arkadaşlar.

Masum 107. Bölüm Özeti

Jigar ve Raşi’nin arası iyice açılmaya başlamıştır. Ahem, Jigar’a yarın iş yerinde çok önemli bir toplantı olduğunu söyler. Gopi ise yarın evlilik yıl dönümleri olduğunu belirtir. Hetal ise Diwali şenliğinden dolayı bunu unuttuklarını ve yarınki toplantıyı iptal etmeleri gerektiğini söyler. Ahem de toplantıyı iptal eder. Ertesi gün tapınağa poja için giderler. Herkes oradadır. Fakat Raşi ortalıkta yoktur.

masum 7 temmuz özeti

Kokila Raşi’nin nerede olduğunu sorar. Sorumsuz olduğunu söyler. Hetal ise Jigar’a Raşi’yi çağırmasını ister. Daha sonra Jigar, Raşi’yi arar ve telefonu Urmilla açar. Daha sonra telefonu Raşi’ye verir. Jigar hemen tapınağa gelmesi gerektiğini söyler. Raşi ise artık o evde değeri olmadığını ve sabah erkenden annesine geldiğini söyler. Jigar sen bilirsin diyerek telefonu kapatır. Urmilla kızına yanlış yaptığını söyler.

Hetal nerede olduğunu sorunca Jigar annesine gittiğini söyler. Bu durumdan Hetal çok rahatsız olur. Bu yüzden Jigar gidip Raşi’yi getirme kararı alır. Raşi’de Jigar’ın geleceğinden emindir. Kinjal, Raşi ve Urmilla’nın konuşmalarını duyar ve daha sonra Modi evine gider. Kokila onu görür ve Kinjal her şeyi anlatır. Kokila her ne kadar ona inanmıyor olsa da içine kurt düşmüştür. Daha sonra Gopi’nin Raşi ile konuştuğunu duyar.

masum 107. bölüm özeti

Gopi, Raşi’ye geri dönmesini söyler. Kinjal ise Kokila’ya Jigar’ın gelip Raşi’yi alacağını söylemiştir. Raşi’nin Urmilla’nın yanında olduğunu söylemiştir. Gopi’nin konuşmasını duyunca hemen Gopi’nin yanına gider ve onu sıkıştırmaya başlar. Gopi ise daha fazla dayanamayarak Sonal ile buluşmasından bu yana olan her şeyi teker teker anlatır.

Masum 7 temmuz özeti devam ediyor..

Kokila bu durumdan çok rahatsız olarak Gopi’yi affetmeyeceğini söyler. Gopi ise ağlamaya başlar. Kokila, Hetal’e bunları anlatmak ister ama Hetal, Jigar Raşi’yi getireceği için çok mutludur. Jigar, Urmilla’nın evine gider. Raşi çok naz yapmaktadır. Ama Urmilla bu kadar nazın iyi olmayacağını söyleyerek onu ikna etmeyi başarır. Daha sonra ise Jigar onu alarak eve götürür.

masum 7 temmuz

Eve gittikten sonra Hetal, Raşi’yi görür ve hemen onu kucaklar. Neden habersiz gittiğini sorar. Raşi ise annesinin hasta olduğunu öğrendiğini ve bu yüzden hemen gittiğini söyler. Bu sırada Kokila ise Raşi’yi izlemektedir. Raşi’ye neden bu kadar valizle gittiğini sorar. Raşi ise ona çok bir şey söyleyemez. Asıl onu zorlayan nokta ise Kokila’nın bir şeyleri söylemesi olur.

Kokila, Raşi’ye dönerek Sonal ile görüştükten sonra bir annen bir sen hasta oluyorsunuz der. Raşi şok olur. Hetal bunu duyunca hemen Raşi’nin evden gitmesini ister. Daha sonra Jigar’a onu götür der. Jigar, Raşi’nin kolundan tutarak onu çıkarır. Bu sırada Gopi peşinden gitmek ister fakat Kokila onu durdurur. Raşi eve gelince Urmilla bir anda neye uğradığını şaşırır. Raşi Kinjal’den şüphelenmektedir. Masum 7 temmuz özeti bu kadardı arkadaşlar.

Masum 107. Bölüm Fragmanı

dizibilgi google play

Masum 107. Bölüm Özeti 7 Temmuz 2020 Kokila Herşeyi Öğrendi (3 Yorum)

  1. Kompil ilham hayirlikizcocuk olsun babalar hayirliolsun kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk sehirobaya gelircekmisiniburaya sehirobaya kahve kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya sehirobaya kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk dogumgunu gelircekmisiniburaya sehirobaya kahve kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk dogumgunu gelircekmisiniburaya siziozeledimturk sehirobaya gelircekmisiniburaya sehirobaya kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk sehirobaya gelircekmisiniburaya sehirobaya kahve kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk sehirobaya gelircekmisiniburaya sehirobaya kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya sehirobaya gelircekmisiniburaya dogumgunu