masum 6 temmuz özeti

Masum 106. Bölüm Özeti 6 Temmuz 2020 Raşi İntihar Ediyor

Burak 30 Haz 2020 Analizler  0

Masum 105. Bölümde Gopi bu sefer çok büyük bir kötülüğe maruz kalmıştı. Raşi, Sonal ile görüşmek için Gopi’yi kullanmıştı. Daha sonra Sonal’ın ortadan kaybolmasına sebep olan Raşi, tüm suçu Gopi’nin üzerine atmıştı. Eve polis gelmiş, Raşi Gopi’nin adını vermişti. Bakalım Gopi ne yapacak? Masum 6 temmuz özeti başlıyor arkadaşlar.

Masum 106. Bölüm Özeti

Raşi ve Gopi, Sonal’dan haber alınmadığı için çok sıkıntılı durumdadır. Bu sırada Urmilla ise Diwali için alışverişe çıkacağını ve Gopi’nin yanında gelmesini ister. Gopi ve Raşi ise Sonal’ın iyi olduğu haberini alarak rahatlar. Bu sırada Urmilla bir anda başının ağrıdığını söyler. Baş ağrısı ile oturan Urmilla’nın yanına Kokila gider. Kokila hemen Gopi’ye acı su getirmesini ister.

masum 6 temmuz özeti

Urmilla her ne kadar gerek yok dese de Kokila acı suyu ister. Gopi getirdikten sonra Urmilla yüzünü buruşturarak içer. Daha sonra Hetal eve yalnız gidip gidemeyeceğini sorar. Urmilla ise gideceğini söyleyerek çıkışa doğru ilerler. Raşi’de onun yanında gider. Raşi, Jigar’ın iyi birisi olduğunu ve onun üzülmesini istemediğini söyler. Ama Urmilla çok büyük bir plan yaptığını söyler.

Gopi’yi dışarıda tutarak sıkıntılı işlere bulaştırmak istemektedir. Raşi, Jigar’ın yanına giderek konuşmak istediğini söyler fakat Jigar ona yüz vermez. Raşi, Sonal hakkında konuşunca Jigar çok sinirlenir ve onunla ilişkisini kestiğini söyler. Kokila ve Hetal ise alınacaklar listesi hazırlamıştır. Diwali için olan bu listeyi Raşi ve Gopi’nin eline verirler.

masum 106. bölüm özeti

Kokila, Raşi’nin telefonunu verir ama annesi ile konuşmamasını ister. Gopi, Raşi’nin yanına giderek Jigar ile konuşacağını söyler. Raşi bu durumdan çok mutlu olur. Daha sonra Gopi, Jigar’ın yanına gider. Raşi ise onları dinlemektedir. Gopi, Raşi’yi çocukluktan beri tanıdığını ve iyi bir insan olduğunu söyler. Jigar ise bu düşünceleri yanlış bulur ve onun bir sahtekar olduğunu söyler.

Masum 6 temmuz özeti devam ediyor…

Raşi tüm bunları duyunca ağlayarak odasına gider ve annesinin verdiği naftalin toplarını yutmaya başlar. Naftalinler ise tatlıdır bu şaşırtıcı bu durumdur. Gopi Jigar’ı ikna eder ve Raşi’nin yanına giderler. Amacı onları konuşturmaktır. Odaya girdiğinde ise Raşi’nin öksürerek yerde yattığını görürler. Gopi ne olduğunu sorunca Raşi yerdeki naftalinleri gösterir. Jigar ve Gopi onu hemen alarak hastaneye doğru yola çıkarlar.

masum 6 temmuz

Hastaneye gittikten sonra doktor ona bakarak merak edecek bir şeyin olmadığını söyler. Jigar ise keşke ölseydin der. Daha sonra ise naftalinlerin şeker olduğunu söyler. Raşi ise bunu bilmediğini söyler. Bu sırada Kokila ve Hetal eve gelmiş ve kimsenin olmadığını görmüşlerdir. Kokila, Jigar’ı arar ve nerede olduklarını sorar. Jigar ise Raşi için hastaneye geldiklerini söyler. Bu sırada Gopi ise bir şey söylememesini ister.

Jigar önemli bir şey yok diyerekten telefonu kapatır. Daha sonra Kokila ve Hetal yola çıkar. Hastaneye geldikten sonra Jigar’ın her şeyi anlatacağını düşünürler. Ama Jigar bunu bir gıda zehirlenmesi olarak gösterir. Daha sonra ise hepsi birden Modi evine geri dönerler. Jigar ise Raşi’ye ondan sadece nefret duyduğunu söyler. Gopi odasına giderek battaniyeye elini uzatır. Alacaktır fakat Ahem yatağın üzerinden kalkmamaktadır. Bunun nedenini anlamayan Gopi daha sonra Jigar’ın pijamasının lastiğinin koptuğunu öğrenir. Gopi gülerek pijamasını ister.

masum 106. bölüm

Ahem lavaboya gittikten sonra pijamasını çıkarır ve Gopi’ye yapması için verir. Diwali pojası için birçok misafir gelmiştir. Gopi herkese hizmet etmektedir. Konuklar ise diğer gelini sorarlar. Hetal ise Jigar’a gidip onu getirmesini ister. Jigar istemeyerek giderek Raşi’yi çağırır ve geri döner. Mumları yakarken Jigar elini yakar ve Raşi müdahale etmek ister. Jigar buna izin vermeyince Hetal bir şeylerin ters gittiğini anlar. Masum 6 temmuz özeti bu kadardı arkadaşlar.

Masum 106. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Masum 106. Bölüm Özeti 6 Temmuz 2020 Raşi İntihar Ediyor” üzerine 1 yorum

  1. gulı dedi ki:

    jigar rasinin gercek yuzuni gormesini cok istemisdim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.