masum 5 temmuz özeti oku

Masum 105. Bölüm Özeti 5 Temmuz 2020 Gopi’nin Başı Dertte

Burak 29 Haz 2020 Analizler  0

Masum 104. Bölümde fesivalde artık her şey ortaya çıkmaya başlamıştır. Jigar’ın öğrendikleri kafasına dert olmuştur. Ama bunları kimseye söyleyememektedir. Hatta Raşi’ye bile. Jigar’ın bu soğuk davranışları evdeki herkesi etkilemiştir. Kokila ise bu durumu çözmek istemektedir. Bakalım yeni bölümde neler olacak? Masum 5 temmuz özeti başlıyor arkadaşlar.

Masum 105. Bölüm Özeti

Kokila, Raşi’nin devamlı hata yaptığını fark eder. Telefonla konuşurken arkadan ona bağırdıktan sonra telefonunu ondan alacağını ve artık bu hataları yapmaması gerektiğini söyler. Raşi Hetal’e masaj yaparken Hetal ona önemli olan hataları tekrar yapmamaktadır der. Kokila, Raşi’nin bir anda nasıl böyle değiştiğine anlam verememeye başlar. Jigar ise halen aynı durumdadır. İş yerinde işleri aksatınca Ahem onu uyarmaya başlar.

masum 5 temmuz özeti

Erkekler eve döndükten sonra Raşi herkes için meyve suyu getirir. Ahem siyah çay istediğini söyler. Jigar ise teşekkür ederim diyerek odasına çekilir. Raşi hemen onun peşinden gider ve özür dilemeye başlar. Jigar, Raşi’ye dönerek artık ailemin her şeyi bilmesi gerekiyor der ve aşağıya iner. Raşi tam bir şeyleri düzeltmeye başlamışken evden atılma korkusu her yanını sarmıştır.

Jigar aşağıya indikten sonra ailesinin onu merak etmemesi gerektiğini ve iyi olduğunu söyler. Raşi şaşırmıştır. Odalarına çıktıktan sonra Jigar’a teşekkür eder. Jigar ise er yada geç her şeyin öğrenileceğini söyler. Gopi ise onları duymuştur. Urmilla ise Raşi’ye ulaşmak istemektedir. Kokila’nın elinde olduğu için ise telefonuna ulaşamamaktadır. Üçüncü aramadan sonra telefona Kokila cevap verir.

masum 105. bölüm özeti

Urmilla açar açmaz neden bana rapor vermiyorsun olayı herkes öğrendi mi der. Kokila ise hangi olayı diye sorunca Urmilla telefonu elinden düşürür. Daha sonra tekrar alarak merhaba der. Kokila artık Raşi’nin telefona ihtiyacı olmadığını ve telefonu ondan aldığını söyler. Urmilla ise Kokila’ya Raşi’nin bir sürpriz yapacağını söyler ve onu yine kandırır.

masum 5 temmuz

Masum 5 temmuz özeti devam ediyor…

Raşi mutfakta iş yaparken bir anda elini yakar. Kokila ise Gopi’nin merhem getirip sürmesini ister. Gopi yanlış merhemi getirince onları Raşi’nin odasına yollar. Gopi merhemi sürerken Raşi’ye her şeyi bildiğini söyler. Raşi birden şok olur. Neyi biliyorsun diyince kocası ile arasında geçenleri bildiğini söyler. Raşi, Gopi’den ona yardım etmesini ister. Gopi ise Jigar ile konuşacağını söyler. Bu sırada Urmilla gelir ve Gopi’ye sen neden buradasın diye sorar.

Gopi yardımcı olmak istediğini söyler ve Urmilla onu azarlar. Daha sonra ise buradan gitmesini ister. Gopi gittikten sonra Raşi’ye dönerek ona nasıl güvenirsin der. Raşi, Sonal’ı arar ve hayatlarından uzak durmasını söyler. Sonal ise geçmişi açmanın kimseye faydası olmayacağını söyler ve telefonu kapatır. Eve ise kuyumcu gelir. Bir kişinin fazla olacağını bilseydim daha farklı setlerle gelirdim der. Kokila ise kimin fazla olduğunu sorar ve Urmilla cevabını alır.

masum 105. bölüm

Urmilla ve Raşi Kokila’yı karşılarında görünce şok olurlar. Kokila kim için endişeleniyorsun diye sorunca Urmilla, Raşi için endişelendiğini söyler. Kokila, diğer kızın Gopi içinde endişelen diyince Urmilla bir anda takılır ve daha sonra onun için de endişeleneceğini söyler. Raşi tekrar Gopi’den yardım ister. Gopi, Sonal’ı arayarak bir buluşma ister. Sonal ise Raşi ile konuşacak bir şeyi kalmadığını söyler. Daha sonra ısrarlar üzerine kabul eder.

Raşi ve Gopi, Sonal ile buluşmaya giderler. Raşi, Sonal’a onlardan uzak durması gerektiğini söyler. Sonal ise ben çok acı çekim sizde çekeceksiniz der. Raşi, Sonal’a Jigar’ı elimden almak istiyorsun der. Sonal tokat atacakken Raşi onun elini tutar ve birbirlerini lanetlerler. Gopi onları ayırır. Gopi bir kez daha Raşi ile konuşmasını ister. Bu sırada Raşi, Sonal’ın arabasının tekerini indirir ve Sonal artık konuşacak bir şey kalmadığını söyler. Raşi ve Gopi eve geldikten sonra Parag’da eve erken gelmiştir.

masum 5 temmuz özeti oku

Sonal’ın çok tehlikeli bir yerde kaybolduğunu onlara söyler. Raşi bu durumdan çok korkmuştur. Urmilla ise Sonal’ın başına bir şey gelirse suçu Gopi’ye atması gerektiğini söyler. Kapı çalar ve kapı açıldığında Raşi karşısında polisi görür. Hemen benim hiçbir suçum yok her şey Gopi’nin planıydı der. Kokila ise Raşi’ye bakarak şaşırır ve neden böyle konuştuğunu sorar. Raşi yine Gopi’nin başına çorap ördü arkadaşlar. Masum 5 temmuz özeti bu kadardı.

Masum 105. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Masum 105. Bölüm Özeti 5 Temmuz 2020 Gopi’nin Başı Dertte” üzerine 1 yorum

  1. Momo dedi ki:

    The next week or so and then the next week to you and address for me I pad and then delete the email I will send the I will send it out here in the next week to get the way it to get the way you can see the next week to get .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.