masum 104. bölüm

Masum 104. Bölüm Özeti 4 Temmuz 2020 Jigar ve Raşi Ayrılıyor mu?

Burak 28 Haz 2020 Analizler  0

Masum 103. Bölümde aile festivalde çok kötü durumlar yaşamıştır. Raşi’nin kötü sesinden herkes rahatsız olmuş daha sonra ise Gopi sahneye çıkmış ve herkesi mutlu etmiştir. Jigar ile Sonal’ın karşılaşması ise Urmilla’nın planlarını ve nasıl birisi olduğunu ortaya çıkarmıştı. Masum 4 temmuz özeti başlıyor. Keyifli okumalar dilerim.

Masum 104. Bölüm Özeti

Jigar, Sonal ile konuştuktan sonra bir anda düşünceleri değişmeye başlamıştı. Raşi’nin her hareketinin bir yalandan ibaret olduğunu düşünmeye başlamıştır. Raşi ise Jigar’ın hareketlerinden şüphe duymaya başlamıştır. Gopi, Jigar ve Raşi’nin arasında bir sorun olduğunu fark edince rahatsız olur ve Raşi’ye ne oldu diye sorar. Raşi ise her şeyin onun suçu olduğunu söyler ve Gopi bu duruma sessiz kalır. Hakaretleri sinesine çekmiştir.

masum 4 temmuz özeti

Daha sonra Ahem, Gopi’nin huzursuz olduğunu görünce ne olduğunu sorar. Gopi ise Jigar ve Raşi’nin arasında sorunlar olduğunu söyler. Ahem karı-koca arasına çok girmemesi gerektiğini ve bunların normal olduğunu söyler. Raşi, Jigar’ın cebinde bir yüzük bulur ve yüzüğü parmağına takar. Taktıktan sonra artık çıkaramaz. Jigar gelir ve kahvaltıya tek başına oturur. Raşi elini saklamaya başlar.

Hetal, Jigar’ın bu halini görünce ne olduğunu sorar. Daha sonra Jigar bir şey olmadığını söyler. Hetal gittikten sonra Gopi’nin gelip aynı soruyu sorması onu sıkar ve kalkar. Raşi ise annesini arayarak bu sorunu nasıl halledeceğini sorar. Daha sonra gidip sabunla elini yıkayıp yüzüğü çıkarmaya çalışır fakat başaramaz. Artık elini kullanamaz hale gelmiştir.

masum 104. bölüm özeti

Jigar ise yüzük kutusunu alıp bir süre elinde bekletir ve açmadan yerine koyar. Kokila, Raşi’ye pojadan sorumlu olduğunu söyleyerek işleri halledip halletmediğini sorar. Raşi’nin tek elini kullandığını gören Kokila eline ne olduğunu sorar. Raşi ise sakatlandığını söyler. Raşi büyük uğraşlar sonucu yağ kullanarak yüzüğü çıkartmayı başarır. Bu seferde lavaboya düşürür.

Lavaboyu kurcalarken Kokila gelir ve ne yaptığını sorar. Lavaboyu kaldırmaya çalıştığını söyler. Sonunda yüzüğü alır ve odasına girer. Bu sırada odasının süslendiğini görür. Gopi tüm hakaretlere rağmen onun odasını süslemiştir. Jigar ise işten çıktıktan sonra tapınağa gider ve her şeyin yalan olduğunu düşünür. Saat geç olmasına rağmen halen gelmemiştir.

masum 4 temmuz

Masum 4 temmuz özeti devam ediyor…

Hetal, Ahem’e Jigar’ın nerede olduğunu sorar. Ahem ise erken çıktığını ama nereye gittiğini bilmediğini söyler. Kokila, Raşi’ye sorar. Raşi işe haberdar değildir. Gopi ise tapınağa gitmiş olabileceğini söyler. Ahem ve Gopi tapınağa gidince onu orada görürler ve herkesin onu merak ettiğini söylerler. Daha sonra eve geri dönerler. Jigar herkesten özür diler ve odasına doğru yol alır. Raşi ise odayı açtığında Jigar odayı görür.

Jigar tepkisiz kalınca Raşi bu durumdan rahatsız olur ve Jigar bir anda Raşi’ye bağırır. Yalanlarından bıktım der. Daha sonra ise Raşi bir şeyler söylemeye başlayınca Jigar dışarıya çıkar. Raşi annesini arar ve her şeyin biteceğini söyler. Urmilla ise onun evin en çalışkan gelini olması gerektiğini söyler. Raşi ertesi gün kahvaltıyı tek başına hazırlar. Jigar’a servis yaparken Jigar kalkar ve gider.

Hetal ve Kokila bu durumdan rahatsız olmuştur. İşle ilgili bir sıkıntı olduğunu ve Ahem’le konuşmayı düşünürler. Urmilla ile Raşi konuşurken Urmilla bu şekilde devam etmesini ve Hetal ile arasını iyi tutması gerektiğini söyler. Eğer onu destekleyen birisi olursa evden asla atılmayacağını söyler. Raşi daha sonra mutfağa gider. Gopi’yi orada görünce onu oradan gönderir.

masum 104. bölüm

Herkesin onun bir şeyler yaptığını görmesini istemektedir. Daha sonra annesi ile telefonda konuşmaya başlar. Bu sırada arkadan Raşi diye bir bağırma sesi gelir ve arkasını dönünce Kokila’yı görür. Kokila ona bunu nasıl yaparsın diye bağırır. Raşi endişeli bir şekilde neyin öğrenildiğini düşünmeye başlar. Raşi’nin sonu mu geliyor acaba? Değerli yorumlarınızı bekliyoruz arkadaşlar. Masum 4 temmuz özeti bu kadardı.

Masum 104. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Masum 104. Bölüm Özeti 4 Temmuz 2020 Jigar ve Raşi Ayrılıyor mu?” üzerine 3 yorum

  1. Mavi dedi ki:

    Anonim sen raşiýe benziyorsun

  2. Mavi dedi ki:

    Coook guzal ellernze saglik

  3. Anonim dedi ki:

    Raşi cadisi bi şekilde bu durumunda altindan kalkar hem bence raşinin o evden ayrilmasi dizi üçin de erken daha raşi o evde çok işleri karişdirir diye düşüniyorum daha her kesi kendinden bezdirmesi gerekiyordur bence

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir