masum 103. bölüm özeti

Masum 103. Bölüm Özeti 3 Temmuz 2020 Gopi Seyircileri Büyülüyor

Burak 27 Haz 2020 Analizler  0

Masum 102. Bölümde Kokila ve ailesi festivale gitmiştir. Aynı zaman Kinjal’de oraya özel konuk olarak gelmiştir. Bu durum Kokila’yı çok rahatsız etmiştir. Diğer yandan Raşi ise Sonal’ın aile ile karşılaşmasından korkmaktadır. Bakalım yeni bölümde neler olacak? Masum 3 temmuz özeti başlıyor arkadaşlar.

Masum 103. Bölüm Özeti

Kokila DJ’den müziği değiştirmesini isterken Raşi bir anda olaya müdahale eder. Eline mikrofonu alarak o kötü sesi ile şarkı söylemeye başlar. Savita ise Raşi’nin şarkıcı Kinjal’ın ise manken olduğunu söyleyince Kokila bu durumdan çok rahatsız olur ve Raşi’yi alarak sahneden iner. Raşi annesi ile konuşmuştur. Sonal ile uğraşmamasını ister. Fakat Urmilla yine bir plan yapar. Bir çocuktan Sonal’ı kocasının bekleme odasında çağırdığını söylemesini ister.

masum 3 temmuz özeti

Sonal bekleme odasına geldikten sonra Urmilla içeriye girer. Raşi, Jigar’ı elinden aldı ve sen geri almak istiyorsun der. Buna asla müsaade etmeyeceğini söyler. Sonal bu duydukları karşısında ne diyeceğini şaşırmıştır. Jigar ise onların konuşmasını duymuştur. Kokila Raşi’yi azarlamaya başlar. Çünkü onları rezil etmiştir. Raşi ise ailesi için bunu yaptığını söyler.

Kokila ortaya bir fikir atar. Yarın Raşi ilahi söyleyecektir. Ona da ilahileri Gopi öğretecektir. Bu sayede bu konuşmalar ortadan kalkmış olacaktır. Bunları duyan Raşi hemen annesini arar ve durumu anlatır. Urmilla ise ondan soğuk su içmesini ister. Bu şekilde onun ilahı söylemesi zor olacaktır. Jigar ise Raşi’nin yanına gelir. Raşi’ye duyduklarını sormak istemektedir. Fakat Raşi’nin üzüleceğini düşünerek Urmilla’ya sormaya karar verir. Fakat yanlış duyma ihtimali olduğundan sessiz kalır ve düşüncelere dalar.

masum 103. bölüm özeti

Masum 3 temmuz özeti devam ediyor…

Kokila, Raşi’yi uyurken görür. Raşi gözlerini açınca Kokila görür ve bir anda çığlık atar. Kokila ise onu azarlamaya başlar ve hemen kalkıp Gopi’nin yanına gitmesini söyler. Daha sonra ise Gopi, Raşi’ye ders verirken onları izler. Raşi, Jigar’dan destek ister. Fakat Jigar kendi dünyasına dalmış gitmiştir.

Urmilla, Kinjal’ı para sayarken görür ve Kokila’nın büyük bir yanlış içerisinde olduğunu söyler. Aslında amacı Kinjal’in kalbini kazanmaktır. Annesini arayan Raşi soğuk suyun işe yaramadığını söyler. Urmilla ise Kokila’yı arar. Kinjal’dan sonra Raşi’nin şarkı söylemesinin büyük bir utanç kaynağı olduğunu söyler. Kokila onun kim olduğunu sorar ama o cevap vermez. Sesini değiştirdiği için kimliği ortaya çıkmaz.

masum 103. bölüm

Urmilla defalarca aramasına rağmen Kokila onun ağzının payını verir ve Raşi’nin şarkı söyleyeceğini söyler. Raşi ise korkmuştur. Ahem odaya girdikten sonra Gopi’nin festival için ikisine ayırdığı elbiseleri görür. Renk uyumu çok hoşuna gider ve Gopi’yi görünce ona teşekkür eder. Festivale giderler. Raşi eline mikrofonu alır ve şarkı söylemeye başlar.

Orada bulunan herkes bu durumdan rahatsız olmuştur çünkü Raşi’nin sesi çok kötüdür. Daha sonra Kokila Raşi’yi aşağıya indirir ve Gopi eline mikrofonu alır. Şarkı söylemeye başlayınca herkes sesiyle büyülenir. Raşi kendini kötü hissetmeye başlar. Hetal, Jigar’a dönerek süt getirmesini söyler. Jigar giderken Sonal ile karşılaşır.

masum 3 temmuz

Sonal onunla karşılaştıktan sonra Jigar’ı azarlamaya başlar. Raşi’yi sevdiğini ve bu yüzden düğün günü iptal ettiğini söyler. Jigar ise bu duruma çok şaşırır ve Sonal’a düğünü onun iptal ettiğini söyler. Sonal daha da şok olur. Her şeyi Urmilla’nın planladığını Jigar’a söyler ve duyduklarından emin ol der. Jigar çok büyük hayal kırıklığına uğramıştır. İlerleyene bölümlerde Raşi’nin kocasıyla arası bir hayli açılacak gibi görünüyor arkadaşlar. Masum 3 temmuz özeti bu kadardı.

Masum 103. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Masum 103. Bölüm Özeti 3 Temmuz 2020 Gopi Seyircileri Büyülüyor” üzerine 1 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Raşiye çokda iyi olur çünki birazcik gopiyi birakip kendi dertleriyde ugraşsin artik hep başgalarin in başina dert açyordu yaa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.