masum 102. bölüm

Masum 102. Bölüm Özeti 2 Temmuz 2020 Ahem Gopi’yi Kıskandı

Burak 25 Haz 2020 Analizler  0

Masum 101. Bölümde Raşi, Gopi’ye yine çok büyük bir oyun oynadı. Kendisinin yırttığı elbiseyi Gopi yırtmış gibi gösterdi ve Gopi her şeyi itiraf etti. Ama Gopi’nin şansı yüzüne güldü ve yine iyi insan o oldu. Yırtık model tasarımıcının hoşuna giderken Gopi takdirlere layık oldu. Bakalım yeni bölümde neler olacak? Masum 2 temmuz özeti başlıyor.

Masum 102. Bölüm Özeti

Kokila ve ailesi festival alanına gitmiştir. Gopi’nin dürüstlüğü ile aldığı kıyafet Ahem’in çok dikkatini çekmiştir. Onunla birlikte festivale katılır. Bu sırada etraftaki insanlar ise Gopi’nin güzelliğinden çok etkilenmiştir. Ahem’de bu durumun farkındadır. Urmilla ise festivale katılamamıştır. Raşi Jigar’ı arayarak annesini bir türlü festivale almasını söyler. Urmilla’yı da festivale fark ettirmeden alırlar.

masum 2 temmuz özeti

Kinjal ise onur konuğu olarak gelmiştir. Kokila onu görünce çok kötü olur. Hetal ise Kokila’yı sakinleştirerek burada hiçbir şey dememesi gerektiğini söyler. Gopi, Kokila’nın bu üzgün haline dayanamaz ve Kinjal’in yanına gider. Yanına gittikten sonra Kokila’nın çok üzgün olduğundan bahseder. Kinjal ise ona çıkmasını söyler. Spiker şenlikler devam ederken onur konuğu olarak Kinjal’i çağırır.

Kinjal yanındaki manken kızlar ile birlikte sahneye çıkar ve gösterisini yapmaya başlar. Kokila ve Ahem bu durumdan çok rahatsızdır. Daha sonra spiker herkesi dans etmesi için sahneye çağırır. Raşi ve Urmilla hemen sahneye koşar. Jigar ise düğün günü yüzük atan Sonal ile karşılaşır ve yanına gidip oturmak istediğini söyler. Ahem’in gözü Gopi’nin üzerindedir. Raşi ise Gopi hakkında söylenenler yüzünden onu çok kıskanmıştır. Onu zorla sahneye çıkartır ve dans ettirmeye başlar.

masum 102. Bölüm Özeti

Masum 2 temmuz özeti devam ediyor…

Bu sırada Raşi bilerek Gopi’nin yaralı olan eline vurur ve Gopi bir anda çığlık atar. Ahem yanına giderek onu tenha bir yere götürür ve elini tutar. Raşi bu durumdan dolayı daha çok kıskanmaya başlamıştır. Raşi arkasını döndüğünde Sonal’ın dans ettiğini fark eder. Hemen annesini arar ve Sonal’ın Modi ailesi ile karşılaşabileceğini ve eski defterlerin açılabileceğini söyler. Urmilla ise başı ağrıyor rolü yapmasını ister.

Gopi kalabalık olan masada uzak tarafta olan suyu almaya çalışmaktadır. Ahem bunu fark eder ve elini tutarak suyu verir. Neden ona söylemediğini sorar ve azarlar. Ahem o gece Gopi’yi çok fazla kıskanmaya başlamıştır. Raşi başını tutarak Kokila’ya çok rahatsız olduğunu söyler. Daha sonra Kokila ve ailesi şenlikten ayrılır. Jigar, Raşi’ye onunla zaman geçirmediği için üzgün odluğunu söyler. Raşi bunu sorun etmez çünkü aklında Sonal vardır.

Ertesi gün eve sariler gelir. Kokila bu sarileri sipariş etmiştir ve sırayla sahiplerine verir. Raşi içinde bir sari almış Jigar’a vermiştir. Gopi’ye ise en güzel sariyi almıştır. Ama Raşi bunu umursamaz çünkü aklı Sonal’da kalmıştır. Daha sonra bugün rahatsız olduğunu ve şenliğe katılmayacağını söyler. Kokila ise Gopi ile birlikte kalmasını söyler. Ahem bu duruma çok üzülür. Raşi annesini arar ve ondan akıl alır. Modi ailesinin festivalde Sonal ile karşılaşabileceğini söyler. Urmilla ise ilaç içtiğini ve iyi olduğunu söylemesini ister. Daha sonra Raşi annesinin dediklerini yapar.

masum 2 temmuz

Ahem Gopi’ye hazırlanmasını söyler ve Gopi, Ahem’e sevdiği elbisesini verir. Festivalde herkes Gopi hakkında konuşur. Ahem bu durumdan mutlu olur. Raşi’nin gözleri ise Sonal’ı aramaktadır ve korkulan olur. Hetal, Sonal ile karşılaşır ve mutlu olur. Daha sonra Kinjal bir şarkı ister ve şarkı çalınmaya başlar. Kokila ise bu şarkının ortama uygun olmadığını söyler fakat aldığı cevap olumsuzdur. Bunun üzerine Kokika çok sinirlenir. Masum 2 temmuz özeti bu kadardı arkadaşlar.

Masum 102. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Masum 102. Bölüm Özeti 2 Temmuz 2020 Ahem Gopi’yi Kıskandı” üzerine 5 yorum

 1. Kompil dedi ki:

  Kompil ilham siziözeledim Türkiye gelircekmisini şehirobaya gelircekmisini kahvereniçlimkol tukgege ldiberaberoturalimkeyfi yapılım hep birlikte göreceğiz bakalım hayırlısı olsun diyelim kahveiiçlim

 2. Mavi dedi ki:

  Ýa bundaki Raşiýi beğeniyorum çok güzel bir kadın yaa çok akıllı ya Gopi ise bi mal

 3. Kompil dedi ki:

  Komplilham siziözeledim Türkiye gelircekmisini şehirobaya gelircekmisini

 4. Anonim dedi ki:

  Ewet özet harikaydi bende teşekkür ederim elinize saglik,sagolun

 5. Mavi dedi ki:

  Coook tesekkurlarrr ozetler harika

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.