masum 101. bölüm

Masum 101. Bölüm Özeti 1 Temmuz 2020 Gopi’nin Başarısı

Burak 24 Haz 2020 Analizler  0

Masum 100. Bölümde Gopi Raşi ile birlikte sınava girmişti. Girdiği bu sınavda Raşi, elinden gelen her türlü kötülüğü yapmıştı. Gopi ise sınavı tam yapamadan süre bitmişti. Bu durum Ahem ile aralarını açmıştı. Kokila ise bütün suçu Raşi’dde bularak onu azarlamıştı. Kokila’nın Gopi’ye olan güveni dikkatlerden kaçmamıştı. Masum 1 temmuz özeti başlıyor arkadaşlar.

Masum 101. Bölüm Özeti

Gopi, Navrati için evde temizlik yapar. Bu sırada kapı çalar. Kapı açılınca sipariş ettiği kaktüsler karşısına çıkar. Kokila bir anda şaşırır ve bu kadar kaktüsü ne yapacaklarını sorar. Çiçekleri getiren kişi ise kaktüsleri siz sipariş ettiniz der. Kokila Gopi’ye dönerek neden böyle bir şey yaptığını sorar. Raşi ise sınavda çöl çiçeğine kaktüs yerine gül yazdığını söyleyerek güler. Kokila böyle bir hatayı nasıl yaptığını sorar ve daha sonra çiçeklerin siparişini değiştirir.

masum 1 temmuz özeti

Navrati bayramının ilk gününde bir haber gelmesi bekleniyordur. Gopi’nin sınav sonucu açıklanacaktır. Ahem gelir ve elinde sınav kağıdı vardır. Sınav kağıdını Gopi’ye gösterince Gopi şok olur. Geçemeyeceğini düşündüğü bu sınavdan 60 alarak geçmeyi başarmıştır. Ahem, öğrettiklerimi dinleyip 3 soruyu boş bırakmasaydı en az 90 alırdı der. Hetal ise artık bunları düşünmeye gerek olmadığını söyler.

Bu mutlu haber bir anda ortamı şenlendirmiştir. Bu sırada Raşi ise sınavda kendisinin yazdığını söyleyerek övünür. Kokila onu susturur ve sadece Gopi’ye övgü dolu sözler söyleneceğini söyler. Kinjal herkesten ayrı bir şekilde evinde poja yapacağını söyler. Daha sonra Dawal’ın sattığı tişörtlerde kendisinin olmadığını görür. Urmilla ise Kinjal’e kazandığı parayı onlardan alamayacağını söyler. Daha sonra ise dünyadaki tek Kinjal sen misin diyerek çıkışır. Kinjal bu duydukları karşısına şok olur.

masum 101. bölüm özeti

Parag ve Şirah ise Gopi için hediye almayı düşünmektedir. Raşi onları duyduktan sonra çok morali bozulur. Jigar neden morali bozuk olduğunu sorunca Raşi hiçbir söylemez. Jigar daha sonra Gopi ile karşılaşır. Gopi ona Raşi ile arasını düzeltmesi için bir hediye alması gerektiğini söyler. Jigar ise çok güzel bir sari gördüğünü ve hediye olarak almak istediğini söyler. Daha sonra kapı çalar ve içeriye sari satan kişiler girer.

masum 1 temmuz

Masum 1 temmuz özeti devam ediyor…

Kokila onları buraya kimin çağırdığını sorar. Raşi ise Jigar’ın isteği ile çağırdığını söyler. Daha sonra Kokila sarilerin nerede olduğunu sorar. İçeriye manken kızlar girer ve ufak bir gösteri yaparlar. Sariler ise onların üzerindedir. Kokila fiyat sorar ve en ucuzu 30bindir. Raşi 3 farklı sariyi beğenir ve denemeye gider. En beğendiği sari ise 50bindir. Denerken bir anda sarinin sırtı yırtılır.

Bundan çok korkan Raşi hemen annesini arar. Urmilla ise suçu Gopi’nin üstüne atması gerektiğini söyler. Raşi elbiseyi de yanına alarak aşağıya iner ve Gopi’nin denemesi için ona ısrar etmeye başlar. Gopi elbiseyi denerken eline bir çivi ve mendil alır. Çiviyi elbisenin arka tarafında tutarken mendili yırtar ve Gopi elbiseyi kendisinin yırttığını düşünür. Raşi ne yaptın diye bağırırken Gopi elbiseyi dikebileceğini söyler.

Raşi ve Gopi salona indikten sonra Raşi elbiseyi almak istemediğini söyler. Satıcı sebebini sorduğunda beğenmedim der. O sırada Gopi araya girerek elbisenin çiviye takıldığını ve yırtıldığını söyler. Daha sonra satıcı Gopi’nin bu davranışından dolayı çok mutlu olur ve bunu bir sonraki tasarımında kullanacağını söyler. Bu elbiseyi ise ona hediye etmek istediğini söyler.

masum 101. bölüm

Kokila, Gopi’ye elbiseyi almasını söyler. Raşi bu sırada çok sinirlenir. Gopi elbisesini giyer ve Navrati şenliğine katılır. Kokila, Ahem’i arar ve nerede kaldığını sorar. Ahem, Gopi ile birlikte şenliğe katılırken Kinjal’de oradadır. Kokila Kinjal’ı görünce şok olur. Kinjal’in oraya gelmesi sorun yaratacak gibi görünüyor. Raşi’nin planının ters tepmesi Urmila ve kızını çok kızdırmıştır. Masum 1 temmuz özeti bu kadardı arkadaşlar.

Masum 101. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.