masum 30 haziran özeti

Masum 100. Bölüm Özeti 30 Haziran 2020 Hain Raşi

Burak 23 Haz 2020 Analizler  0

Masum 99. Bölümde Gopi yine Raşi’nin tuzağına düştü. Raşi’nin verdiği sürmeyi sürerek acı çeken Gopi daha sonra ise mutfakta Raşi’ye yardım ederken elinin kesilmesine sebep olmuştu. Sınav öncesi  olan bu olay her türlü sınavını etkileyecekti. Masum 30 haziran özeti başlıyor arkadaşlar.

Masum 100. Bölüm Özeti

Ahem, Gopi’nin elini kestiğini görünce ona çok kızar. Sınav öncesi bu zamanda böyle bir şey yapmasının çok büyük hata olduğunu söyler. Bundan dolayı sınava giremeyeceğini söyler. Kokila ise sınava gireceğini söyler. Ahem bu elle sınava giremez der. Kokila ise sınava Raşi’nin girmesi gerektiğini söyler. Raşi duydukları karşısında şok olmuştur. Bir şey bilmeden nasıl yazacağını sorar. Kokila ise Gopi’nin söyleyeceğini ve onun yazacağını söyler. Gopi’nin onun için fedakarlık yaptığını ve onunda Gopi için yapması gerektiğini ekler.

masum 30 haziran özeti

Raşi hemen annesini arar ve ne yapacağını sorar. Urmilla ise yapması gerekeni bildiğini söyler. Ama Raşi bir şey yapamayacağını ve eğer yaparsa evden atılma riskinin olduğunu söyler. Ahem, bazı işleri olduğu için Jigar’dan Gopi’yi okula götürmesini ister. Jigar, Gopi ve Raşi’yi yanına alarak okula doğru yola koyulur.

Sınava giren Gopi ezberlerini vermeye başlar. Bu sırada Raşi ise öksürerek onun dikkatini bozmaya çalışmaktadır. Etraftaki eşyaları yere düşürür. Öğretmen ise bu duruma kızar ve ona dışarı çıkmasını söyler. Gopi tüm ezberlerini verir ve öğretmenin takdirini kazanır. Sıra yazılı sınava gelmiştir. Bu sınava Raşi ile Gopi birlikte girecektir.

Sınava başlarken Gopi önündeki idole karşı dua eder. Bunu fırsat bilen Raşi uzun uzun dua ederek Gopi’nin zamanından çalar. Daha sonra bilerek kalemin ucunu kırar. Buda yetmemiş gibi tuvalete giderken kapıyı üzerine kitler. Bunu yaptıktan sonra annesini arayan Raşi, Gopi’nin başarısız olacağını söyler. Öğretmen ise yarım saat süresi kaldığını söyler. Öğretmen Raşi’nin içeride kaldığını düşünerek kapıyı açmaya çalışır. Raşi daha sonra kapıyı açar ve Gopi’nin yanına gider.

masum 100. bölüm özeti

Masum 30 haziran özeti devam ediyor…

Öğretmen çöl çiçeğinin ismini sorar. Gopi ise gül der. Raşi cevabı bildiği halde ses çıkarmaz. Süre bittiğinde ise Gopi, Raşi yüzünden 3 soruya cevap verememiştir. Hatta Raşi, Gopi’yi yavaş söylediği için azarlar. Dışarı çıktılarında ise Ahem gelerek sınavın nasıl geçtiğini söyler. Çöl çiçeği sorusuna gül yanıtını vermesine çok kızar. Bu soruyu defalarca ona anlattığı söyler ve ona güvenmenin bir hata olduğunu söyler. Bu şekilde sınavı geçemeyeceğini belirtir.

Eve gittikten sonra Kokila sınavın nasıl geçtiğini sorar. Ahem ise sınıfı geçemeyeceğini söyler. Kokila bu durumda Raşi’ye olan kızgınlığını daha da artırır. Kokila ise bu durumun Raşi’nin suçu olduğunu söyler. Ahem bunu inkar eder ve Gopi ne söylediyse Raşi onu yazdı der. Daha sonra Kokila yarın Navrati bayramı olduğunu söyler ve Gopi’den çiçek sipariş etmesini ister. Raşi Urmi’yi arar ve müjdeyi verir.

masum 30 haziran

Urmilla Kinjal’ın resminin Dawal’ın dükkanının duvarında asılı olduğu için ajansın telif olarak 5000 lira istediğini söyler. Raşi ise Gopi’nin sınavı geçemeyeceğini söyleyince Urmilla çok mutlu olur. Kokila Navrati için Kinjal’ın çağrılmamasını ister.  Raşi bu durumu Urmilla’ya söyler ve Urmilla’da Kinjal’e söyler. Gopi ise Ahem’in dediklerini düşünür ve aslında çöl çiçeğinin kaktüs olduğunu hatırlar. Daha sonra çiçekçiyi arayarak kaktüs sipariş eder. Bakalım Gopi, Ahem’in gönlünü alabilecek mi? Masum 30 haziran özeti bu kadardı.

Masum 100. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Masum 100. Bölüm Özeti 30 Haziran 2020 Hain Raşi” üzerine 1 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Çok saolun elinize saglik
    Lütfen 101 bölümide çavuk ekleyin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir