MasterChef Türkiye Yeni Bölüm 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak? Nasıl Başvurulur?

Burak 29 Ara 2019 Haberler  0

TV 8’i hem gelir olarak hem reyting olarak ayakta tutan televizyonların sevilen yarışma programı MasterChef 2020 yeni sezonda da bizlerle olacak. Acun Ilıcalı’nın yurt dışından özellikle seçerek getirdiği yarışma programı öğretirken güldürmeyi başarıyor. TV 8’in maddi olarak zorluk geçirdiğini TV8’in bir kısım hisselerinin satıldığını duyduğumuzda anlamıştık. Bu kötürüm olaydan etkilenmeyen MasterChef 2019 son bölümüyle kanalına kazandırdığını rahatlıkça söyleyebiliriz.

MasterChef Türkiye 1. sezondan 2. sezona geçiş sırasında izleyicilerini 8 ay gibi büyük bir süre bekletmişti. Bu sezonda yüzleri güldüren haberlerden biri ise 3. sezonun gelişi 2018-2019 geçişindeki kadar uzun sürmemesi oldu. Yeni sezon hazırlıklarına tüm hız devam edilen yarışma programı Acun Ilıcalı’nın özel ilgi gösterdiği programlardan biri olma özelliğini korumakta.

MasterChef Türkiye Yeni Sezon (Yeni Bölüm) Ne Zaman ?

Başlangıcı olarak net bir tarih belirtilmese de yapılan açıklamalar ve geçmişe dönük araştırma yaptığımızda hazırlıkların uzun soluklu olmayacağını görüyoruz. Tahmini 2020 Haziran – Temmuz ayları arasında yeni yayın hayatına başlayacaktır.

MasterChef Türkiye Başvuruları

Sosyal medya da anlatıldığı kadar kolay olmayan 3 aşamadan oluşuyor. Öncelikle başvuracak adayların azimli, hırslı pes etmeme gibi özelliklere sahip olması gerekiyor. Çünkü bu süreç hem sabır gerektiren yani aşamalardan oluşan bir süreç. MasterChef Türkiye başvuruları 3 aşamadan oluşuyor. İlk aşama da sizden bir form doldurmanız isteniyor. Bu form ugunluğu kontrol edilip kısa sürede tarafınıza dönüş yapılırsa 2. aşamaya geçiyorsunuz. 2. aşamada ise MasterChef Türkiye jurileri hem sizlerin performansını görmesi hem de  yapacağınız yemeklerin onların onayından geçmesi gerekiyor.Bu aşamayı da atlattıktan sonra 3. aşama olarak TV ekranlarına çıkıyorsunuz, yani yarışma programına katılmaya hak kazandınız:) Umarız hayatınızdaki her şey dilediğiniz gibi olur. Sağlıcakla kalın.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“MasterChef Türkiye Yeni Bölüm 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak? Nasıl Başvurulur?” üzerine 1 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Saçma sapan yarışmalarla insanların beynini yıkayıp düşünme yeteneklerini köreltiyorsunuz. .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir