Masal Çiçeği

Yüzleşme Songül (Zeynep Eronat) Kimdir?
9 Temmuz 1963’de  Ayper ve Osman Eronat çiftinin kızı olarak İstanbul’da dünyaya geldi. Babasının mesleği nedeniyle ortaokulun ilk yılına kadar çocukluğunu Balıkesir’in sahil ilçesi Bandırma’da geçirdi. Ardından yine babasının tayini..
Yüzleşme Fikret (Uğur Yücel) Kimdir?
26 Mayıs 1957 İstanbul doğumlu. Aslen Vanlıdır. Oyuncu Derya Alabora ile 1983 yılından bu yana evli olan Uğur Yücel’in bu evlilikten bir de Can yücel (d.1985) isimli oğlu vardır. İstanbul..
dizibilgi google play
Yüzleşme Dizisi Bibi (Şerif Sezer) Kimdir?
Sezon ortasına doğru dizilerin bazıları final yaparken bazıları da hala hazırlık aşamasında. İşte onlardan biri olan Yüzleşme’nin de kadrosu giderek şekilleniyor.  10 Ocak’ta çekimleri başlayacak olan Yüzleşme’ dizisine Şerif Sezer..
Yüzleşme Dizisi Yüzbaşı Gökhan (Derda Yasir Yenal) Kimdir?
Kanal D’nin yeni yılda ekrana getireceği “Yüzleşme”nin çekimleri, 10 Ocak’ta Alanya’da başlıyor.  T Company şirketinin kurucularından Bülent Turgut’un yapımcılığını üstlendiği dizinin kadrosuna yeni bir oyuncu daha katıldı. Dizide Yüzbaşı Gökhan’ı canlandıracak olan Derda..
Yüzleşme Dizisi Ömer (Engin Öztürk) Kimdir?
Kanal D’nin yeni dizisi YüzleşmeT Company şirketinin kurucularından Bülent Turgut’un yapımcılığını üstlendiği dizinin merakla beklenen başrol oyuncuları sonunda belli oldu. Dizinin genç başrol oyuncuları Hande Doğandemir ve Engin Öztürk oldu. Hande Doğandemir kriminal drama türündeki dizide ‘Masal’, Engin..
Yüzleşme Dizisi “Masal” (Hande Doğandemir) Kimdir?
Kanal D’nin yeni dizisi YüzleşmeT Company şirketinin kurucularından Bülent Turgut’un yapımcılığını üstlendiği dizinin merakla beklenen başrol oyuncuları sonunda belli oldu. Dizinin genç başrol oyuncuları Hande Doğandemir ve Engin Öztürk oldu. Hande Doğandemir kriminal drama türündeki dizide ‘Masal’,..