Maria Mustafa Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri (Tam Liste)

ATV ile iş birliği içine giren NTC Medya yeni bir yapımla seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Çekimlerine başlanan Maria Mustafa dizisi ATV ile el sıkıştı. Hangi gün yayınlanacağı konusu henüz netleşmese de ATV ekranlarında yayınlanacağı kesinleşti. Yönetmenliğini Bir Zamanlar Çukurova’dan tanıdığımız Faruk Teber üstleniyor. Senaryo yazarı ise  Mahinur Ergun olarak açıklandı. Maria Mustafa Oyuncuları henüz tam belli olmasa da başrol oyuncuları belli oldu. Peki oyuncu kadrosunun geniş tutulacağı Maria Mustafa’nın konusu nedir?

Maria Mustafa Dizisi Konusu

Konu bakımından alışık olduğumuz tarzda olacak gibi görünüyor. İmkansız aşkı konu alan Maria Mustafa dizisi kültürel farklılıkların aşka engel olmadığını kanıtlayacak. Aşkın uçsuz bucaksız nerede kimin karşısına çıkacağı belli olmuyor. Tam da bunun üzerine kurulu olan dizi Bir yabancı ve türkün aşkla olan imtihanını işleyecek.

Maria Mustafa Nerede Çekiliyor?

Maria Mustafa dizisi çekimlerine Nevşehir / Kapadokya ‘da başlandı. Zümrüdü Anka ve Baraj dizilerinin çekimleri de Kapadokya’da devam ediyor. Nevşehir bu dönemde yönetmenlerin gözdesi oldu.

Maria Mustafa Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri


Jessica May (Maria)

1993 yılında Brezilya’nın Parana City şehrinde dünyaya gözlerini açan Jessica May biyolojik bilimler bölümü mezunudur. Küçük yaşlarda modelliğe olan ilgisini keşfeden güzel oyuncu bu yolda ilerlemeye başlamıştır. 17 yaşında Türkiye’ye gelerek mankenlik yapmıştır.  2008 yılında Türkiye’de tanıştığı fotoğrafçı Hüseyin Kara ile evlenen Jessica adeta dizideki iki farklı kültürün harmanlanmış aşkını bizzat kendi yaşamıştır. Maria karakteriyle başrol oyunculuğunu üstlenmiştir.


Tamer Levent

1950 yılında doğan Tiyatronun enlerinden biri olan Tamer Levent 70 yaşının içindedir. Hala dinç olarak kariyerine devam eden usta oyuncu sayısız eserde rol almıştır. Bir çok ödülünde sahibi olan Tamer Levent Aşk Yeniden dizisinde canlandırdığı Şevket kaptan karakteri ile akıllara kazınmıştır. Dizideki rolü henüz belli değildir. Belli olunca yazımızı güncelleyeceğiz.

Mustafa Maria oyuncuları netleştikçe bu sayfa güncellenecek arkadaşlar.

dizibilgi google play