Magazin

Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Ünal Yeter’in kaleme aldığı Gençliğim Eyvah dizisi 2020 yaz dizileri arasına adını yazdırmayı başardı. Ülkemizde yayılan virüsün etkisini azaltması ışığında 15 hazirandan itibaren yeni bölümleriyle her pazartesi ekranlara gelecek olan..
dizibilgi google play
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi
Haziran ayı itibariyle yayınlanmaya başlayacak olan Gençliğim Eyvah dizisi cast çalışmaları sona erdi. Birbirinden önemli oyuncuları kadrosunda barındıran dizinin reyting konusunda iddialı olduğu görünüyor. Virüs salgını sebebiyle birçok dizinin çekimlerine..
Arabalı Film İzleme Etkinliği Nerede Yapılıyor?
Covid-19 pandemi döneminde okulların kapatılması ve sosyal mesafe kurallarının uygulanması nedeniyle birçok kültürel etkinlik durduruldu. Bu dönemi sancılı geçiren tiyatrolar ve müzeler başta olmak üzere şarkıcıların da konser verememesi üzerine..
Yeni Hayat Fatma Kimdir? Boyu Yaşı Biyografisi
KargaSeven Pictures tarafından Kanal D ekranları için hazırlanan Yeni Hayat oyuncuları netleşti. Perşembe günleri yayınlanması beklenen dizinin senaryosunu Elif Usman kaleme almakta. Birçok kaliteli ismin yer aldığı yapımın dikkat çeken..
Yeni Hayat Berna Kimdir? Boyu Yaşı Sevgilisi
Yapımcılığını Ömer Özgüner’in üstlendiği Yeni Hayat dizisinin oyuncuları ve karakterleri bir çok izleyici tarafından merak ediliyor. Virüs salgını nedeniyle gecikmeli olarak ekranlara gelen Yeni Hayat dizisinin başrol oyunculuğunu Serkan Çayoğlu..