Maaile Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakter Açıklamaları

Maaile Dizisi Geliyor.

O3 medya tarafından Kanal D ekranlarında izleyicisi karşısına çıkarılmaya hazırlanan dizinin ismi yine değişti. O3 medya bir türlü Kayseri’li büyük bir aileyi anlatacağı dizinin adına karar veremedi; önce Yalancısın Sevgilim olarak açıkladığı dizinin ismini Altınsoylular olarak değiştirdiğini açıklamıştı; daha sonra ise dizinin adının Maaile olabileceği söylendi

Maaile’nin Türkçe anlamı Ailecek demektir. Maaile dizisinde de Altınsoylular ailesinin hayatını anlatacak. Maaile Dizisinin 2016 2017 yeni sezonunun ekim ayında Kanal D ekranlarında olması bekleniyor.

Maaile Dizisi Oyuncu Kadrosu

Aras Aydın

1989 Eskişehir doğumlu oyuncu 27 yaşındadır. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Son olarak Kiraz Mevsimi ve Ne Olur Ayrılalım dizilerinde başrol oynamıştır.

Aras Aydın maaile dizisi oyuncusu

Ayça Ayşin Turan

1992 yılında İstanbul’da doğan Ayça Ayçin Turan 24 yaşındadır. Güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken Ayça Ayçin Turan Özcan Deniz’in Sevimli ve Tehlikeli filminde rol alarak kendisini tanıtmayı başarmıştır. Son olarak Karagül dizisinde ise Ada ŞAMVERDİ karakteri ile karşımıza çıkmıştır. İstanbul Üniversite Radyo Sinema bölümü mezundur.

Ayça Ayşin Turan maaile dizisi oyuncusu

Bennu Yıldırımlar

1968 İstanbul doğumlu olan Bennu Yıldırımlar 48 yaşındadır. Yaprak dökümü dizisi ile ekranlara ısınan Yıldırımlar Yaprak Dökümü dizisi ile canlandırdığı Fikret karakteri ile çok büyük ün kazanmıştır. Son olarak ise Umutsuz Ev Kadınları ve Gönül İşleri dizisi ile ekranlara gelmiştir.

Bennu Yıldırımlar maaile dizisi oyuncusu

Şebnem BOZOKLU(Gülsüm)

1979 yılında İstanbul’da doğan BOZOKLU 37 yaşındadır. 2000 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü mezun olmuştur. Son olarak Çifte Saadet ve Ulan İstanbul dizilerinde izleyici ile buluşmuştur.

Gülsüm: Altınsoylar’ın tek kızı.
Şebnem BOZOKLU(Gülsüm) maaile dizisi oyuncusu

Ünal Yeter(Mesut)

Mesut Altınsoylar’ın damadı; Gülsüm’ün eşidir. Aslında bir içgüveydir.

Ünal Yeter(Mesut) maaile dizisi oyuncusu

Cihat Tamer

1943 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Cihat Tamer 73 yaşındadır. İlerleyen yaşına rağmen dizilerde ve fim projelerinde yer almaya devam eden Tamer sayısız projede yer almıştır. İlk olarak Gerzek ŞABAN filmine soyguncu olarak rol alan Cihat TAMER son olarak Ne Münasebet dizisi ve Tehlikeyle Flört filminde rol almıştır.

Cihat Tamer maaile dizisi oyuncusu

Birsen DÜRÜLÜ

Birsen DÜRÜLÜ maaile dizisi oyuncusu

Maaile Dizisi Tanıtım Fragmanı