Aşk 101 Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri (Netflix)

Burak 16 Tem 2019 Love 101  0

Netflix’e yeni bir Türk dizisi daha geliyor. Hakan Muhafız ve Atiye dizilerinin ardından Netflix’in üçüncü orjinal Türk dizisinin adı Love 101. Dizinin oyuncu kadrosu ve konusu da netleşmeye başladı. Dizini 26 Haziran’da çekimlerine başlandığı öğrenildi. Dizinin yönetmen koltuğunda  ilk dört bölüm Ahmet Katıksız sonraki dört bölümde ise Deniz Yorulmazer oturacak. Merak edenler için işte Aşk 101 dizisinin detayları…

Aşk 101 dizisi Konusu

Aşk 101 dizisinde 90’lı yıllarda hayata tutunma mücadelesi veren beş liseli gencin hikayesi anlatılacak. Lise ortamında geçen dizide Kaan Urgancıoğlu ile Pınar Deniz öğretmen rolüyle seyirci karşısına çıkacak. 

Aşk 101 2. Sezon Ne Zaman Çıkıyor?

İlk sezonuyla Netflix platformunda yayınlanan Aşk 101 dizisi bir çok izleyicinin beğenisini toplamayı başardı. Diziye olan ilgiyi fark eden yapımcılar 2. sezon için hazırlıklara başladı. Eylül ortası gibi yeni sezonun geleceğini düşünüyoruz.

Aşk 101 Dizisi Oyuncu Kadrosu

Kubilay Aka

1995 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nde Havaalanı Yönetimi mezunu olmuştur.  Hava Alanında çalıştığı sırada keşfedilmiş ve oyunculuk yapmaya başlamıştır. Çukur dizisindeki Celasun karakteri ile tanınmaktadır. 1.78 boyundaki oyuncunun güncel kilosu 75 tir. 

Alina Boz

1998 yılında Rusya’da doğmuştur. 7 Yaşında Türkye’ye gelmiştir.  KAdir Has Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. Cesur Hemşire dizisindeki Canan karakteri ile ekranlara adım atmıştır. Paramparça dizisindeki Hazal karakteri ile tanınmaktadır. Son olarak Elimi Bırakma dizisinde yer almıştır. 

Mert Yazıcıoğlu 

10 Mayıs 1993 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Aydın Üniversitesi İşletme Bölümü’nde eğitimine devam etmektedir. Üç Mota eğitim atölyesinde oyunculuk eğitimi almıştır. Bir Litre Gözyaşı dizisindeki Mahir karakteri ile tanınmaktadır. 1.77 boyundaki oyuncu 70 kilo gramdır. 

Kaan Urgancıoğlu

1981 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. 1.83 boyundadır. Marmara Üniversitesi Sermaye Piyasası ve Borsa Bölümü’nden mezun olmuştur. Çok sayıda dizide yer almıştır. Kara Sevda dizisindeki Emir karakteri ile büyük beğeni toplamıştır. 

Pınar Deniz

 

 

1994 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi mezunudur.

İpek Filiz Yazıcıoğlu

 

 

Selahattin Paşalıoğlu

 

 

Bade İşçil

 

  Tuğba Ünsal

 

Çocukluk Dizisi Oyuncuları Kadrosu (2020)
Barbaros Oyuncuları ve Karakterleri TRT 1 (Güncel Liste)
Kefaret Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri 2020 (Fox TV)
Yeni Hayat Dizisi Oyuncuları (Kanal D)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir