Lise Devriyesi Yeni Sezonda Devam Edecek mi? 2. Sezon 12. Bölüm

Lise Devriyesi  Ne Zaman Final Yapacak?

Lise Devriyesi dizisi ne yazık ki 11. bölümü ile 18 haziran pazar akşamı final yaparak ekranlara veda edecek. Trt 1 ekranlarında ilk bölümü ile 26 mart pazar akşamı ekranlara gelen dizi bir türlü Trt 1’in istediği reytingleri almayı başaramadı.

Trt  yönetimi ve Lise Devriyesi dizisi yapımcısı ARC film Lise Devriyesi dizisinin final yapması konusunda anlaştı. Lise Devriyesi dizisi final bölümü çekimleri haziran ayı başında tamamlandı ve Lise Devriyesi dizisinde emeği olan tüm ekip vedalaşarak veda ettiler.

 

Lise Devriyesi  2. Sezon Yayınlanacak mı?

Bu durumda Lise Devriyesi dizisinin devam etme şansı yok. Lise Devriyesi dizisinin ne yazık ki 2. sezonu ekranlarımızda 2017 2018 yeni sezonunda olamayacak. Bu durumda Lise Devriyesi dizisi 12. bölüm hiç bir zaman çekilemeyecek.

Lise Devriyesi Neden Bitti?

Lise Devriyesi dizisi özellikle ilk 3 bölümden sonra çok büyük reyting kaybına uğradı. Bu kaybedilen reytinglerde ilk 3 bölüm sonrasına senaryonun heyecanını kaybetmesi ile birlikte Fox Tv ekranlarında Savaşçı isminde erkeklere hitap eden bir dizinin başlaması etkili oldu.  Polisiye konusu ile Lise Devriyesi dizisi Savaşçı karşısında tutunamadı.

Lise Devriyesi Final Fragmanı 18 Haziran

READ  Lise Devriyesi Neden Final Yapıyor? 18 haziran

Lise Devriyesi Yeni Sezonda Devam Edecek mi? 2. Sezon 12. Bölüm (6 Yorum)

    • salam lise devriyesine bakiyoruz ama Dirliş ertorulun ve Payitaxt Abdulhamidin yerini veremez

  1. Neden final yapiyir. Biz azeriler lise devriyesine bakiyirduk. Onun yerine Ertoglul bitsin lutfen hicccc beyenmiyorum Ertoglul filimini lutfen lise devriyesi bitmesin