Lise Devriyesi Neden Final Yapıyor? 18 haziran

Arc Filmin sevilen dizisi Lise Devriyesi sonunda pes etti. Lise Devriyesi dizisi final bölümü ile son kez 18 haziran pazar akşamı izleyicisi ile buluşacak. Komedi polisiye ve lise dizisi olarak adlandırabileceğimiz Lise Devriyesi dizisi oyuncuların bireysel performansları ile göz doldursa da ne yazık ki senaryo olarak sınıfta kaldı.

Lise Devriyesi dizisi yapımcısı Arc film başarılı bir  Lise Devriyesi 2. sezon senaryosunu Trt yönetimi önüne çıkarabilseydi Trt 1 Lise Devriyesi dizisi için final kararı almazdı; her ne kadar Lise Devriyesi dizisi reytingleri düşük olsa bile Trt yeni sezonda bir şans daha verebilirdi; çünkü Lise Devriyesi dizisi ilk 3 bölüm çok başarılı reytingler almıştı.

 

Lise Devriyesi dizisi reytingleri

Lise Devriyesi 9. Bölüm 4 Haziran 2017 Pazar 1.34 Reyting ile 57. sırada
Lise Devriyesi 8. Bölüm 28 Mayıs 2017 Pazar 1.57 Reyting ile 43. sırada
Lise Devriyesi 7. Bölüm 14 Mayıs 2017 Pazar 1.42 Reyting ile 23. sırada
Lise Devriyesi 6. Bölüm 7 Mayıs 2017 Pazar 1.57 Reyting ile 46. sırada

Lise Devriyesi Neden Final Yapıyor?

Lise Devriyesi dizisi her ne kadar kötü senaryo sebebi ile final yapıyor olsa da Lise Devriyesi dizisinin reytinglerinin düştüğü 23 nisan haftasında Savaşçı dizisinin başladığını görmek lazım. Savaşçı dizisi Askeri Özel Tim dizisi. Lise Devriyesi dizisi polisiye bir dizi. Demek ki izleyici Lise Devriyesi dizisinden çok Savaşçı dizisini daha çekici buldu ve izleyici o yöne kaydı.

[saributon]Lise Devriyesi [/saributon] dizisinin yeni sezonda devam etme şansı var mı? Detaylar için tıklayınız

Lise Devriyesi Finalinde Neler Olacak?

Lise Devriyesi’nin 19 haziranda yayınlanacak final bölümünde Yiğit Doğrusöz’ün gizli görevi açığa çıkacak  ve Fırat Soyer okula sokulan gizli polisin Yiğit olduğunu öğrenecek gibi. Diğer taraftan yine gizli gizli iş çeviren ve hesabını kapatmaya çalışan Kenan Doğrusöz’de kendisini bu durumda düşürenlerden hesap soracak gibi.

Lise Devriyesi 11. Bölüm final Fragmanı

dizibilgi google play

Lise Devriyesi Neden Final Yapıyor? 18 haziran (7 Yorum)

  1. hayirrrrrrrrrrrrrrr nolur bunu bize yapmayin senaryo bizim dizi bizim trt nolur bir sans daha ver. lise devriyesi cok guzel dizi neden botle oldu anlmadim isil ,yiyit ve diyerleri sizi cok seviyorum