Limit Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri (Tam Liste)

ADMİN ADMİN 11 Kas 2019 Oyuncu Kadrosu  0

Yakın zamanda yayına başlaması beklenen dizilerden biri de limit dizisi olarak söyleyebiliriz. Artık popüler olan televizyon değil İnternet dizileri olduğu dönemde bu dizi de bir İnternet dizisi olarak karşımıza çıkacak gibi gözüküyor. Limit Dizisi Oyuncu kadrosu olarak oldukça tanınmış yüzlerin bulunacağı dizi de oyuncu seçmeleri başlamış durumda. Şuanda konuşmalar devam etse dahi Limit dizisi başrol oyuncusu olarak Kerem Bursin ve Afra Saraçoğlu isimleri lanse ediliyor.

Limit Dizisi Konusu

Son zamanlarda dram ve komedi türünde birçok dizi yapıldı. Artık farklı tür de bir dizi yapmanın zamanı geldi ki yapımcılar bu dizi için düşündükleri proje ise aksiyon ve de romantizm bir arada olacağı bir dizi olacak gibi gözükmekte.

Limit Dizisi Oyuncuları

Afra Saraçoğlu Kimdir?

2 Aralık 1997 yılında İstanbul da doğmuştur. Şuanda 22 yaşındadır. Aralık 2 doğumlu olduğu için Yay burcuna sahiptir. Boyu 1.71 m veya 1.71 cm diyebiliriz. Kilosu ise 53 kg’dir. Modellik, sinema oyunculuğu ve dizi oyunculuğu yapmaktadır. Halen Eskişehir Anadolu Üniversitesinde öğrencidir.

Esline Ajans da model olan ve genç yaşına rağmen bir çok defile ve tanıtımlara katılmış, hatta Dünyaca tanınan mankenlerden olan Adriana Lima‘ya benzerliği ile dikkat çekmektedir.

İlk oyunculuk deneyimi ise Özcan Deniz tarafından yazılıp yönetilen ve 2016 yılında çekilen İkinci Şans filminde Nurgül Yeşilçay’ın kızı rolünü oynamıştır. Daha sonra ise birçok dizi ve sinema filminde rol almıştır. Halk tarafından asıl tanınmasını sağlayan ise 2017 yılında yayınlanan Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde Ece rolünde oynayarak ismini daha da ön plana çıkarmıştır.

Kerem Bursin Kimdir?

4 Haziran 1987 yılında İstanbul da doğan dizi oyuncusu şuanda 32 yaşının içinde ve 33 yaşından gün almıştır. İkizler burcu olan oyuncu sinema ve dizi oyunculuğu yapmaktadır. Soyadı ne kadar Bursin olarak bilinse dahi doğrusu Bürsin’dir. Kullanma sebebinin ise İngilizce de ü harfi olmadığı için u harfini kullanmaktadır. Babasının mesleği sebebi ile İskoçya, Endonezya, Birleşik Arap Emirlikleri, Malezya ve son olarak da Amerika gibi ülkelerde yaşamıştır.

2002 yılında Amerika Teksas’a yerleşen oyuncu burada bir Rock müzik grubu kurmuştur. Lise yıllarından sonra üniversite için Boston’a taşınmış ve Emerson Collega’da oyunculuk eğitimi alarak oyunculuğa ilk adımını atmıştır. Okul bittikten sonra da Los Angeles de oyunculuk eğitimine başlamıştır.

Her yaz ayında Türkiye’ye anneannesinin yanına sürekli gelirdi. Daha sonra bir seferinde kuzeninin düğününe gelmesi ile birlikte Gaye Sökmen ile tanıştı ve Gaye Sökmen’e ait olan ajansta çalışarak Türkiye’de oyunculuk kariyerine başlamış oldu.

Türkiye de yayınlanan ilk dizi oyunculuğu ise de Güneşi Beklerken televizyon dizisi olarak bilijniyor. 2013 yılı yapımı olan dizi de ismi ile rol almıştır.

Birkan Sokullu Kimdir?

6 Ekim 1985 yılında doğan oyuncu İstanbul doğumludur. Şuanda 34 yaşında olup 35 yaşından gün almıştır. Dizi oyunculuğu yapmaktadır. Ekim ilk haftası doğumlu olduğu için Terazi burcuna sahiptir. Güzellik yarışmasında ünlenen güzellerden biridir. 2003 yılında yapılan Best Model Of Turkey yarışmasında üçüncü olmuştur.

İstanbul Maltepe Üniversitesi Radyo TV Programcılığı Bölümü okumuştur. Oyuncu 10 yıl profesyonel basketbol oyunculuğu yapmıştır. Üniversite yıllarında ise manken ve modellik yapmıştır.

Oyunculuk dersini ise Dolunay Soysert’ten almıştır. İlk rolünü ise “Küçük Kadınlar” dizisinde Ayaz karakterini canlandırarak oyunculuk hüneri ile dikkatleri üzerine çekmiştir. En son oynadığı dizi ise de Gecenin Ötesi dizisinde Cihangir karakterini canlandırmıştır.

Dizi için seçilen oyuncular belirlendikçe konumuza eklenecektir.

 

 

Çocukluk Dizisi Oyuncuları Kadrosu (2020)
Barbaros Oyuncuları ve Karakterleri TRT 1 (Güncel Liste)
Kefaret Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri 2020 (Fox TV)
Yeni Hayat Dizisi Oyuncuları (Kanal D)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir