Berna ÜÇKALELER Adını Sen Koy’dan Ayrılacak mı? Leyla Amerika’ya Gidecek mi?

Adını Sen Koy dizisinde yeni sezon senaryosu ile ilgili tüyolar getirdik sizlere; ne yazık ki arkadaşlar Adını Sen Koy’un 2. sezonunda yapımın sevilen oyuncularından Berna ÜÇKALELER dizide rol almayacak.

Bilindiği üzere Leyla ile ilgili senaryolar genelde Demir ve Tayfun ile ilgili oluyordu; bu iki karakter de diziden bir şekilde ayrıldılar ve Leyla dizide partnersiz kaldı. Sürekli yakıştırdık Berna Üçkaleler ile Ali Oğuz Şenol’u ancak oyuncular senaryoda bir Leyla Mert aşkı olmadığını söylemişlerdi.

Berna ÜÇKALELER ile birlikte dizide Leyla karakterinin teyzesi Şükran karakterine hayat veren Leyla Ercan’da diziden ayrılacak. Şükran karakteri Almanya’ya geri dönerken Leyla ise Amerika’ya Demir’in yanına gidecek.

Ben şahsım adına Berna ÜÇKALELER’in Adını Sen Koy dizisinden sezon sonu ayrılacak olmasına çok üzüldüm; hatta Umut Aksoy’un diziden ayrılmasına alışamamışken Leyla’ ve Demir’in birlikte diziden çıkması beni daha çok üzecek. Ayrıca Şükran Teyze’de yeni sezonda olmayacaksa bence yapımcı çok daha iyi karakterler ve oyuncular ile yeni sezona girmeli

dizibilgi google play

Berna ÜÇKALELER Adını Sen Koy’dan Ayrılacak mı? Leyla Amerika’ya Gidecek mi? (21 Yorum)

 1. Demir ve Leyla diziye dönmeleri Ömeri ve Zehra ın onlara ihtiyaçı var dizinin Tatı tuzu yok böyle iyice saçmaladı

 2. Diziden neden iyiler ayriliyo kotuler kaliyo dizi den neden leyla ayriliyo demir niye geri gelmeyo

 3. Dizide oyuncu kalmadı hepsi ayrıldı Demir ve Leyla diziden ayrılmasınlar Demir geri dönsün şükran teyzede ayrılmasın lütfen dizinin neşesi şükran ve cevriye hala

 4. Yorumcu arkadaşlar dizide o olmasın bu olmasın adı üstünde dizi bu bizde birşeyler izlicez yeter diziden kimseyi çıkarmasınlar artık dizi üç kişiye kaldı kalite konusunda katılıyorum dizinin başından beri hilmi beyin bir odası olmadı zavallı adam caz soğuklarda kalmaktan zatüre olcaktı ALLAH ‘dan havalar ısınmaya başladı nihayet oda ayarlamışlar artık kalite istiyoruz

 5. Artık alev ile yayık ağızlı mehtabın sonunu getirir.Onları gördükçe diziden soğudum.

 6. sukran teyze salimin kecmisini biliyo neden diziden ayriliyo? leyla demirde dizide en matikli roller cikmalari hic iyi diyil. sukran teyze zehraya kecmisini anlatsin. boyle olsa cok iyi olur

 7. Dizi artik tamamen maraqsizlaşir artik.dizinin en iyi karakterleri artik çıkıyor ama kötü karakterler kaliyor
  Böyle giderse ben kendi adima söylüyorum artik 2ci sezonu izlemem ben.benim gibi düşünen çox izleyiciler var muhakkak

 8. Keşki Berna ile Umut diziden ayrilmazdi çok üzüldüm.Yeni sezona bunlarin yerini dolduracak iyi karekterler gelmeli mutlaka.

 9. Diziyi bitirme cabasindalar sanki diziden gien giden ne oluyor hefmi iyi karakterde olanlar gidiyor gonderin mehtabi betonu alevi hilmiyi luzumsuzlari gonderin iyi insanlar gidiyor dizi izlenemeyecek hale getirdiler helal olsun

 10. 2.sezonda çıkmayan sırlar ortaya çıkacak boyle olunca yeni bir oyuncu kadrosu gerekiyor. Ama demir ve leyla dizide can damardi.dizinin ilk yapımcısı diziye gereken yatırımı yapıyordu gorsellerden memnunduk. İnşallah yine ayni güzellikte başrol oyincularimizla devam ederiz

 11. şükran gitsin çok cenesi var ve dizyi cevriyeyle ikisi bölüyorlar ama lütfen demir diziye dönsün ve leyla ayrılmasın bu dizini kalitesi ve dizi konuları için çok önmeli bunları kendileri daha iyiblirler..

  • Bana göre ise, Cevriye hala neşe katıyor diziye. Şükran teyze Leyla’nın hikayesini biliyor ve evlenmesini istiyor. 2. sezonda olurlarsa Şükran teyze Demir’e Leyla’nın neden evlenmekten korktuğunu anlatır yardımcı olur Demir’e evlenmeleri konusunda destek de verir Şükran teyze. Demir de Leyla da bu dizide olmalılar.

 12. Demir karakteri dizide, özellikle Ömer’in iş ve özel hayatında önemli bir yer edinen bir arkadaş en önemlisi iyi bir dost du Demir Ömer için. Ömer’e hep yol gösteren, içine düştüğü çıkmazlardan onu çıkaran. Ömer’e ayna olan, dağıldığında toparlayan iyi bir karakterdi. Diziden tamamiyle ayrılmış olmasına üzüldüm. Diziye dönmesi gereken bir karakter bence Demir. Hem Leyla ile yarım kalan bir ilişkisi var o sebeple 2. sezonda diziye dönmeli Demir.

  Gelelim Leyla karakterine:

  Demir, Ömer için ne ise, Leyla da Zehra için aynı öyleydi. Zehra’nın en yakın arkadaşı, sırdaşı, dostuydu Leyla. Ve her zaman onun yanında oldu, destek oldu en zor zamanlarında yanında olup yol gösterdi. Yardımcı oldu. Diziden gitmesi hiç iyi olmadı.
  Yalnız şöyle bir durum var, umarım dizi ekibi de benim düşündüğüm gibi düşünür.
  Leyla ‘nın yarım kalan bir ilişkisi var Demir ile ve onun yanına bir süreliğine gidecek sonrada Demir ile birlikte 2. sezonda diziye dönecek öyle umuyorum. Eğer öyle bir durum olmaz ise, olması için dizi ekibi iyi düşünüp karar vermeli bu karakterleri diziye yeniden dahil etmeli. Demir ve Leyla diziye geri dönmeli.

  Leyla’nın bir hikayesi var ve bunu bilen Şükran teyze. Leyla geçmişte ne yaşadı da evlenmekten korkuyor? Bu konular bir açıklığa kavuşturulsun 2. sezonda ve o zaman Demir ve Leyla evlenerek diziden ayrılsınlar. İnsanların akıllarında bir sürü soru işareti varken, birden bire konular açıklığa kavuşturulmadan, konular havada asılı kalıp, akıllarda soru işaretleri bırakarak, dizi karakterlerini diziden çıkarmak, seyirci kaybına sebep olur.
  Neden mi? hiç bir konu açıklığa kavuşturulmuyor. Hep üzeri kapatılıyor. Ben sıkılmaya başladım bu durumdan. Bir konuyu açıyorsunuz biraz işliyor, merak uyandırıyorsunuz, sonra da açıklığa kavuşturmadan hooop konuyu kapatıyorsunuz. O da yetmiyor iyi karakterleri diziden çıkartıyorsunuz.

  Madem çıkaracaksınız karakterleri, onlarla açtığınız konuları kapatın ve insanların akıllarında soru işaretleri bırakmadan diziden ayrılmalarını sağlayın. Öyle yaptığınız zaman takdir toplarsınız, güven kazanırsınız. Bu şekilde yaparak ise, konulara açıklığa kavuşturmadan, insanların kafasında soru işaretleriyle karakterleri diziden çıkarınca güven kaybediyorsunuz haberiniz olsun.

  Dizinin yapım ekibi değişiyormuş ve yeniden Birsel filme geçiyormuş. Birsel film umarım Demir ve Leylayı Şükran teyzeyi diziye yeniden dahil eder. Şükran teyze diziye girdiği günden beri hep iyilikler yapıp güzel örnekler verdi. O bu dizide olması gereken güzel bir örnek karakter teyzemiz. Resul abi bunu lütfen dizi ekibine ulaştırırsan sevinirim. Demir, Leyla, Şükran teyze 2. sezonda olsunlar ve Leyla’nın o hep bahsi geçen Şükran teyzenin üstü kapalı bahsettiği yaşadığı zorluklar açıklığa kavuşturulsun ve evlenip öyle ayrılsınlar diziden lütfen.

 13. Alev mehtap beton hilmi bunlar ne zaman gidecek 2. Sezonda hicbirini gormek istemiyoruz niye hep iyiler gidiyor kotuler gitsin hele alev hemen gitsin seytan bakisli alev zehraya yilan diyor asil yilan kendisi anakonda alev

 14. Ben belki leyla demirin teklifini kabul etmez ve diziden çıkmaz diyordum ama yazılanlara göre maalesef o da hatta teyzesi de çıkıyormuş yani bence oyuncu kadrosu aşırı zayıfladı diziden çıkan çıkana ayrıca hiç giren de yok hem zehranın hiç arkadaşı da yok bu yaşına kadar sadece 1 arkadaşı varmış ee o da gidiyor
  Yani kesinlikle yapımcının 2. sezona çok çok iyi kadroyla başlaması gerekiyor , yapımcı ne yapacak çok merak ediyorum …

 15. Berna Uckalalerin dizini terk edişine üzüldüm .ama bu şekilde gedisinede sevindim yani hayalen Leyla ve Demir aski devam edecek .Leyla partnersiz kalmıştı ve çok uzuluyorudum .ayrıca Demir içinde . Böylelikle aşkları devam edecek

 16. Masallah diziden cikan cikana .yakinda ana karakterler omer ve zehrada cikar basroldede alev olur hillmi ve mehtap beton olur heralde..Leylada cikcakmis iyi karekterden birii.Surekli bir oyuncu degisikligidir gidiyor.

 17. Ya yeter aritiq bir gediyor biri geliyor lela gedimesi neriden ciqidi lela gecek yenisi gelecek merit onu sevecek.Benice sizindan qayidiqdan sonura bidene imidiki oyucularidian biri qalimayacaq heb böle olyor saten ya oyucular deşili yada yilar geciyor.Allah aşiqina böle şeyler yabmayin.