Berna ÜÇKALELER Adını Sen Koy’dan Ayrılacak mı? Leyla Amerika’ya Gidecek mi?

Burak 26 Nis 2017 Adını Sen Koy  0

Adını Sen Koy dizisinde yeni sezon senaryosu ile ilgili tüyolar getirdik sizlere; ne yazık ki arkadaşlar Adını Sen Koy’un 2. sezonunda yapımın sevilen oyuncularından Berna ÜÇKALELER dizide rol almayacak.

Bilindiği üzere Leyla ile ilgili senaryolar genelde Demir ve Tayfun ile ilgili oluyordu; bu iki karakter de diziden bir şekilde ayrıldılar ve Leyla dizide partnersiz kaldı. Sürekli yakıştırdık Berna Üçkaleler ile Ali Oğuz Şenol’u ancak oyuncular senaryoda bir Leyla Mert aşkı olmadığını söylemişlerdi.

Berna ÜÇKALELER ile birlikte dizide Leyla karakterinin teyzesi Şükran karakterine hayat veren Leyla Ercan’da diziden ayrılacak. Şükran karakteri Almanya’ya geri dönerken Leyla ise Amerika’ya Demir’in yanına gidecek.

Ben şahsım adına Berna ÜÇKALELER’in Adını Sen Koy dizisinden sezon sonu ayrılacak olmasına çok üzüldüm; hatta Umut Aksoy’un diziden ayrılmasına alışamamışken Leyla’ ve Demir’in birlikte diziden çıkması beni daha çok üzecek. Ayrıca Şükran Teyze’de yeni sezonda olmayacaksa bence yapımcı çok daha iyi karakterler ve oyuncular ile yeni sezona girmeli

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Berna ÜÇKALELER Adını Sen Koy’dan Ayrılacak mı? Leyla Amerika’ya Gidecek mi?” üzerine 21 yorum

 1. Anonim dedi ki:

  Demir ve Leyla diziye dönmeleri Ömeri ve Zehra ın onlara ihtiyaçı var dizinin Tatı tuzu yok böyle iyice saçmaladı

 2. Eren dedi ki:

  Diziden neden iyiler ayriliyo kotuler kaliyo dizi den neden leyla ayriliyo demir niye geri gelmeyo

 3. Anonim dedi ki:

  Dizide oyuncu kalmadı hepsi ayrıldı Demir ve Leyla diziden ayrılmasınlar Demir geri dönsün şükran teyzede ayrılmasın lütfen dizinin neşesi şükran ve cevriye hala

 4. Elif dedi ki:

  Bu diziden çıkanlar da hep bi başka diziye gidiyor bi sabit durun artık

 5. Yonca dedi ki:

  Yorumcu arkadaşlar dizide o olmasın bu olmasın adı üstünde dizi bu bizde birşeyler izlicez yeter diziden kimseyi çıkarmasınlar artık dizi üç kişiye kaldı kalite konusunda katılıyorum dizinin başından beri hilmi beyin bir odası olmadı zavallı adam caz soğuklarda kalmaktan zatüre olcaktı ALLAH ‘dan havalar ısınmaya başladı nihayet oda ayarlamışlar artık kalite istiyoruz

 6. Lale dedi ki:

  Artık alev ile yayık ağızlı mehtabın sonunu getirir.Onları gördükçe diziden soğudum.

 7. aynur dedi ki:

  leylayla demir neden senaryodan cikiyor. alevi cikarin onlari cikarmayin

 8. sonsuz sevgi dedi ki:

  leylayla demir neden senaryodan cikiyor. alevi cikarin onlari cikarmayin

 9. songul dedi ki:

  sukran teyze salimin kecmisini biliyo neden diziden ayriliyo? leyla demirde dizide en matikli roller cikmalari hic iyi diyil. sukran teyze zehraya kecmisini anlatsin. boyle olsa cok iyi olur

 10. anonim qalsin dedi ki:

  Dizi artik tamamen maraqsizlaşir artik.dizinin en iyi karakterleri artik çıkıyor ama kötü karakterler kaliyor
  Böyle giderse ben kendi adima söylüyorum artik 2ci sezonu izlemem ben.benim gibi düşünen çox izleyiciler var muhakkak

 11. ismszgnc dedi ki:

  Keşki Berna ile Umut diziden ayrilmazdi çok üzüldüm.Yeni sezona bunlarin yerini dolduracak iyi karekterler gelmeli mutlaka.

 12. Anonim dedi ki:

  Diziyi bitirme cabasindalar sanki diziden gien giden ne oluyor hefmi iyi karakterde olanlar gidiyor gonderin mehtabi betonu alevi hilmiyi luzumsuzlari gonderin iyi insanlar gidiyor dizi izlenemeyecek hale getirdiler helal olsun

 13. Seyhanafacan dedi ki:

  2.sezonda çıkmayan sırlar ortaya çıkacak boyle olunca yeni bir oyuncu kadrosu gerekiyor. Ama demir ve leyla dizide can damardi.dizinin ilk yapımcısı diziye gereken yatırımı yapıyordu gorsellerden memnunduk. İnşallah yine ayni güzellikte başrol oyincularimizla devam ederiz

 14. Anonim dedi ki:

  şükran gitsin çok cenesi var ve dizyi cevriyeyle ikisi bölüyorlar ama lütfen demir diziye dönsün ve leyla ayrılmasın bu dizini kalitesi ve dizi konuları için çok önmeli bunları kendileri daha iyiblirler..

  1. aslı dedi ki:

   Bana göre ise, Cevriye hala neşe katıyor diziye. Şükran teyze Leyla’nın hikayesini biliyor ve evlenmesini istiyor. 2. sezonda olurlarsa Şükran teyze Demir’e Leyla’nın neden evlenmekten korktuğunu anlatır yardımcı olur Demir’e evlenmeleri konusunda destek de verir Şükran teyze. Demir de Leyla da bu dizide olmalılar.

 15. aslı dedi ki:

  Demir karakteri dizide, özellikle Ömer’in iş ve özel hayatında önemli bir yer edinen bir arkadaş en önemlisi iyi bir dost du Demir Ömer için. Ömer’e hep yol gösteren, içine düştüğü çıkmazlardan onu çıkaran. Ömer’e ayna olan, dağıldığında toparlayan iyi bir karakterdi. Diziden tamamiyle ayrılmış olmasına üzüldüm. Diziye dönmesi gereken bir karakter bence Demir. Hem Leyla ile yarım kalan bir ilişkisi var o sebeple 2. sezonda diziye dönmeli Demir.

  Gelelim Leyla karakterine:

  Demir, Ömer için ne ise, Leyla da Zehra için aynı öyleydi. Zehra’nın en yakın arkadaşı, sırdaşı, dostuydu Leyla. Ve her zaman onun yanında oldu, destek oldu en zor zamanlarında yanında olup yol gösterdi. Yardımcı oldu. Diziden gitmesi hiç iyi olmadı.
  Yalnız şöyle bir durum var, umarım dizi ekibi de benim düşündüğüm gibi düşünür.
  Leyla ‘nın yarım kalan bir ilişkisi var Demir ile ve onun yanına bir süreliğine gidecek sonrada Demir ile birlikte 2. sezonda diziye dönecek öyle umuyorum. Eğer öyle bir durum olmaz ise, olması için dizi ekibi iyi düşünüp karar vermeli bu karakterleri diziye yeniden dahil etmeli. Demir ve Leyla diziye geri dönmeli.

  Leyla’nın bir hikayesi var ve bunu bilen Şükran teyze. Leyla geçmişte ne yaşadı da evlenmekten korkuyor? Bu konular bir açıklığa kavuşturulsun 2. sezonda ve o zaman Demir ve Leyla evlenerek diziden ayrılsınlar. İnsanların akıllarında bir sürü soru işareti varken, birden bire konular açıklığa kavuşturulmadan, konular havada asılı kalıp, akıllarda soru işaretleri bırakarak, dizi karakterlerini diziden çıkarmak, seyirci kaybına sebep olur.
  Neden mi? hiç bir konu açıklığa kavuşturulmuyor. Hep üzeri kapatılıyor. Ben sıkılmaya başladım bu durumdan. Bir konuyu açıyorsunuz biraz işliyor, merak uyandırıyorsunuz, sonra da açıklığa kavuşturmadan hooop konuyu kapatıyorsunuz. O da yetmiyor iyi karakterleri diziden çıkartıyorsunuz.

  Madem çıkaracaksınız karakterleri, onlarla açtığınız konuları kapatın ve insanların akıllarında soru işaretleri bırakmadan diziden ayrılmalarını sağlayın. Öyle yaptığınız zaman takdir toplarsınız, güven kazanırsınız. Bu şekilde yaparak ise, konulara açıklığa kavuşturmadan, insanların kafasında soru işaretleriyle karakterleri diziden çıkarınca güven kaybediyorsunuz haberiniz olsun.

  Dizinin yapım ekibi değişiyormuş ve yeniden Birsel filme geçiyormuş. Birsel film umarım Demir ve Leylayı Şükran teyzeyi diziye yeniden dahil eder. Şükran teyze diziye girdiği günden beri hep iyilikler yapıp güzel örnekler verdi. O bu dizide olması gereken güzel bir örnek karakter teyzemiz. Resul abi bunu lütfen dizi ekibine ulaştırırsan sevinirim. Demir, Leyla, Şükran teyze 2. sezonda olsunlar ve Leyla’nın o hep bahsi geçen Şükran teyzenin üstü kapalı bahsettiği yaşadığı zorluklar açıklığa kavuşturulsun ve evlenip öyle ayrılsınlar diziden lütfen.

 16. Cicek dedi ki:

  Alev mehtap beton hilmi bunlar ne zaman gidecek 2. Sezonda hicbirini gormek istemiyoruz niye hep iyiler gidiyor kotuler gitsin hele alev hemen gitsin seytan bakisli alev zehraya yilan diyor asil yilan kendisi anakonda alev

 17. Aslınur dedi ki:

  Ben belki leyla demirin teklifini kabul etmez ve diziden çıkmaz diyordum ama yazılanlara göre maalesef o da hatta teyzesi de çıkıyormuş yani bence oyuncu kadrosu aşırı zayıfladı diziden çıkan çıkana ayrıca hiç giren de yok hem zehranın hiç arkadaşı da yok bu yaşına kadar sadece 1 arkadaşı varmış ee o da gidiyor
  Yani kesinlikle yapımcının 2. sezona çok çok iyi kadroyla başlaması gerekiyor , yapımcı ne yapacak çok merak ediyorum …

 18. Aylin dedi ki:

  Berna Uckalalerin dizini terk edişine üzüldüm .ama bu şekilde gedisinede sevindim yani hayalen Leyla ve Demir aski devam edecek .Leyla partnersiz kalmıştı ve çok uzuluyorudum .ayrıca Demir içinde . Böylelikle aşkları devam edecek

 19. kutahyadan bir izleyici dedi ki:

  Masallah diziden cikan cikana .yakinda ana karakterler omer ve zehrada cikar basroldede alev olur hillmi ve mehtap beton olur heralde..Leylada cikcakmis iyi karekterden birii.Surekli bir oyuncu degisikligidir gidiyor.

 20. sude dedi ki:

  Ya yeter aritiq bir gediyor biri geliyor lela gedimesi neriden ciqidi lela gecek yenisi gelecek merit onu sevecek.Benice sizindan qayidiqdan sonura bidene imidiki oyucularidian biri qalimayacaq heb böle olyor saten ya oyucular deşili yada yilar geciyor.Allah aşiqina böle şeyler yabmayin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.