La Casa de Papel” Yerli Versiyonu Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri (Tam Liste)

Burak 15 Nis 2019 Haberler  0

Hizmetçiler “La Casa de Papel” Yerli Versiyonu olarak ekranlarda yerini alacak diye ilk kez duyurulan sonrasında Tam adı Polvo de Estrallas olan ve Meksika’da yayınlanan, Devious Maids ismi ile Amerika’da uyarlanan dizi Türkiye’de de Hizmetçiler ismi ile uyarlanacak. Fabrika Yapım’ın her türlü haklarını aldığı dizi dizi Fabrika Yapım, tarafından dünyaca ünlü dizinin yerli uyarlaması olacak. Dizi Kanal D ekranlarında yayınlanacak. Çekimler Ocak 2020 yılında başlayacacak. Dizi ismi aynı olup içeri La Casa de Papel den farklı olan bir dizi olduğu için siz değerli ziyaretçilerimize en güncel sayfadan bilgi vermeye devam edeceğiz.

Hizmetçiler Dizisi Oyuncu Kadrosu Hakkında Detaylı bilgiyi yeni sayfamızdan takip edebilirsiniz. 

Proje Tasarım: Ali Leskay Yapımcı: Öner Arslanel, Senaryo: Makbule Kosif, Yönetmeni ise; Metin Bakekoğlu yapacak. Dizinin Şubat ayı gibi izleyicilerle buluşması bekleniyor.

 


Tüm dünyada büyük yankı uyandıran dizi La Casa de Papel’in yerli uyarlaması geliyor. Son yıllarda hiçbir şekilde gündemden düşmeyen ve özellikle Türkiye’de diğer ülkelere göre çok daha önemli bir hayran kitlesi edinen dizi La Casa De Papel, Fabrika Yapım, La Casa De Papel’in Türkiye versiyonunu çekmek için kolları sıvamış durumda.

 

 

La Casa de Papel Konusu

La Casa De Papel, İspanyol TV kanalı olan Antena 3‘te yayınlanmış ve bitmiş bir dizi. Profesör lakaplı gizemli bir adam tarihin en büyük soygununu yapma hayali ile işe koyuluyor. İspanya Kraliyet Darphanesi’ni soyacaklar. Profesör, kendi alanlarında isim yapmış adamlardan oluşan bir ekip toplar. Beş ay boyunca bir eve kapanarak, her ihtimali hesaba katarak, ek planlar yaparak bu kusursuz soygunu planlayarak geçirirler. 5 ayın sonunda plan devreye sokulur ve soygun başlar ama unuttukları ve hesaba katmadıkları şeyler olur.

 

 

La Casa de Papel Oyuncuları

Berlin karakteri için Kaan Urgancıoğlu ile anlaşma sağlayan şirketin cast görüşmeleri devam ediyor. Yapım şirketinin, dizinin Berlin karakteri için Kaan Urgancıoğlu ile anlaşma imzaladığı iddia edildi.


Dizide Tokyo Karakteri İçin Tuba Büyüküstün’e ve Cansu Dere’ye teklif götürüldü. uzun süredir ekranlarda yer almayan iki güzel oyuncunun da teklife sıcak baktığı konuşuluyor. Dizinin bir diğer önemli karakteri dedektif için ise Aslıhan Gürbüz ile prensipte anlaşıldığı gelen haberler arasında. Profesör için Ozan Güven ismi geçiyor.

 

 

 

 

La Casa de Papel Kaan Urgancıoğlu (Berlin)

Soygunun içerdeki beyni. Liderlik özelliği her bir hücresine işlemiş. Yaşanmışlıkları ve tecrübesi çok olan, efsane final sahnesi ve bu sahnedeki sözleri ile akıllara kazınan birisi.

 

 

La Casa de Papel Profesör (Ozan Güven)

Hayalet.

 

 

La Casa de Papel Dedektif (Aslıhan Gürbüz)

 

 

 

La Casa de Papel Tokyo

Hayatında 15 soyguna katılmış azılı bir hırsız. Asi bir prenses. Aynı zamanda da bir kalp hırsızı. Dizinin hikayesini o anlatıyor.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir