Hizmetçiler “La Casa de Papel” Yerli Versiyonu Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri (Tam Liste)

Fabrika Yapım, dünyaca ünlü dizi La Casa de Papel‘in yerli uyarlamasını yapacak.

Proje Tasarım: Ali Leskay Yapımcı: Öner Arslanel


Tüm dünyada büyük yankı uyandıran dizi La Casa de Papel’in yerli uyarlaması geliyor. Son yıllarda hiçbir şekilde gündemden düşmeyen ve özellikle Türkiye’de diğer ülkelere göre çok daha önemli bir hayran kitlesi edinen dizi La Casa De Papel, Fabrika Yapım, La Casa De Papel’in Türkiye versiyonunu çekmek için kolları sıvamış durumda.

La Casa de Papel Konusu

La Casa De Papel, İspanyol TV kanalı olan Antena 3‘te yayınlanmış ve bitmiş bir dizi. Profesör lakaplı gizemli bir adam tarihin en büyük soygununu yapma hayali ile işe koyuluyor. İspanya Kraliyet Darphanesi’ni soyacaklar. Profesör, kendi alanlarında isim yapmış adamlardan oluşan bir ekip toplar. Beş ay boyunca bir eve kapanarak, her ihtimali hesaba katarak, ek planlar yaparak bu kusursuz soygunu planlayarak geçirirler. 5 ayın sonunda plan devreye sokulur ve soygun başlar ama unuttukları ve hesaba katmadıkları şeyler olur.

La Casa de Papel Oyuncuları

Berlin karakteri için Kaan Urgancıoğlu ile anlaşma sağlayan şirketin cast görüşmeleri devam ediyor. Yapım şirketinin, dizinin Berlin karakteri için Kaan Urgancıoğlu ile anlaşma imzaladığı iddia edildi.


Dizide Tokyo Karakteri İçin Tuba Büyüküstün’e ve Cansu Dere’ye teklif götürüldü. uzun süredir ekranlarda yer almayan iki güzel oyuncunun da teklife sıcak baktığı konuşuluyor. Dizinin bir diğer önemli karakteri dedektif için ise Aslıhan Gürbüz ile prensipte anlaşıldığı gelen haberler arasında. Profesör için Ozan Güven ismi geçiyor.

La Casa de Papel Kaan Urgancıoğlu (Berlin)

Soygunun içerdeki beyni. Liderlik özelliği her bir hücresine işlemiş. Yaşanmışlıkları ve tecrübesi çok olan, efsane final sahnesi ve bu sahnedeki sözleri ile akıllara kazınan birisi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Güllü Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

La Casa de Papel Profesör (Ozan Güven)

Hayalet.

La Casa de Papel Dedektif (Aslıhan Gürbüz)

La Casa de Papel Tokyo

Hayatında 15 soyguna katılmış azılı bir hırsız. Asi bir prenses. Aynı zamanda da bir kalp hırsızı. Dizinin hikayesini o anlatıyor.