Kuzgun

Kuzgun 2. Sezon Oyuncuları
Kuzgun Yeni 2. Sezon Gelen ve Diziden Ayrılan Oyuncular Kimler? Kuzgun 2. Sezon Eylül 2019 da yeni sezonu ile seyircisi ile buluşmak için gün sayan Kuzgun, geçtiğimiz hafta çekimlere başladı...
Kuzgun Dizisi Ferman (Onur Saylak) Kimdir?
Ay Yapım imzalı Star Tv’nin dizisi Kuzgun, geçen sezon yayınlandığında senaryosu ile tüm dikkatleri üzerine çekmişti. 2019-2020 yeni sezona başlarken diziye Ferman karakterini canlandırmak üzere sevilen oyuncu Onur Saylak katıldı...
dizibilgi google play
Kuzgun Dizisi Bora (Ahmet Varlı) Kimdir ?
Kugun dizisinde heyecan tüm hızıyla sürerken dizi oyuncu ekibini de zenginleştirmeye devam ediyor. Diziye son olarak Şeref’in oğlu Bora karakterini canlandırmak üzere Ahmet Varlı dahil oldu. Peki Bora nsıl bir..
Kuzgun Meryem’in Gençliği (Emel Dede) Kimdir ?
Sezonun flash dizilerinden biri olmaya hazırlanan Kuzgun dizisi Çarşamba akşamı ilk bölümüyle izleyicisi karşısında olacak. İlginç konusu kadar oyuncu kadrosuylada ilgi çekmeyi başaran dizinin başrollerinde Burcu Biricik ve Barış Arduç..
Kuzgun Dizisi Kuzgun (Barış Arduç) Kimdir?
Ay Yapım imzalı olan Kuzgun dizisi bir aşk hikayesini konu alıyor. Dila ile Kuzgun’un nefes kesen hikayesinin anlatılacağı dizide Barış Ardıç, Kuzgun polis olan babasının intikamını almak isteyen bir gence hayat verecek. Burcu..