Kuzgun Meryem’in Gençliği (Emel Dede) Kimdir ?

Burak 11 Şub 2019 Kuzgun  0

Sezonun flash dizilerinden biri olmaya hazırlanan Kuzgun dizisi Çarşamba akşamı ilk bölümüyle izleyicisi karşısında olacak. İlginç konusu kadar oyuncu kadrosuylada ilgi çekmeyi başaran dizinin başrollerinde Burcu Biricik ve Barış Arduç yer alıyor. Dizide Meryem karakterine ise deneyimli oyuncu Hatice Aslan hayat veriyor. Ayrıca Meryem karakterinin gençliği de zaman zaman izleyici karşısında olacak. Meryem’in gençliğini ise güzel oyuncu Emel Dede canlandıracak. Peki Emel Dede kimdir ? Yakından tanıyalım.

Kuzgun Emel Dede Kimdir ?

1989 yılında İstanbul’da doğmuştur. Lise eğitiminin ardından oyunluk ile ilgilenmeye başlamıştır. Reklam ve dizilerde küçük roller alan Emel Dedei Yeşim Ceren Bozoğlu’ndan birebir oyunculuk dersleri almaya başlamıştır. Daha sonra Akademi 35.5 da kamera önü oyunculuk dersleri almıştır.

Eğitimlerini tamamlayan oyuncu Aşk ve Ceza isimli dizi ile kariyerine başlamıştır. Daha sonra Küçük Kadınlar ve Öyle Bir Geçer Zamanki dizilerinde yer almıştır. Oyunculuğunun yanı sıra güzelliği ile de dikkatleri üzerine toplamayı başarmıştır. Alın Yazım ve Emanet gibi yapımların ardından kariyerine bir süre ara vermiştir. Daha sonra Seddülbahir 32 Saat isimli projeyle

Çocukluk Dizisi Oyuncuları Kadrosu (2020)
Barbaros Oyuncuları ve Karakterleri TRT 1 (Güncel Liste)
Kefaret Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri 2020 (Fox TV)
Yeni Hayat Dizisi Oyuncuları (Kanal D)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.