Kuzgun Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Burak 22 Eki 2018 Haberler  0

Kuzgun Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu ve Karakterleri Kim Kimdir ?

Yeni bir aksiyon dizisi daha ekranlarda yer almak için gün sayıyor. Daha önceden dizinin erkek başrolü için Barış Arduç ile anlaşıldığı haberini sizlerle paylaşmıştık. Dizide Barış Arduç’un partneri için uzun süren cast çalışmalrı sonrası Burcu Biricik ile prensipte anlaşıldı. Son projesi 8. Gün de büyük hayal kırıklığı yaşayan Burcı Biricik Kuzgun dizisi için bölüm başı 60.000 Tl ye yapımcı firma ile el sıkıştı.

2019 yılının ilk aylarında ekrana gelmesi beklenen dizinin diğer oyuncuları için de cast çalışmalrı devam ediyer. Dizinin aksiyon türünde olacağı bunun yanında Barış Arduç ve Burcu Biricik arasında aşk sahnelerinin de yaşanacağı konuşuluyor. Kuzgun dizisi ile ilgili yen, haberler elimize ulaştıkça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Kuzgun Oyuncu Kadrosu

Barış Arduç

9 Ekim 1987 yılında İsviçre’de dünyaya gelmiştir. Sakarya Gölcük’te ilkokul eğitimini tamamlamasının ardından ortaokulu son sınıfa kadar Bolu’da okumuş ardından ailesi ile birlikte İstanbul’a taşınmıştır. Kayseri Üniverstesi spor akademisini kazanmış fakat buradaki eğitimini  yarıda bırakmıştır. Bir çok spor branşında aktif olarak yer almıştır. Sekiz sene Şile’de cankurtaran olarak yaz aylarında çalışmıştır. Ayla Algan ile tanışmasının ardından Ekol Drama’da oyunculuk derslerine başlamıştır.

Benim İçin Üzülme ve Bugünün Saraylısı gibi dizilerde yardımcı oyuncu oalrak yer almıştır. Deliha isimli filmde yer almış ve kariiyirinde iyi bir ivme yakalamıştır. Ardından rol aldığı Kiralık Aşk dizisi ile geniş bir hayran kitlesi edinmeyi başarmıştır. Ünlü firmaların reklam filmlerinde de reklam yüzü olarak yer almıştır.

Burcu Biricik

4 Mayıs 1989 tarihinde Antalya’da doğmuştur. Küçük yaştayken anne ve babası ayrılmış kendisini ve abisini anneanesi büyütmüştür. Lise yıllarında tiyatro ile tanışmış ve oyunculuğu meslek olarak yapmaya karar vermiştir. Ege Üniverstesi Arkeoloji Bölümü’nü tamamlamıştır. Üniversite eğitimi sırasında Bornova Şehir Tiyatrosunda oyunculuk eğitimleri almıştır. Çok sayıda yerel tiyatro oyununda oynamıştır.

17 yaşında katıldığı güzellik yarışmasında Akdeniz Kraliçesi seçilmiştir. Kanal D ekranlarında yer alan Artiz Mektebi yarışmasına katılmış ve Alican Aytekin ile birlikte birinciliği paylaşmıştır. Ardından reklam filmlerinde yer almaya başlamış ve önemli markaların reklam filmlerinde boy göstermiştir. 2014 yılınd ayayınlanan Şeref Meselesi isimli dizi ile büyük bir çıkış yakaladı ve ülke çapında şöhret kazandı. Son olarak 8. Gün isimli dizide başrolde yer aldı fakat bu dizinin ekran ömrü kısa oldu. Yer aldığı Penti reklamı ile adından çokca söz ettirdi.

 

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir