Kuzgun Dizisi Ne Zaman Bitecek Kaç Bölüm Yayınlanacak ?

Burcu Biricik ve Barış Arduç’un başrollerinde yer aldığı Kuzgun dizisi uzun süren bir hazırlık süreci sonrasında izleyicisi ile buluştu. Dizinin ilk etapta 13 bölümlük bir anlaşma yapıldığı gelen bilgiler arasında. İlk bölümü açıkçası beklenen ilgiyi tam olarak görmedi. Tecrübelerime dayanarak söylemem gerekirki dizinin buradan toparlaması oldukça zor görünüyor.

Kuzgun dizisi final yapacak mı ? Kaç bölüm yayınlanacak ne zaman bitecek ?

Yayın hayatına Çarşamba günü başlayan kuzgun dizisinin bu güne alınması onun için bir handikap oldu. Çarşamba gününde ekranlardaki rekabet oldukça yüksek. Atv ekranalrında rekortmen dizi Sen Anlat Karadeniz yer alırken Trt 1 ekranlarının Çarba günü lideri Diriliş Ertuğrul da yine bu gün ekranlara geliyor. Bu da Kuzgun dizisinin akıbetini biraz belli ediyor açıkçası.

Öte yandan Kuzgun dizisi oldukça önemli isimleri bir araya getirdi. Bu nedenle dizi hemen final yapmayacak büyük ihtimalle önce gün değişikliğine gidecektir. Burcu Biricik ve Barış Arduç gibi iki önemli ismi bir araya getiren bir dizinin bir kalem de silip atılacağını düşünmüyorum.

Dizi bu gün değişikliğinin ardında da bekleneni vermezse o zaman 13. Bölümü de görmesi zor. Benim tahminim dizi gün değiştirerek reytingleri artırır ve en azında ilk 13 bölümü tamamlar. Sizlerde dizi hakkındaki yorumlarınızı belirtmeyi lütfen unutmayın.