Kuzgun Dizisi Kuzgun (Barış Arduç) Kimdir?

Burak 09 Oca 2019 Kuzgun  0

Ay Yapım imzalı olan Kuzgun dizisi bir aşk hikayesini konu alıyor.
Dila ile Kuzgun’un nefes kesen hikayesinin anlatılacağı dizide Barış Ardıç, Kuzgun polis olan babasının intikamını almak isteyen bir gence hayat verecek. Burcu Biricik ise Barış Arduç’un canlandırdığı Kuzgun karakterinin çocukluk aşkı Dila’yı canlandıracak. Dizi Star TV’de yayınlanacak.

Ünlü oyuncular Barış Arduç ve Burcu Biricik’i buluşturan Kuzgun dizisinin Barış’ını yakından tanıyalım

Barış Arduç

Barış Arduç Kimdir? 

9 Ekim 1987 İsviçre doğumlu. 1.87 boyunda. 82 kilo.
 Emlakçılık yapan babası İsviçre deki işini bıraktıktan sonra ailecek Türkiye’ye geldiler.
İlkokul eğitimini Sakarya Gölcük’te tamamlayan daha sonra Ortaokulu Bolu’da okuyan Arduç, son sınıftayken ailesiyle beraber İstanbul’a taşınmıştır. Liseden mezun olduktan sonra Kayserispor Akademisi’ni kazanarak ilk yıl devam etmiş ancak okula adapte olamadığı için İstanbul’a geri dönmüştür.

Eğitim hayatını noktaladıktan sonra fotomodellik yaparak iş hayatına atılmıştır. Yaklaşık sekiz yıl cankurtaranlık yaptıktan sonra Ayla Algan ile tanışarak bir anda yıldızı parlamıştır. Aktif bir şekilde dalgıçlık, futbol, basketbol, hentbol, yüzme gibi birçok spor dalıyla uğraşan Barış Dublaj da yapıyor.

Barış Arduç

24 yaşındayken ünlü şarkıcı Ömür Gedik’in Paramparça isimli müzik klibinde yer aldı ve ilk kez ekranlarda seyirci karşısına çıktı. Bir süre oyunculuk eğitimi aldıktan sonra 2011 yılında TRT kanalında yayınlanan ”Küçük Hanımefendi” isimli diziyle oyunculuğa başladı. 2014 yılında vizyona giren ”Deliha” adlı filmde Gupse Özay ile beraber başrol oynadı.

Canlandırdığı Cemil karakteriyle kısa sürede tanınmayı başaran Barış Arduç, rol arkadaşı Gupse Özay ile evlendi. Bir süre ekranlara uzak kalan gözde oyuncu, 2015 yılında Türk halkının büyük ilgiyle takip ettiği ve reytinglerde zirveye oynayan ”Kiralık Aşk” isimli dizide rol aldı.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.