Kuzgun Dizisi Burcu Biricik Dila’nın Çocukluğu Nisa Sofiya Aksongur Kimdir?

Burak 09 Oca 2019 Kuzgun  0

Ay Yapım imzasıyla hazırlanan ve çekimlerine başlanan Kuzgun dizisi, izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Başrollerinde Barış Arduç ve Burcu Biricik’in rol alacağı dizide, karakterlerin çocukluk hallerini canlandıracak olan çocuk oyuncular belli oldu.

Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan Kuzgun dizisinde, Burcu Biricik ‘in canlandıracağı Dila karakterinin çocukluk dönemini, çocuk oyuncu Nisa Sofiya Aksongur canlandıracak.

Nisa Sofiya Aksongur


Nisa Sofiya Aksongur Kimdir?

30 Mart 2011 tarihinde İstanbul da dünyaya gelmiştir.
Leyla Şirin Ajans’ın çocuk oyuncusudur. Nako dergisi çekimlerinde de yer almıştır. Bugüne kadar Bebeğimle Elele dergisi, Pera Pie Katalog Çekimi, Alize, Defacto ve Vicco katalog çekimlerinde yer almış olan Nisa Sofiya Aksongur sıkı bir Beşiktaş taraftarıdır.

Nisa Sofiya Aksongur

Bağdat Fatihi 4. Murat dizisinde, Fiat ve Samsung‘un reklam filminde oynamıştır. Nuh Tepesi ve Lojman bu iki sinema filminde de rol alan Nisa, Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde oynadıktan sonra Adını Sen Koy Asya olarak seyirci karşısına çıkmış ve çok sevilmiştir.

Adını Sen Koy dizisi bitince Ağlama Anne dizisinde oynamaya başlayan Nisa Alya rolündeydi. O dizinin de bitmesi ile şimdi yeni başlayacak olan Kuzgun dizisinde Burcu Biricik’in canlandıracağı Dila’nın çocukluğunu oynayacak.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.