Kuzgun Dizisi 2. Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Burak 07 Ağu 2019 Kuzgun  0

Kuzgun Dizisi 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Kuzgun Dizisi 2. sezon çekimlerine 20 Ağustos 2019 da başlayacak. Çekimlerin başlaması ile Eylül ayında ekranlarda olması bekleniyor.

Kuzgun dizisi, sadece ülkemizde değil yurt dışında da büyük ilgi görüyor. Öyle ki, Kuzgun dizisinin oyuncularından Barış Arduç dizideki rolü ile Lübnan’da düzenlenen törenle ‘En iyi oyuncu’ ödülünü aldı.

2. sezona da büyük ilgi görecek dizilerden birisi olacak.

Kuzgun Dizisi Sezon Finalinde Neler Oldu?

Kuzgun sezon finali ile fırtınalar estirdi. Heyecanın tavan yaptığı 16. son bölümde; Hem birbirlerine uzak ama birbirlerinin hasretiyle yanıp kavrulan Kuzgun ve Dila için düzenlenen girdap yaşamlarını ebediyete kadar değiştiren son büyük adım haline gelir. En ağır bedeli Kuzgun’un mu, Dila’nın mı ödeyeceği belirsiz hamle, gözü kara iki sevdalının yüreklerindeki en ağır duygularla yüzleşmeleriyle şoke edici, çıkmaz bir sokağa sürükleyecektir. Kuzgun yeni bölümü (16. bölüm sezon finaliyle) Star’da yayınlandı. Ters Köşe yapan Kuzgun Behram’ı vuruyor. Kuzgun, Dila’ya aşkını haykırırken, göğsüne dayadığı silahı ateşlememesi için yalvarırken, ‘seni kalbinden vuracağımı söylemiştim.’ diyen Dila kendisini göğsünden vuruyor. Dila ölüyor mu? Burcu Biricik ayrıldı mı? Kuzgun yeni sezonda Dila karakteri olmayacak mı?

Dila Karakteri Öldü mü? Burcu Biricik Diziden Ayrıldı mı?

Bu soruya vereceğimiz cevap, Dila ölmedi, Burcu Biricik diziden ayrılmadı olacak. Çünkü; Burcu Biricik, 2. sezonda olacağını açıklayarak bu merakları giderdi.

Burcu Biricik de Dila karakteri ile Arduç gibi çok etkili bir performans sergiledi. 1.sezon finalinde Dila karakteri intihar etti. 2. sezonda olacak mı diye meraklananlar vardı. Verdigi cevap ile bu merakta giderilmiş oldu.

 

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.